17 Aralık Hangi Burç?

17 Aralık yay burcudur. 17 Aralıkta doğanlar doğum saatini ve cinsiyetini yazarak yükselen burcunu öğrenebilirler.

17 Aralık hangi burç erkeği?

17 Aralıkta doğmuş olanların burcu yay burcudur. Bu tarihte doğan kişiler ateş grubuna dahil olan kişilerdir.

Yay burcu nasıl bir insandır?

Yay erkil, maceraperest ve risk almaktan, hayata açık durmaktan keyif alan bir burçtur. Burcun sembolünde ileri doğru atılan ok, bu burcun geçmişi değil, geleceğe yönelik olduğunu gösterir. Pozitif ve hayatı olduğu gibi kabul eden tutumları ile Yay’lar keyif veren, geniş görüşlü ve eğlendirici partnerlerdir.

17 Aralık yükseleni ne?

Yay burcu yükseleni sosyal bir yapıya sahiptir, oldukça arkadaş canlısıdır.

17 Aralık 20 Ocak hangi burç?

Burçlar insanların doğum tarihine göre kişisel özellikleri hakkında bilgi vermektedir. 12 tane Güneş burcu bulunmaktadır. 22 Aralık ile 21 Ocak tarihleri arasında doğan kişiler oğlak burcu olmaktadır.

Yay erkeği özellikleri nelerdir?

Yay burcu erkeği, arkadaş ortamının aranan ismidir. Neşeli olmadığı zamanlarda bile, ortamın tamamlayıcısı konumundadır. Hoşgörülü, hayallerinin peşinden koşan ve ön yargıyla hareket etmeyen yapıları vardır. Yay burcu erkeğinin en fazla bilinen olumsuz özelliği, başına buyruk şekilde davranıyor olmasıdır.

You might be interested:  Safra Kesesi Için Hangi Doktora Gidilmeli?

Yay burcu erkeği kiminle evlenmeli?

Yay burcu erkeği ile uyumlu olduğu düşünülen burçlar koç, aslan, terazi ve kova burçlarıdır. Yay burcu erkeği ile uyumsuz olduğu düşünülen burçlar ise başak ve balık burçlarıdır. Aşık bir yay burcu erkeğinin manyetik bir niteliği vardır. Bu da onları çekici ve sevmesi kolay kılar.

Yay burcu zeki mi?

Yay Burcu:

Zaten çok zeki olan Yay burcunun içindeki bu öğrenme aşkı, onun ilgisini çeken her konuyu derinlemesine öğrenmesine neden olur. Meraklı Yay burcu, gezerken öğrenir, okurken öğrenir, izlerken öğrenir. Her fırsatta öğrenir. Öğrendiklerini de her fırsatta satar.

Yay burcu nelerden hoşlanmaz?

Tedbirsiz yaşamayı düstur edinmiş Yay, fazla belirlenimci ve risk karşıtı insanlardan nefret eder.

Yay burcu iyi midir?

Yay burcu insanları içtenlikleri ve iyimser yaşam görüşleri ile tanınırlar. Gençliklerinde dikkatsiz, heyecanlı ve geleneklere aykırı davranışlar içinde olsalar da, geçmiş yanılgılarından en çok ders alan kişiler bu burçtan çıkar. Özgürlüklerine aşırı düşkün, patavatsızlık derecesinde pratik insanlardır.

Aralık ayının yükseleni nedir?

Yükselen yay için özgürlük de çok önemlidir ve bunun kısıtlanması bile onu çılgına çevirebilir. Yükselen Yay burcu insanı olarak seyahat etmekten, serüvenler yaşamaktan ve gezip görmekten büyük zevk alırsınız.

Aralık Hangi burç yükseleni?

Yay burcu 22 Kasım ile 21 Aralık ayları arasını kapsamaktadır. Bu günlerde doğan kişiler yay burcu olarak kabul edilebilir.

Boğa burcunun yükselen burcu ne?

Günlük Burç Yorumu

Saat 21 Nisan-30 Nisan 11 Mayıs-21 Mayıs
06:00 Boğa İkizler
06:30 İkizler İkizler
07:00 İkizler Yengeç
07:30 İkizler Yengeç

20 Ocak oğlak mı kova mı?

20 Ocak tarihinde doğan kişiler, Oğlak burcu olarak ifade edilebilir. Oğlak burcu, toprak grubuna ait olan bir burç olarak bilinmektedir.

You might be interested:  Tik Tedavisi Için Hangi Doktora Gidilmeli?

Oğlak burcu özellikleri nelerdir?

Oğlak burcu özellikleri (22 Aralık – 19 Ocak)

 • Sembolü: Oğlak.
 • Elementi: Toprak.
 • Niteliği: Kardinal (öncü)
 • Yönetici gezegeni: Satürn (disiplinin ve olgunluğun gezegeni)
 • Renk: Kahverengi, siyah.
 • Gün: Cumartesi.
 • Uğurlu sayılar: 4, 8.
 • Uğurlu taşları: Turmalin, Zirkon, Yakut, Lal, Malahit.
 • Oğlak burcu erkeği nasıl olur?

  ‘Kendilerine her fırsatta güvenen Oğlak burcu erkekleri dik başlı ve inatçı bir yapıya sahipler. Aynı zamanda içlerine de kapanık olan Oğlak burcu erkekleri otoriter ve özgüven sahibi olurlar. Bu burcun erkekleri oldukça çalışkandır. İş yaşamı Oğlak burcu erkeği için oldukça önem taşır.

  Yay burcunun yükselen burcu nedir?

  Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz. Olduğunuz gibi görünmekten hoşlanıyorsunuz ve insanlara çabuk inanıyorsunuz. Mert olup onları incitmekten kaçınıyorsunuz.

  Yay ve boğa anlaşabilir mi?

  Yay erkekleri kendisi gibi ateş grubunda yer alan burçlarla çok iyi anlaşır. Boğa kadını ise su grubu dışındaki tüm burçlarla anlaşabilir. İkisinin burç özellikleri siyah ile beyaz kadar farklı olduğu için ortak bir paydada buluşmaları zaman alır.

  Imamoğlunun burcu ne?

  bir ikizler burcu erkeği olarak diyorum ki: tuttuğumuzu koparırız. ikizler burcu olarak beni de sevindiren haberdir. ikizlerin istikrarsızlığı ve çok odacıklı kalpleri durumu bir kere daha düşündürmüştür ki acaba doğru adam o mudur?!

  Terazi nasıl bir burç?

  Terazi insanları; yapılı, fakat çok çabuk hastalanan kişilerdir. Sağlıklı görünüşlerine karşın, soğuk algınlıklarına çok çabuk yakalanırlar. Terazileri; böbrekler, bel bölgesi, sırt ve omurgaları simgeler. Ayrıca, Venüs etkisinde oldukları için troidler düzensiz çalışabilir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.