1 Aralık Hangi Burç?

12 güneş burcundan biri olan yay burcu insanları 24 Kasım-22 Aralık tarihleri arasında doğmuş olan kimselerdir. Böylelikle ‘ Aralık tarihinde doğan kişiler de yay burcudur. Yükselen burç doğum saatine göre saptandığından herkesin yükselen burcu farklıdır.

Yay burcu nasıl bir insandır?

Yay erkil, maceraperest ve risk almaktan, hayata açık durmaktan keyif alan bir burçtur. Burcun sembolünde ileri doğru atılan ok, bu burcun geçmişi değil, geleceğe yönelik olduğunu gösterir. Pozitif ve hayatı olduğu gibi kabul eden tutumları ile Yay’lar keyif veren, geniş görüşlü ve eğlendirici partnerlerdir.

1 Aralık hangi burç erkeği?

Yıldızlara göre, 1 Aralık tarihinde doğan kişiler, ateş gurubunda yer alan yay burcuna sahiptir. 23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında doğan herkes yay burcu özelliklerini taşır.

1 Aralık Hangi burç yükseleni?

Yay burcu yükseleni sosyal bir yapıya sahiptir, oldukça arkadaş canlısıdır.

Yay burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Yay burcu erkeği ile uyumlu olduğu düşünülen burçlar koç, aslan, terazi ve kova burçlarıdır. Yay burcu erkeği ile uyumsuz olduğu düşünülen burçlar ise başak ve balık burçlarıdır.

You might be interested:  Evlilik Yüzüğü Hangi Ele Takılır Erkek?

Yay burcu zeki mi?

Yay Burcu:

Zaten çok zeki olan Yay burcunun içindeki bu öğrenme aşkı, onun ilgisini çeken her konuyu derinlemesine öğrenmesine neden olur. Meraklı Yay burcu, gezerken öğrenir, okurken öğrenir, izlerken öğrenir. Her fırsatta öğrenir. Öğrendiklerini de her fırsatta satar.

Yay burcu nelerden hoşlanmaz?

Tedbirsiz yaşamayı düstur edinmiş Yay, fazla belirlenimci ve risk karşıtı insanlardan nefret eder.

Yay burcu erkeği sinirli midir?

herşeyi abartan, sinirli, kibirli yaygaracı, bağırıp çağırıp üste çıkan, hep mazlum hayat felsefeleri tembellik üzerine kurulu olan erkeklerdir. en sevdikleri pozisyon, kadının üstte olduğu ve kendilerinin malak gibi yattığı pozisyonlardır.

Yay burcu sinirli midir?

Kronik sinir hastasıdırlar ve bunun doğal karşılanması gerektiğine inanırlar. ‘Sinirlendiği zaman aniden parlayan yay burçları, saniyeler içinde normale dönerler.

Yay burcu erkeği nelerden hoşlanır?

– Fikir alışverişinde bulunabileceği ve kendisini anlayabilen kişileri sever. – Macera yaşamayı seven kadınları tercih eder. – Kendi hareketli dünyasına uyum sağlayabilecek olan kadınları sever. – Seyahat etmeyi seven kadınlar, yay burcu erkeklerin oldukça dikkatini çeker.

Aralık ayının yükseleni nedir?

Yükselen yay için özgürlük de çok önemlidir ve bunun kısıtlanması bile onu çılgına çevirebilir. Yükselen Yay burcu insanı olarak seyahat etmekten, serüvenler yaşamaktan ve gezip görmekten büyük zevk alırsınız.

Aralık Hangi burç yükseleni?

Yay burcu 22 Kasım ile 21 Aralık ayları arasını kapsamaktadır. Bu günlerde doğan kişiler yay burcu olarak kabul edilebilir.

Yükselen yay nasil olur?

Yükseleni Yay burcu olan kişiler doğuştan şanslıdırlar. Yükselen Yay burcu özellikleri arasında en dikkat çekici olanları ise kuşkusuz Yay burcunun tüm burçlar arasında en iyimser, en idealist, en dikkat çekici, en enerjik ve en değişken burç oluşudur.

You might be interested:  Akciğer Grafisi Hangi Bölüm?

Yay burcu hangi burcu sevmez?

‘Yay burcu insanları, gezmeyi, dolaşmayı ve yeni şeyler keşfetmeyi çok severler. ‘ Neşe dolulardır ve anı yaşarlar. Bu sebeple toprak grubundan Boğa, Başak ve Oğlakla bir uyum yakalayamaz.

Yay burcu kiminle evlenmeli?

Ateş grubu ile birlikte yay burcu kadınları hava grubu burçları ile de iyi anlaşırlar. Bunlar; terazi, kova ve ikizler burcudur. Yay burcu kadınlarının toprak ve su grubu burçları ile anlaşması ise oldukça zor olacaktır. Bu burçlar; oğlak, boğa, başak, yengeç, akrep ve balık burçlarıdır.

Yay burcu kiminle anlaşamaz?

YAY BURCU HANGİ BURÇLARLA ANLAŞAMAZ? Yay burcu anlaşamadığı burçlar söz konusu olduğunda genellikle toprak grubu ile karşılaşıyor. Neşe dolu oldukları bilinen ve anı yaşamayı seven yay burçları bu özellikleri nedeniyle toprak grubundan olan başak, oğlak ve boğa burçları ile kolay kolay uyum sağlayamayabiliyor.

Yay burcu neden tehlikeli?

Yay burcu olumsuz yönlerinden bir diğeri ise oldukça uçarı olması sayılabilir. Yay burcunun bu maceracı kişiliği onu zaman zaman zor durumlara sokar. Bu heyecanlı yapısı onun sabit bir durumda kalmasını engeller. Bu neden ile yay burcunun olumsuz yönleri arasında sabit olamaması da yer alabilir.

Yay burcu sinirli midir?

Kronik sinir hastasıdırlar ve bunun doğal karşılanması gerektiğine inanırlar. ‘Sinirlendiği zaman aniden parlayan yay burçları, saniyeler içinde normale dönerler.

Yay burcu kime aşık olur?

Boğa ve Başak, Yay burcunun en kolay uyum sağlayabileceği burçlardır.

Yay burcu umursamaz mı?

İstediği şeyi istediği zaman yapar ve bunun hakkında ne düşündüğünüzü umursamaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.