2 Ocak Hangi Burç?

2 Ocak tarihinde doğan bireylerin burcu ‘Oğlak Burcu’ şeklinde isimlendirilmektedir. 22 Aralık ile 20 Ocak arasındaki tarihleri kapsayan bir dönem ifade etmektedir. Bu tarihler arasında doğan kişiler oğlak burcu olmaktadır. Astroloji içerisinde on iki tane ayrı burç bulunmaktadır.

2 Ocak hangi burç olur?

2 Ocak günü doğan kişilerin burcu ‘Oğlak Burcu’ dur. Astrolojide 12 burç vardır. İnsanların güneş burçları ise doğum tarihlerine göre saptanır. Oğlak burcu toprak grubu bir burçtur.

Oğlak burcu erkeği nasıl olur?

‘Kendilerine her fırsatta güvenen Oğlak burcu erkekleri dik başlı ve inatçı bir yapıya sahipler. Aynı zamanda içlerine de kapanık olan Oğlak burcu erkekleri otoriter ve özgüven sahibi olurlar. Bu burcun erkekleri oldukça çalışkandır. İş yaşamı Oğlak burcu erkeği için oldukça önem taşır.

Oğlak burcu özellikleri nelerdir?

Oğlak burcu özellikleri (22 Aralık – 19 Ocak)

 • Sembolü: Oğlak.
 • Elementi: Toprak.
 • Niteliği: Kardinal (öncü)
 • Yönetici gezegeni: Satürn (disiplinin ve olgunluğun gezegeni)
 • Renk: Kahverengi, siyah.
 • Gün: Cumartesi.
 • Uğurlu sayılar: 4, 8.
 • Uğurlu taşları: Turmalin, Zirkon, Yakut, Lal, Malahit.
 • You might be interested:  Göz Altı Morlukları Için Hangi Doktora Gidilir?

  Oğlak burcu erkeği hangi burçlarla anlaşır?

  Oğlak burçları en iyi yengeç ve başak burçları ile anlaşır. Enerjisinin bu kadar tuttuğu burçlara her zaman mesaj atma olasılıkları daha yüksektir. Yengeç burcunun duygusal ve sahiplenici yapısı oğlak burcunun daha önce göstermekten korktuğu duyguları dışarı çıkarmasına yardımcı olur.

  2 Ocak hangi burç yükseleni?

  Yükselen burcu Oğlak olanların ne kadar ciddi olabileceğini kestirmek biraz zordur. Ancak bilinmesi gereken en önemli nokta ise, asla ciddiyetlerini kaybetmeyecekleridir. Her konuda oldukça sabırlı davranır ve acele hareket etmekten nefret eder.

  Oğlak burcu yükseleni ne?

  Günlük Burç Yorumu

  Saat 22 Aralık- 31 Aralık 1 Ocak- 10 Ocak
  09.30 Oğlak Oğlak
  10.00 Oğlak Kova
  10.30 Kova Kova
  11.00 Kova Balık

  Oğlak burcu erkeği sevdiği kadına nasıl davranır?

  Oğlak burcu erkeği, eğer birine aşık olursa, o bireyin yanında başka kişilere ördüğü kalın duvarlardan ve öfkeli görünümden vazgeçmeye başlar. Oğlak burcu erkeği aşık olursa ne yapar şeklindeki sorunun yanıtı oldukça kolaydır. Oğlak burcu erkekleri, ılımlı ve esnek yapıya bürünüp, sevdiklerini belli ederler.

  Oğlak burcu duygusuz mu?

  Kötü kullanıldığında ve abartıldığında: Cimri ve duygusuz, aşırı materyalist ve açgözlü, sosyal açıdan yalnız ve kötümser, aşırı hırslı ve diktatör gibi, katı, sadece görünüme ve prestije önem veren. Mitolojisi: Bu burcun hikâyeleri prehistoryaya aittir. Oğlak pek çok hikâyede kurbanlık olarak görülür.

  Oğlak burcu erkeği zor mu?

  Oğlak burcu erkeği sizin için gizemli bir paradoks olabilir. Suskun doğası nedeniyle onu tanımak gerçekten zordur. Bu erkek, benliğinin etrafına yalnızca cesur insanların aşabileceği bir duvar inşa eder. Genelikle soğuk, duygusuz ve umursamaz olarak algılanır.

  Oğlak burcu nelerden hoşlanır?

  Hem aşk hem de iş hayatında ciddiyete oldukça önem veren oğlak burcu, sabitlik ve gücen arar. Maddi güvenlik oğlak burçları için oldukça önemlidir. Maddi güç ve güven oğlak burcu sevdikleri arasında yer alır. Nostaljik dokulara sahip hatıralar, olaylar ya da güzel antikalar, oğlak burcunun ilgisini çeker.

  You might be interested:  Vitir Namazında Hangi Dualar Okunur?

  Oğlak burcu ne sevmez?

  Örneğin; laubalilik, oğlak burcunun karakter yapısına uymayacağından oğlak burcu sevmedikleri arasında yer alır. Oğlak burcu abartılı işler içinde bulunmayı sevmez. Bu neden ile büyük organizasyonlar, abartılmış duygular ya da gereğinden fazla önem yüklenen konular oğlak burcu sevmedikleri arasında yer alır.

  Oğlak burcu soğuk mudur?

  Oğlak burcu diğer insanlara karşı mesafeli davranır. Bu özelliği diğer insanlar tarafından soğuk olarak nitelendirilmesine yol açar. Ancak Oğlak burcu bu tercihinden vazgeçmez ve kendi kalıplarından dışarı çıkmaz, çıkılmasını da istemez.

  Oğlak burcu erkeği hangi burçla evlenmeli?

  Yengeç ve başak burçları, oğlak burçlarının en çok anlaştığı burçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Oğlak burcu erkeği bir boğa kadını ile mükemmel bir aşk hayatı yaşayabilir. Bu iki burcun birbirlerine karşı mükemmel bir çekim gücü vardır.

  Oğlak burcu hangi burçla iyi anlaşamaz?

  Akrep, Balık ve bazı Yengeçlerle de anlaşabilirler. İstikrar ve güven Oğlak burcu için önemlidir. Oğlak burçları ateş elementi ve hava elementi burçlar ile anlaşmakta zorlanabilirler. Bunlar; Koç, Aslan, Yay, İkizler, Terazi ve Kova burçlarıdır.

  Oğlak burcu hangi burcu sever?

  Oğlak burcu iş hayatından ve hırslı yapısından zaman bulabilirse eğer çok güzel dostluklar da kurabilir. Özellikle yengeç ve başak burçları oğlak burcunun en iyi anlaşacağı burçlar arasında yer alıyor.

  Oğlak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

  Oğlak burçları ile en uyumlu burçlar genellikle Boğa, Başak, Akrep ve Balık olarak kabul edilir. Oğlak burcu ile en az uyumlu burçlar da Koç ve Terazi olarak kabul görür.

  02 Ekim hangi burç?

  23 Eylül ve 22 Ekim tarihinde doğanlar terazi burcuna sahip olmaktadır. 2 Ekim doğumlu olanlarda terazi burcu olarak değerlendirilir.

  You might be interested:  Teşkilat Hangi Günler?

  Terazi nasıl bir burç?

  Terazi insanları; yapılı, fakat çok çabuk hastalanan kişilerdir. Sağlıklı görünüşlerine karşın, soğuk algınlıklarına çok çabuk yakalanırlar. Terazileri; böbrekler, bel bölgesi, sırt ve omurgaları simgeler. Ayrıca, Venüs etkisinde oldukları için troidler düzensiz çalışabilir.

  02 Şubat hangi burç?

  22 Ocak ile 19 Şubat tarihlerinde doğanlar kova burcu olur. Bu nedenle 2 Şubat tarihinde doğanlar kova burcu özelliklerini göstermektedir. Kova burçları dik kafalı olmaları ile bilinirler.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.