26 Ocak Hangi Burç?

26 Ocak’ta doğanların burcu hava grubu burçlarından Kovadır. Kova burcu 21 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasını kapsamaktadır.

Kova burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

26 Ocakta doğan bir kişinin burcu nedir?

20 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasında doğanlar Kova burcudur. Bu sebeple 26 Ocak tarihinde doğmuş bir kişinin de güneş burcu ‘Kova Burcu’ dur.

26 Ocak yükseleni ne?

KOVA BURCU YÜKSELENİ

Yükselen burcu Kova olan kişilerin en önemli özelliği dürüstlüktür. Tüm burçlar arasında yükselen Kova kadar dürüst olan başka burç yoktur. İçten ve idealist davranışları vardır.

26 Ocak hangi burç erkeği?

26 Ocak’ta dünyaya gelenler Kova burcuna mensup olmaktadır. Kova burcu 21 Ocak ile 19 Şubat arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Kova, Hava grubuna dahildir.

You might be interested:  Kazara Aşk Hangi Gün?

Kova burcu soğuk mudur?

Kovalar zaman zaman soğuk ve duyarsız olarak algılansalar da bu aslında haddinden önce başlayan yakınlıklara karşı bir savunma mekanizmasıdır. Başkalarına güvenmeyi ve duygularını samimi bir şekilde ifade etmeyi öğrenmelidirler. Kova enerjisi yenilikçi ve öncüdür.

Kova burcu neyi temsil ediyor?

Kova burcu geleceğe dönük büyümekle ve değişmekle ilgilidir. Kovanın eşitlik ve bireysellikle ilgili vizyonları vardır. Bu vizyonlarını herkese anlatmaya dağıtmaya -taşımaya çalışır. Uranüs ve yöneticisi olduğu Kova burcu uyanış, kurtuluş içgörü ve şok edici şeyleri temsil eder.

25 ocak burcu ne?

22 Ocak ile 19 Şubat tarihleri arasında doğan kişiler Kova burcudur. Bu nedenle 25 Ocak kova burcu olmaktadır.

Terazi nasıl bir burç?

Terazi insanları; yapılı, fakat çok çabuk hastalanan kişilerdir. Sağlıklı görünüşlerine karşın, soğuk algınlıklarına çok çabuk yakalanırlar. Terazileri; böbrekler, bel bölgesi, sırt ve omurgaları simgeler. Ayrıca, Venüs etkisinde oldukları için troidler düzensiz çalışabilir.

Kova burcunun yükselen burcu nedir?

Günlük Burç Yorumu

Saat 21 Ocak- 31 Ocak 11 Şubat-18 Şubat
08.30 Kova Balık
09.00 Kova Koç
09.30 Balık Koç
10.00 Balık Boğa

Akrep burcunun yükselen burcu nedir?

Yükselen burç olarak Akrep burcuna sahip olan kişiler genel olarak güçlü bir iradesi olan ve sert kişilerdir. Yükselen burcu Akrep olan kişiler doğuştan bir yönetici olan insanlardır. Her zaman için yönetimini açık şekilde yapamazlar bazı durumlarda gizli bir şekilde de yönetimi yürütürler ve de bundan keyif alırlar.

Boğa burcunun yükselen burcu ne?

Günlük Burç Yorumu

Saat 21 Nisan-30 Nisan 11 Mayıs-21 Mayıs
06:00 Boğa İkizler
06:30 İkizler İkizler
07:00 İkizler Yengeç
07:30 İkizler Yengeç

Yay burcunun yükselen burcu nedir?

Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz. Olduğunuz gibi görünmekten hoşlanıyorsunuz ve insanlara çabuk inanıyorsunuz. Mert olup onları incitmekten kaçınıyorsunuz.

You might be interested:  Mutki Belediye Başkanı Hangi Partiden?

Kova burcu erkeği nasıl olur?

Kova burcu erkeği nazik, iyimser, özgürlüğüne düşkün ve çok yönlü yapısıyla dikkati çeker. Çok yönlü oluşu zor anlaşılan bir kişilik sergilemesine neden olur. Duygularını kolay kolay belli etmez. Hoş ve neşeli kişiliği toplum içinde sevilen bir insan olmasını sağlar.

Yengeç burcu ile Kova burcu anlaşabilir mi?

Kova burcu erkeğinin sosyal ve enerjik yapısı ile yengeç burcu kadınının sakin ve duygusal mizacı bir araya geldiğinde sıradan olmayan bambaşka bir arkadaşlık ilişkisi ortaya çıkmaktadır. Rahatlığı ile nam salan kova burcu erkeği, sabırlı yengeç burcu kadını ile arkadaşlık uyumunu ve bu süreçte mutluluğu yakalayabilir.

Aslan burcu ile Kova burcu anlaşabilir mi?

Aslan ne kadar kalbinin sesiyle hareket ederse, Kova mantığının sesiyle hareket eder. Ama bu zıt burçlar birbirlerinin eksikliklerini tamamladıkları için evlilik bile olabilir. Aslan burcu Kova burcundan sıra dışılığı, bağımsızlığı tadabilir. Kova ise Aslan’dan aşkı doyasıya yaşamayı öğrenebilir.

Kova burcu kötü müdür?

‘Kova burçlarının olumsuz yönleri arasında; kibirli, dikkat çekmeye meraklı, dediğim dedik ve olmayacak hayaller kurmak gibi yönleri vardır.’ İnatçıdır ve bundan dolayı kendi fikirleri her zaman uygulansın ister. Özgürlüğüne olan bağlılığı yüzünden, yaşadığı birçok şeyi es geçebilir.

Kova burcu neden tehlikelidir?

Kova burcu olumsuz yönleri arasında sayabileceğimiz bir başka özellik isyankar olmasıdır. Kova burçlarının kurallara ve gelenekselliğe karşı duruşu zaten herkes tarafından bilinir. Kova burçları her daim isyana meyillidir. Kova burçlarının zaman zaman kibirli, kaba ve patavatsız olduğunu söylesek yanılmış olmayız.

Kova burcu takıntılı mı?

Hareket ve değişim Kova burcunun göbek adı gibidir. Aynı olmaktan, monotonluktan ve rutinlerden nefret ederler. Sürekli mekan değiştirmek, mekan değiştiremiyorsa dekorasyın değiştirmek gibi huyları vardır. Değişime karşı takıntılı oldukları aşikardır.

You might be interested:  Akrep Burcu Kadını Hangi Burçla Evlenmeli?

Kova burcu deli mi dahi mi?

Kovayı herkesten “ayıran” bir özellik mutlaka vardır. Dahi, devrimci, objektif, hümanist, bağımsız, aykırı, vizyonerler. Kova, fikirler, kavramlar ve iletişim ile ilgilidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.