5 Mart Hangi Burç?

20 Şubat ve 20 mart tarihleri arasında doğan herkesin balık burcu olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden 5 Mart tarihi balık burcunu işaret etmektedir.

Balık burcu kadını nasıl olur?

Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri oldukça güçlü, maneviyatı ve iç dünyası kuvvetli, uyumlu ve nazik bir karaktere sahiptir. Balık burcu kadını hayatın kendine özgü var olan düzeninden, kendi etkileşimleri de dahil her zaman derin anlamlar aramakta olan ve derin anlamlar bulan bir kadındır.

5 Mart hangi yükseleni?

BALIK BURCU YÜKSELENİ

İdealleri çok yüksektir. Ufak, tefek ayrıntılara önem vermez, hatta nefret ederler. Çok fazla gururlu, eli açık ve hemen her konuda oldukça yetenekli kişilerdir. Yükselen burcu Aslan olan kişiler çalışkandır ve hayatlarını daha üst noktada yaşamak için çabalarlar.

Balık burcu nasil biri?

Genel olarak uysallığı ile bilinen ve su grubu olan balık burçları 20 Şubat ile 20 Mart tarihleri arasında doğmuş kişilerdir. Balık burcu olan kişiler genel olarak sabırlı, eli açık ve de duyarlı olan insanlardır. Bu kişilerin her daim büyük bir inandırma yetenekleri bulunmaktadır.

You might be interested:  Mustafa Kemal Harp Okulu Eğitimini Hangi Şehirde Tamamlamıştır?

Mart ayı hangi burç?

Mart ayında doğan kişilerin iki farklı burcu bulunur. 1- 20 Mart tarihleri arasında doğan kişiler; balık, 21-31 Mart tarihleri arasında doğan kişiler ise; koç burcudur. Balık burçları; 20 Şubat ile 20 Mart arasında, Koçlar ise 21 Mart ile 20 Nisan arasında doğmaktadırlar.

Balık burcu kadını kime aşık olur?

Balık kadınları kendilerine samimi davranna ve dopal olan erkeklerden hoşlanırlar. Kırılgan bir yapıya sahip oldukları için koruyuculuk duygusu onlar için çok önemlidir. Partnerine sonuna kadar güvenip sırtını dayamak isterler.

Balık burcu çekici midir?

Balık burcu kadını genellikle burçların en seksisi olarak tanımlanır. Çünkü bu kadın ultra kadınsı ve çekicidir. Hayalperest, gizemli, ruhani, yaratıcı ve idealist… Balık kadını daha az hassas olan insanların özlediği şeyleri hissedebilir, bu da ona bazen gizemli görünmekten daha fazlasını yapar.

Mart ayının yükseleni nedir?

Günlük Burç Yorumu

Saat 19 Şubat- 1 Mart 11 Mart- 20 Mart
03.30 Yay Oğlak
04.00 Yay Oğlak
04.30 Oğlak Oğlak
05.00 Oğlak Kova

5 Mart 2022 hangi burç?

5 Mart tarihinde doğan kişiler Balık burcu olan kişilerdir. 20 Şubat ve 20 mart tarihleri arasında doğan herkesin balık burcu olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden 5 Mart tarihi balık burcunu işaret etmektedir.

Balık burcu yükseleni nasıl bulunur?

YÜKSELEN BURCU NASIL ÖĞRENİLİR? Yükselişinizi belirlemek için doğum zamanınızı bilmeniz gerekir. Akşam ezanına doğru, akşam ezanı ve onu takip eden belli bir zamanda olan doğumlarda, iç burcun 180 derece karşısına gelen burç, bir öncesi veya bir sonrasındaki burç yükselen burç olacaktır.

Balık burcu sinirli mi?

Sinirli yapısını gizli bir sakinlikle örterken, herkesin seçtiği özel bir kişi olmanın hayallerini kurarlar. Yaşam onun için ürkütücü ve korkunçtur Balık burcu insanını dışarıdan gözlemleyenler; duygusal yapısının bir aşk acısına dayanamayacağını zannederler ve kötü haberi hemen vermek istemezler.

You might be interested:  Irfan Can Kahveci Hangi Mevki?

Balık burcu özellikleri nedir?

BALIK BURCUNUN GENEL ÖZELLİKLERİ

 • Element: Su.
 • Niteliği: Değişken.
 • Renk: Mavi ve Yeşil.
 • Şanslı günü: Perşembe.
 • Yönetici gezegen: Neptün.
 • Güçlü Yönleri: Merhametli, sanatsal, sezgisel, düşünceli, evcimen.
 • Zayıf Yönler: Saf, hayalperest, kurban rolünde, korkak.
 • Balık burcu nasil insanlari sever?

  Balık burcu erkekleri inanılmaz romantik ve sevgi doludurlar. Aynı zamanda bu burç sahipleri karşısındaki kişiyi çok sever. Oldukça duygusal olan balık burcu erkeği macerayı sever. Aynı zamanda balık burcu erkeklerinin sezgileri de oldukça kuvvetlidir.

  Mart ayının sonu hangi burç?

  Buna göre Mart ayında doğanlar ya Balık ya da Koç burcuna ait olabilirler. Eğer Mart ayının ilk 20 günü doğduysanız o zaman burcunuz Balık burcudur. Eğer Mart ayının son 10 günü yani 21 Mart ve 31 Mart tarihleri arasında doğduysanız o zaman da burcunu Koç olur.

  Kova burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

  Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

  20 Mart balık mı Koç mu?

  İşte, merak edilen tüm detaylar. 20 Mart tarihinde doğanlar Balık burcudur. Balık burcu, en duygusal burçlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple bu tarihte doğan kişiler en fazla duygusal özellikleri ile bilinmektedir.

  Balık burcu sinirli mi?

  Sinirli yapısını gizli bir sakinlikle örterken, herkesin seçtiği özel bir kişi olmanın hayallerini kurarlar. Yaşam onun için ürkütücü ve korkunçtur Balık burcu insanını dışarıdan gözlemleyenler; duygusal yapısının bir aşk acısına dayanamayacağını zannederler ve kötü haberi hemen vermek istemezler.

  Balık burcu kadını zor mudur?

  Balık kadını çok zor sinirlenir, hele hele sinir krizi geçirmesi çok zordur. Kendilerini iyi kontrol ederler, kavgalarda alttan almasını, susmasını iyi becerirler ama uzatmamanız kaydıyla. Nasıl olsa susuyor, cevap vermiyor diye kavgayı uzatmayın.

  You might be interested:  Poco X3 Hangi Marka?

  Balık burcu kadını saf mıdır?

  Balık burcu kadınları, aşırı hassas burçlardır ve saf olmaları bu durumu sıklıkla tetiklemektedir fakat saflıklarını fark edip kabullenen balık burcu kadınları kendilerine inanılmaz bir savunma mekanizması geliştirirler. Balık burcunun insanlar üzerinde etkileyici bir aurası vardır.

  Balık burcu dengesiz midir?

  Dengesizliği nedeniyle Balık erkekleri sıklıkla incinir ve hislerinin incindiğini hemen belli ederler. Hislerine karşılık bulamadıkları zaman Balık burcu erkekleri için ilişkinin kurbanıymış gibi hissetmek çok kolaydır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.