30 Hangi Ulkenin?

+30 kodu ise bir yurt dışı ülkesine aittir ve Yunanistan’dan gelen bir aramadır. +30 kodu Yunanistan’ın uluslararası telefon kodudur. Böylece kişilere gelen aramalarda telefon numarasının önündeki iki hane +30 olması halinde bu aramanın Yunanistan’dan yapıldığı bilinir.

+30 699 hangi ülke?

Gelelim +30 nerenin kodusorusunun cevabına. Bu iki rakam ile başlayan aramalar bir yurt dışı aramasıdır ve Yunanistan’dan gelen bir aramadır. +30 Yunanistan’ın uluslararası telefon ülke alan kodudur.

+49 30 neresi?

49 numaralı alan kodu, Almanya ülkesi ile gerçekleştirilecek olan aramaları sağlamaktadır. Bu kapsamda Almanya’ya yapılan aramalarda 0049 yahut 49 kodu ile iletişim kurulmasının sağlanması mümkün hale gelmektedir.

+32 Hangi ülkeye ait?

32, Batı Avrupa ülkelerinden biri olan Belçika’ya ait telefon kodudur. Türkiye’den ya da başka bölgedeki ülkelerden Belçika’da bulunan birisini aramak için telefon numarasının başına 32 nolu kodun yazılması gerekmektedir.

+39 Hangi ülkenin alan kodu?

+39 numaralı telefon kodu Avrupa’nın Kuzeyinde bulunan İtalya ülkesine aittir. Ülkemizden İtalya ülkesini arama yapabilmek için aranacak telefon numarasının önüne ülke kodu numarası girilmelidir.

+30 698 neresi?

yunanistandan gelen mistik çağrı numarası. yunanistandan gelen yardım çağrısıdır, meşgule alınması beni rahatsız etmiştir.

49 nerenin şehri?

49 plaka kodu ülkemizin Muş iline aittir.

49 kod hangi ülkeye ait?

49 Almanya’ya ait telefon kodudur. Almanya ile iletişime geçmek isteyenler görüşecekleri kişilerin numaralarının ön kısmına bu numarayı eklemeleri gerekmektedir.

You might be interested:  Kazara Aşk Hangi Gün?

43 alan kodu hangi ülkeye ait?

+43 telefon kodu Avusturya’ya ait bir uluslararası telefon kodudur. Avusturya’da birini aramak için 43 telefon kodunun başına “00” getirilmelidir.

0032 Ne numarası?

Belçika’dan gelen yurtdışı aramalarda telefon numarasının başında +32 (veya 0032) ülke kodu bulunur.

33 kodu hangi ülkeye ait?

Telefon numaralarının başında bulunan kodlar, telefonların hangi ülkeye ait olduğunu anlamamızı sağlar. 33 numaralı kod Fransa’ya aittir. Fransa’yı aramak isteyenler numaranın başına 33 yazarak oradaki kişilerle iletişim sağlayabilirler.

+62 Hangi ülkeye ait?

62 Nerenin Alan Kodu? +62 Endonezya’nın alan kodudur.

+18 Hangi ülkenin?

İllerin plaka numaraları alfabetik sıraya göre belirleniyor. 18, Çankırı’nın plakasıdır.

+40 Hangi ülkeye ait?

bulgaristan dan gelen cevapsız çağrının devamı niteliğindedir. +40 la başlayan bir numaradan arandığınızı görürseniz, paranız bolsa, romen manita yapmak istiyorsanız, hemen geri arama yapın. romanya ekonomisine katkıda bulunun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.