Ada Masalı Hangi Güne Alındı?

Sevilen dizi Ada Masalı, salı akşamları Star TV’de yayımlanıyordu. Ancak yeni sizi Sana Söz’ün salı gününe alınması nedeniyle Ada Masalı’nın yayın günü çarşambaya alındı. Ada Masalı dizisi 3 Kasım Çarşamba günü yeni bölümüyle saat 20:00’de ekrandaki yerini alacak.

Ada Masalı dizisi hangi güne alındı?

Bu nedenle Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’lu Ada Masalı’nın yeni yayın günü Cumartesi oldu. Seyircilerin final yapıp yapmadığını merak ettiği Ada Masalı 11 Aralık Cumartesi günü izleyici karşısına çıkacak. Ada Masalı dizisi artık her hafta Cumartesi günü saat 20.00’da Star TV ekranlarında yayınlanacak

Ada Masalı Kaç Bölüm Yayınlandı?

Başrollerini Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un paylaştığı Ada Masalı dizisi 25. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek.

Ada Masalı son mu?

Star TV ekranlarında yeni başlayan Ada Masalı 10.bölüm ile final kararı aldı. Bu akşam 25. Son bölümü ile ekranlara gelecek olan yapımda başrolleri Ayça Ayşin Turan; Alp Navruz üstleniyordu. İlk günden bugüne dikkatleri çeken yapım yayınladığı fragman ile ekranlara veda edeceğini resmen duyurdu.

Ada Masalı yayından kaldırıldı mı?

Dizi yayınlandığı günün yayın akışından kaldırıldı. Hayranlarının büyük bir üzüntü yaşadığı diziyle ilgili flaş bir deşiklik olduğu ortaya çıktı. Ekranların iddialı dizisi olan Ada Masalı yayınlandığı günün yayın akışından Star TV tarafından kaldırıdlı.

You might be interested:  Kıbrıs Hangi Denizin Üstünde?

Ada Masalı Final kaçıncı bölüm?

Ada Masalı 25. Bölüm (Final) Full HD izle | Star TV.

Ada Masalı kaçıncı bölümde final yapacak?

Haber Global’de yer alan habere göre, Star TV’de yayınlanan Ada Masalı’nın 8 Aralık Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan 25. bölümle birlikte ekrana veda etmesi planlanmıştı.

Ada Masalı finalde ne oldu?

Ada Masalı, çok farklı iki karaktere sahip olan Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) yollarının kesişmesiyle doğacak aşklarını konu alıyor. Ada Masalı’nın final bölümünde Haziran ile Poyraz’ın evlenme kararı artık hayata geçmek üzeredir.

Ada Masalı yeni sezon ne zaman?

Bir süredir çarşamba akşamları izleyiciyle buluşan dizinin yayın günü bu sefer de Annemizi Saklarken isimli dizinin Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlamasıyla değişti. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? Ada Masalı’nın yeni bölümü (25. bölüm) 11 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanacak.

Ada Masalı son bölüm ne zaman?

Ada Masalı dizisi cumartesi günü son bölümüyle ekrana gelecek.

Ada Masalı neden?

Ay Yapım imzalı Ada Masalı dizisinin neden final yaptığına ilişkin ne yapım şirketinden ne de Star TV’den bir açıklama gelmedi. Ancak dizinin düşen reytingler nedeniyle final yaptığı düşünülüyor.

Adam Masalı final yapacak mı?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Ada Masalı dizisi final yapıyor. Dizi 8 Aralık Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan 25. bölüm ile final yapacak.

Misafir dizisi neden final yaptı?

Dizinin yönetmenliğini Arda Sarıgün üstleniyor ve senaryosunu da Özge Aras kaleme alıyordu. Ekran ömrü kısa süren Misafir dizisi 5. bölümde ekrana veda edecek. Dizinin final kararının düşük reytingler sebebiyle alındığı belirtildi.

Ada Masalı yeni bölüm saat kaçta başlıyor?

Ada Masalı dizisi hangi gün, saat kaçta? Ada Masalı dizisi 15 Haziran Salı günü saat 20.00’de Star TV’de ekrana gelmeye başladı. Ada Masalı dizisinin bu akşam yeni bölümü ekrana gelecek.

You might be interested:  Eski Araba Lastiği Hangi Boya Ile Boyanır?

Ada Masalı 3 bölüm ne zaman?

Dizi her Salı, saat 20.00’da seyircilerle buluşacak.

Ada Masalı hangi kanalda yayınlanacak?

ADA MASALI HANGİ KANALDA? Ada Masalı bugün Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Bir Ada Masalı dizisi nerede çekiliyor?

Ada Masalı dizisi İzmir’in Sığacık ilçesinde çekiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.