Ahlatcı Yatırım Haftalık Hisse Önerileri – (1-5 Şubat 2021)

Geçen hafta model portföyde belirlediğimiz hisselerden ECILC, SELEC, ve TURSG hedef fiyat/hedef fiyat aralığına ulaşarak haftayı kapatmıştır.

Ahlatcı Yatırım Haftalık Hisse Önerileri – (1-5 Şubat 2021)

Haftalık Model Portföy

Geçen hafta model portföyde belirlediğimiz hisselerden ECILC, SELEC, ve TURSG hedef fiyat/hedef fiyat aralığına ulaşarak haftayı kapatmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %6,72 yükseliş yapan ECILC ile %5,97 yükselen SELEC olmuştur. 22 Ocak – 29 Ocak kapanış fiyatlarına göre ise ECILC %3,36 yükseliş ile en yüksek performansı göstermiştir.

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ALTCL ve TSKB zarar durdur seviyelerini haftayı kapatırken ECILC, SELEC ve TURSG hisseleri ise kar al seviyelerini gördükten sonra zarar durdur seviyelerini görmüştür. Geçen hafta XU100’de %4,47 düşüş olurken, model portföyün ortalama getirisi ise -3,29% olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ALTCL, ECILC, SELEC ve TSKB ‘yi model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine CIMSA, EKGYO, INDES ve KARTN hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

Bizi Telegramda takip etmek için: https://t.me/borsatrend