20 Ocak Hangi Burç?

22 Aralık tarihi ile 21 Ocak tarihleri arasında yer alan 20 Ocak tarihinde doğan kişiler ise Oğlak burcu olarak ifade edilebilir.

20 Ocak Kova mı?

20 Ocak tarihinde doğanlar oğlak burcudur. Bu burç toprak grubunda yer almaktadır.

20 Ocak oğlak mı?

Burç tarihlerine göre tam 27 gün döngüsü sayılmakta olup 22 Aralık ile 20 Ocak tarihleri aralığı oğlak burcu olarak kabul edilmektedir. Bu sebeple 22 Aralık ile 20 Ocak tarihleri arasında bulunan kişiler oğlak burcu olarak nitelendirilebilir.

Oğlak burcu özellikleri nelerdir?

Oğlak burcu özellikleri (22 Aralık – 19 Ocak)

 • Sembolü: Oğlak.
 • Elementi: Toprak.
 • Niteliği: Kardinal (öncü)
 • Yönetici gezegeni: Satürn (disiplinin ve olgunluğun gezegeni)
 • Renk: Kahverengi, siyah.
 • Gün: Cumartesi.
 • Uğurlu sayılar: 4, 8.
 • Uğurlu taşları: Turmalin, Zirkon, Yakut, Lal, Malahit.
 • 21 Ocak oğlak mı kova mı?

  Astrolojide burçlar 12 tane olarak saptanmıştır. Bu burçlar da kişilerin doğum tarihinde göre tespit edilir. 21 Ocak tarihinde doğmuş olanların burcu ‘Kova Burcu’ dur.

  20 Ocak hangi burç 2022?

  20 Ocak’ta dünyaya gelenler Oğlak burcu olmaktadır. Oğlak burcu 23 Aralık – 20 Ocak tarihleri aralığını kapsamaktadır.

  You might be interested:  Bodrum Belediyesi Hangi Parti?

  20 Ocak hangi burç Ekşi?

  bundan 5 yil öncesine kadar bu gün doganlar gazetelerin burc köselerine göre oglak burcu sayilmaktalardi.

  20 Ocak hangi burç yükseleni?

  Yükselen burcu Oğlak olanların ne kadar ciddi olabileceğini kestirmek biraz zordur. Ancak bilinmesi gereken en önemli nokta ise, asla ciddiyetlerini kaybetmeyecekleridir. Her konuda oldukça sabırlı davranır ve acele hareket etmekten nefret eder.

  20 Ocak 20 Şubat hangi burç?

  Oğlak burcu olan kişiler; 22 Aralık ve 20 Ocak arasında doğanlardır. Kova burcu olan kişiler ise; 21 Ocak ve 19 Şubat tarihinde doğanlardır. Bununla beraber Ocak ayında Kova veya Oğlak burcuna ait olabilmektedirler.

  Oğlak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

  Oğlak burçları ile en uyumlu burçlar genellikle Boğa, Başak, Akrep ve Balık olarak kabul edilir. Oğlak burcu ile en az uyumlu burçlar da Koç ve Terazi olarak kabul görür.

  Oğlak burcu nelerden hoşlanır?

  Hem aşk hem de iş hayatında ciddiyete oldukça önem veren oğlak burcu, sabitlik ve gücen arar. Maddi güvenlik oğlak burçları için oldukça önemlidir. Maddi güç ve güven oğlak burcu sevdikleri arasında yer alır. Nostaljik dokulara sahip hatıralar, olaylar ya da güzel antikalar, oğlak burcunun ilgisini çeker.

  Oğlak burcu ne sevmez?

  Örneğin; laubalilik, oğlak burcunun karakter yapısına uymayacağından oğlak burcu sevmedikleri arasında yer alır. Oğlak burcu abartılı işler içinde bulunmayı sevmez. Bu neden ile büyük organizasyonlar, abartılmış duygular ya da gereğinden fazla önem yüklenen konular oğlak burcu sevmedikleri arasında yer alır.

  Oğlak burcu soğuk mudur?

  Oğlak burcu diğer insanlara karşı mesafeli davranır. Bu özelliği diğer insanlar tarafından soğuk olarak nitelendirilmesine yol açar. Ancak Oğlak burcu bu tercihinden vazgeçmez ve kendi kalıplarından dışarı çıkmaz, çıkılmasını da istemez.

  You might be interested:  Hangi Yemekler Kaç Kalori?

  21 Ocak hangi burç oğlak?

  21 OCAK HANGİ BURÇ? 21 Ocak burcu Kova’dır. 21 Ocak günü doğanların burcu Kova burcudur. 21 Ocak – 19 Şubat tarihleri arasında doğanların burcu Kova burcudur. Bu bakımdan 21 Ocak günü doğum günü olanların burcu da Kova oluyor.

  21 Ocak hangi burç özellikleri?

  21 Ocakta Doğanların Özellikleri

  Kova burcu, hava grubuna mensup olan bir burçtur. Kova burcunun yönetici gezegeni ise, Uranüs’ tür. Kova burcunun kıymetli madeni ise, Uranyum olup, uğurlu taşı ise, ametist taşıdır. Kova burcuna sahip olan kişiler, yeniliklere açık, özgürlüğüne düşkün ve maceracı bir ruha sahiptir.

  21 Ocak hangi burç yükseleni?

  Kova burcu yükseleni olan kişiler sanata düşkün insanlardır. Edebiyata ve müziğe olan eğilimleri fazladır ve bu konularda oldukça yeteneklidirler.

  20 Şubat hangi burç olur?

  20 Şubat tarihinde doğan kişiler Balık burcu olmaktadır. Hayatlarında Balık burcu özellikleri göstermekte ve güçlü yönlerini oluşturmaktadır.

  Oğlak burcu erkeği nasıl olur?

  ‘Kendilerine her fırsatta güvenen Oğlak burcu erkekleri dik başlı ve inatçı bir yapıya sahipler. Aynı zamanda içlerine de kapanık olan Oğlak burcu erkekleri otoriter ve özgüven sahibi olurlar. Bu burcun erkekleri oldukça çalışkandır. İş yaşamı Oğlak burcu erkeği için oldukça önem taşır.

  25 ocak burcu ne?

  22 Ocak ile 19 Şubat tarihleri arasında doğan kişiler Kova burcudur. Bu nedenle 25 Ocak kova burcu olmaktadır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.