06 Hangi Ilin Plakası?

4.6. 06 Nerenin Plakası? 06 plaka kodu ülkemizin Ankara iline aittir.

06 plaka neresi?

06 Plaka kodu Ankara ilinin plaka numarasıdır. Bununla birlikte Ankara ilinin ve ilçelerinin de kendine has plaka harf grupları vardır.

76 plaka hangi il?

76 plaka kodu, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Iğdır ilinin plaka kodudur.

99 plaka hangi ülkeye ait?

Ülkemizde 81 il bulunuyor. Bulunan her il farklı bir plaka koduna sahip. Araç plakalarının başında bulunan iki rakam plaka kodudur. Bu kod, bulunduğu aracın hangi ile kayıtlı olduğunu gösterir. 99 numaralı plaka kodu HERGANGİ BİR İLİMİZE AİT DEĞİLDİR.

77 plaka hangi ile aittir?

77 il plakası da Yalova iline ait olan bir plaka kodudur. Bu kod ile başlayan araç plakaları Yalova ilinden gelmektedir. Ayrıca Yalova ilçeleri için düzenlenen bazı harf kodları da bulunmaktadır. Sizler için bu harf kodlarını derledik.

70 plaka kodu hangi il?

70 numaralı plaka kodu ülkemizde İç Anadolu’da yer alan Karaman iline aittir. Araçların plakalarında bulunan kod 70 olması itibariyle bu araçların Karaman iline kayıtlı olduğu bilinmektedir.

71 plaka nereye ait?

Kırıkkale iline ait birçok ilçe bulunmaktadır. 71 Numaralı plaka kodları bu ilçelerin bazılarının üzerine kayıtlı olmaktadır. Bunlar Kırıkkale Merkez ilçesi ve Keskin ilçesidir. Kırıkkale Merkez ilçesi ve Keskin ilçesine ait plaka harf grupları aşağıda belirtilmiştir.

You might be interested:  Uyku Apnesi Için Hangi Doktora Gidilmeli?

47 plaka nereye ait?

Ülkemizde bulunan her ilin birbirinden farklı plaka kodları bulunur. Plaka kodları ile araçların hangi ile kayıtlı oldukları öğrenilebilir. 47 numaralı plaka kodu ise Mardin iline aittir.

27 plaka hangi ile ait?

İlçeleri: Şehitkamil, Şahinbey, Araban, Karkamış, İslahiye, Nurdağı, Nizip, Yavuzeli, Oğuzeli’dir. 27 Nerenin Plakası? 27 plaka kodu Gaziantep ilimize aittir. Bir öneki plaka kodu yani 26 kodlu plaka Eskişehir iline ait iken, bir sonraki yani 28 kodlu plaka ise Giresun ilimize aittir.

98 plaka neresi?

Araç plakalarının başında bulunan iki rakam plaka kodudur. Bu kod, bulunduğu aracın hangi ile kayıtlı olduğunu gösterir. 98 numaralı plaka kodu HERGANGİ BİR İLİMİZE AİT DEĞİLDİR.

96 plaka nereye ait?

Aslında diziye ilham veren Ayşe Kulin’in romanındaki öyküler Erzincan’da geçiyor. Ancak tepki görmemek için hem dizinin çekimleri Eskişehir’de gerçekleştiriliyor hem de plakalara ’96’ yazılıyor.

93 plaka hangi ülke?

Ülkelere Ait Plaka Kodları Hangi ülkenin hangi plaka koduna sahip olduğu bilgileri verilmektedir.

ID Plaka Kodu Ülke
91 J Japonya
92 JA Jamaika
93 K Kamboçya
94 KAN Saint Kitts ve Nevis

89 plaka hangi ilin?

82 plaka ve 83, 84, 85, 86, 87, 88 plaka, 89 Plaka kodları boştadır ve bu plakalar henüz bir ile ait değildir ama Google aramalarında sıkça 82 ve 83 plaka rastlanmaktadır. 2022 yılı içinde bazı ilçelerin yeni il yapılacağı ve yeni plakaların verileceği kulislerde konuşulmaktadır.

90 plaka nereye ait?

Ülkemizde 81 il bulunuyor. Bulunan her il farklı bir plaka koduna sahip. Araç plakalarının başında bulunan iki rakam plaka kodudur. Bu kod, bulunduğu aracın hangi ile kayıtlı olduğunu gösterir. 90 numaralı plaka kodu HERGANGİ BİR İLİMİZE AİT DEĞİLDİR.

You might be interested:  Baş Dönmesi Hangi Bölüm?

81 plaka kodu hangi il?

Plaka kodlarından 81 plakalı koda sahip olan şehrin ismi Düzce’dir. Düzce şehrine ait olan tüm araçlarda 81 plaka kodunu görmek mümkündür.

82 plakalı il neresi?

Örnekler vermek gerekirse sırasıyla şunlar olabilir. Balıkesir – Bandırma, Giresun – Şebinkarahisar, Muğla – Fethiye, Kocaeli – Gebze, Bursa – İnegöl, Manisa – Akhisar, Van – Erciş, Tekirdağ – Çorlu bu illerde bulunan ilçelerin 82 plaka alma olasılığı mevcuttur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.