Akrep Burcu Hangi Ay?

Akrep (Latince: Scorpio, simge: ♏️) 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında doğan insanları etkisi altına alan burçtur.

2022 akrep burcu hangi ay?

İşte 2022 Akrep burcuna ait merak edilen tüm detaylar. Akrep Burcu olan kişiler 21 Ekim 21 Kasım tarihleri arasında doğmuşlardır.

Akrep burcu hangi burçla evlenmeli?

Akrep-Yay=Taraflar bir gecelik aşk için tutkuludur ama bir ömür için dayanamazlar. Akrep-Oğlak=Tutkuda ve duygularda eşitlik sağlanır ve uzun süreli sağlam beraberlik olur. Akrep-Kova=Cinsel çekicilik bile tarafları zor bir arada tutar. Akrep-Balık=Hem ilişkide hem de evlilikte çok iyi zaman geçer.

Akrep burcu nasıl bir şey?

Akrep karanlık ve gizemli bir burçtur. Yüksek bir kişisel çekim, derinlik ve güç sahibi olma arzusu onu ilişkilerinde yoğun deneyimlere çekecektir. Farkında olmadan bile seksi olabilirler. Cinsel heyecana karşı fazlasıyla duyarlı ve bu yönde talepkar olabilirler.

Akrep burcu tehlikeli mi?

Soğukkanlılık ve şüphecilik başlıca özelliklerindendir. Akrepler hiçbir koşulda intikamdan vazgeçmez, yanlışlıkla dahi olsa en küçük hatanızda bile sizi affetmezler. Hatta süründüğünüzü, rezil olduğunuzu görmeden peşinizi bırakmazlar. En kötü özellikleri de tartışmasız olarak acımasızlıklarıdır.

You might be interested:  Güneş Tutulması Sırasında Ay Hangi Evrededir?

Akrep burcunu 2022 de ne bekliyor?

Hayatınıza yeni bir yolun gerekli olduğunu hissedebilirsiniz. Bu yıl sizin için büyük dönüşüm senesi.Tüm tutulmaları kendi burcunuzda yaşayacaksınız. Bir insanın ömründe güneş tutulması yaşaması demek hayatının en önemli sıçrama dönemi demektir.

2022 Hangi burcun yılı olacak?

Bereketin, şansın ve bolluğun gezegeni Jüpiter 2022 yılında Balık burcunda gerçekleşecek bir yıllık seyahatine başlıyor. Her burcun şanslı olduğu alan değişecek. Jüpiter her yıl bir burçta seyahat eder ve bizlere seyahat ettiği burç konusunda şanslar verir.

Akrep burcu hangi burcu sevmez?

Akrep burçları, ince düşünceli olduğundan karşısındakinden de aynı şekilde düşünmesini ister. Hava grubunun burçlarıyla bu sebepten ötürü iyi geçinemez. Özellikle İkizler burcunun hareketleri Akrep burcunu meraktan çatlatır ve bir süre sonra yorulur. Kova ve Terazi burçlarıyla da uyum yakalayamaz.

Akrep burcu ruh eşi hangi burçtan?

8. Akrep – Yengeç, Oğlak, Boğa

Akrep, keskin bir sezgiye sahiptir. Dolayısıyla ruh eşini bulduğunda bunu hemen fark eder. Bir başka su burcu olan Yengeç, Akrep için harika bir eş olabilir. Zira her ikisi de ilişkilerinde duygusal olarak güvende hissetmek ister.

Akrep burcu kadını hangi burca aşık olur?

Akrep kadınları için de, ilişkilerinde güven olmazsa olmaz en önemli unsurdur. Bu nedenle de boğa burcu ile çok iyi anlaşır ve çok iyi bir evlilik hayatı yaşarlar. Çekici özellikleri ile dikkat çeken akrep burçları, cinsel çekim alanına giren başak, boğa, aslan, kova ve akrep ile çok heyecanlı ilişkiler deneyebilir.

Akrep burcunun en belirgin özelliği nedir?

Akrep burçları tutkulu ve iddialı kişilerdir. Gerçeği öğrenene kadar araştırmak en belirgin özelliklerindendir. Kararlı ve belirleyicidirler. Gerçeğin daima farkında olan ve hayallerden ziyade hedeflere odaklanan akrepler evrenin kurallarını çok iyi bilirler.

You might be interested:  Sabiha Gökçen Hangi Semtte?

Akrep burcu neden sevmez?

Akrep burcu kendi gücünü kanıtlayarak elde ettiği şeylere daha çok değer verir. Akrep burcu yalanlardan hiç hoşlanmaz. Akrep burcu sevmedikleri arasında ihanet güçlü bir maddedir. Akrep burcunun yapısı ihaneti kolay kolay unutmayacak ve affetmeyecektir.

Akrep burcu neyi temsil ediyor?

Ortaçağ Astrolojisi’nde Akrep Burcu

Phlegmatic (soğukkanlı), dişil bir burçtur; su üçlüsünden sabit ve kuzeydendir. Genellikle kurnaz ve düzenbaz insanları temsil eder. Su hayvanlarını ve orta uzunluktaki ağaçları temsil eder. Dahil olduğu grup: Sessiz burçlardandır.

Akrep burcu güçlü mü?

Akrep burcu kişileri zodyakın en güçlü ve de en parlak burçlarından biri olmaktadır. Bu burç ile doğan kişiler sağlam ve bağımsız bir karaktere sahip olurlar. Bu kişiler kendi yaşam kurallarını kendileri belirler ve hiçbir zaman başkalarının yoluna çıkmazlar.

Akrep burcunun kötü özellikleri nelerdir?

Akrep Burcunun Olumsuz 15 Özelliği

 • Akrep burcu insanı yasak olan, gizli kalması gereken herşeyi öğrenmek için çıldırır.
 • Hatalarını asla kabullenmez.
 • Herşeyi sürekli didikler, her olayın altından birşey çıkartmak için çabalar.
 • Çok evhamlıdır, anın tadını çıkartmak yerine hep ileri zamana tutulup kalır.
 • Akrep burcu intikam alır mı?

  Kendilerinden ve çevrelerinden uzaklaşarak, kendilerine bakmayarak adeta kendilerinden intikam alırlar. İşte intikamın burcu akrep! Akreplerle olumsuzluklar yaşadığınızda fazla ileri gitmeme konusunda özen gösterin. Çünkü iğnelerini çıkarıp canınızı yakmaktan asla çekinmezler.

  Akrep dolunayı 2022 ne zaman?

  Pandora’nın Kutusu Açıldı. 16 Mayıs 2022 günü, İstanbul’a göre 07:13 itibariyle DOLUANY adına verdiğimiz Güneş – AY karşıtlığı tam halini alıyor. Bu DOLUNAY’a aynı zamanda AY Tutulması da eşlik ediyor.

  2023 akrep burcunu neler bekliyor?

  Akrep ve yükselen Akrep burçları sizler 2023 yılında şansı aileden yana göreceksiniz. Belki öyle şeyler yaşadınız ki, bu sene iyi ki onlar varmış diyeceksiniz. Ummadığınız bir aile bireyinden destek görebilirsiniz. Ayrıca aileniz de genişleyecek.

  You might be interested:  Büyük Tuvaletten Kan Gelmesi Hangi Doktora Gidilir?

  Akrep burcu Bu Ay Neler Bekliyor?

  Akrep Burcunun Aylık Burç Yorumu

  Bu ay, canınız önemli işlerinizle ilgilenmek istemeyebilir. Yine de iş alanlarınızda beklenmedik durumlar ve sonuçlarla karşılaşabilme ihtimaline karşı hazırlıklı olmalısınız.

  Akrep burcu ay tutulmasından nasıl etkilenecek 2022?

  Akrep burcu ay tutulması yakın çevrenizle aranızdaki bazı sorunları çözmenizi gerektirebilir. Kardeş, kuzen ya da yakın çevrenizin hayatında önemli değişimler sizi de etkileyebilir. İş nedeniyle zorunlu bir yolculuk gündeme gelebilir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.