54 Hangi Ilin Plakası?

54 plaka kodu ülkemizin Sakarya iline aittir. 4.55. 55 Nerenin Plakası? 55 plaka kodu ülkemizin Samsun iline aittir.

54 plaka hangi ile ait?

Plaka – Plaka Kodları – İllerin/Şehirlerin Plaka Kodları

Plaka Hangi Şehir
51 Nerenin Plakası Niğde
52 Nerenin Plakası Ordu
53 Nerenin Plakası Rize
54 Nerenin Plakası Sakarya

53 ve 54 nerenin plakasi?

53 plakası hangi ile ait : Rize

Eğer otomobillerin, kamyonların, arabaların, motosikletlerin ve diğer tüm araçların arkasında veya önünde 53 plaka kodu görüyorsanız bu plaka Rize iline ait demektir. Rize’nin plakası 53’dür.Bir önceki 52 plakası Ordu şehrine aittir. Bir sonraki 54 plakası ise Sakarya’ya aittir.

51 il plaka kodu neresi?

51 plaka kodunun ait olduğu il Niğde olarak belirlenmiştir. Ülkemizde plaka kodları genel olarak illerin alfabetik olarak sıralanması sonucu belirlenmişlerdir.

76 plaka hangi il?

76 plaka kodu, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Iğdır ilinin plaka kodudur.

71 plaka nereye ait?

Kırıkkale iline ait birçok ilçe bulunmaktadır. 71 Numaralı plaka kodları bu ilçelerin bazılarının üzerine kayıtlı olmaktadır. Bunlar Kırıkkale Merkez ilçesi ve Keskin ilçesidir. Kırıkkale Merkez ilçesi ve Keskin ilçesine ait plaka harf grupları aşağıda belirtilmiştir.

You might be interested:  Tozkoparan Iskender Hangi Gün?

72 plaka nereye ait?

Ülkemizde 81 adet il bulunmaktadır. Her ile ait farklı plaka kodları bulunmaktadır. 72 numaralı plaka kodu ise ülkemizin doğusunda yer alan Batman iline aittir.

52 53 Nerenin Plakası?

52 Plaka Numaralı İlimiz Neresi ve Hangisidir? 52 plaka kodu Ordu ilimize aittir. Niğde’nin plaka kodu 51’dir. 53 plaka kodu ise Rize ilimize aittir.

55 plaka hangi ile ait?

55 nerenin plakası sorusunun cevabı Samsun’dur. Samsun’un pek çok ilçesi bulunur. Bu ilçeler de aynı şekilde merkez ile aynı plaka kodunu yani 55 plaka kodunu kullanmaktadır.

42 il plaka kodu neresi?

Ülkemizde 81 il bulunmaktadır. Bulunan her ilin birbirinden farklı plaka kodları bulunmaktadır. 42 numaralı plaka kodu ise Konya iline aittir.

81 Nerenin plakası?

Türkiye’nin en son ili olan ve plaka kodu 81 olan il Düzce’dir. Düzce ili önce Bolu iline ait olan bir ilçe iken daha sonradan il olmuş ve 81 plaka kodunu almıştır. Düzce ilinin merkez ilçesi ile birlikte 3 adet ilçesi bulunmaktadır.

70 plaka kodu hangi il?

70 numaralı plaka kodu ülkemizde İç Anadolu’da yer alan Karaman iline aittir. Araçların plakalarında bulunan kod 70 olması itibariyle bu araçların Karaman iline kayıtlı olduğu bilinmektedir.

47 plaka nereye ait?

Ülkemizde bulunan her ilin birbirinden farklı plaka kodları bulunur. Plaka kodları ile araçların hangi ile kayıtlı oldukları öğrenilebilir. 47 numaralı plaka kodu ise Mardin iline aittir.

64 plaka nereye ait?

İşte 64 plaka koduna ait tüm detaylar. 64 plaka kodunun nereye sahip olduğunu merak edenler için 64 plakası Uşak iline ait olan plaka kodudur.

62 plaka nereye ait?

62 numaralı plaka kodu Ülkemizde Doğu Anadolu’da bulunan Tunceli iline aittir. Aracın plakasında yer alan plaka kodu 62 olması durumunda bu aracın Tunceli iline kayıtlı olduğu bilinmektedir. Ayrıca plaka harf gruplarına göre de Tunceli ilinin hangi ilçesine kayıtlı olduğu da öğrenilebilir.

You might be interested:  Mart 7 Hangi Burç?

55 plaka hangi ile ait?

55 nerenin plakası sorusunun cevabı Samsun’dur. Samsun’un pek çok ilçesi bulunur. Bu ilçeler de aynı şekilde merkez ile aynı plaka kodunu yani 55 plaka kodunu kullanmaktadır.

54 nerede?

54 NERESİ HANGİ ŞEHİR PLAKASI? Yolda veya herhangi bir yerde 54 plakalı bir araç görüyorsanız bu o aracın Sakarya ili trafiğine ait olduğu anlamına gelmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.