Aşk Mantık Intikam Hangi Günler?

Aşk Mantık İntikam dizisi her cuma saat 20:00’de FOX TV’de yayınlanıyor.

Aşk Mantık İntikam hangi gün 2022?

Aşk Mantık İntikam her hafta Cuma günü saat 20:00 ‘da Fox TV’de yayınlanıyor.

Bugün Aşk Mantık İntikam var mı?

Aşk Mantık İntikam dizisi her Cuma saat 20:00’de FOX TV’de yayınlanıyor.

Aşk Mantık İntikam kaçıncı bölüm?

Aşk Mantık İntikam dizisi 39. bölümü ile ekranlara veda edecek. Son haftalarda reytingleri düşmeye başlayan diziden Burak Yörük, Melisa Döngel ve Anıl Altan kadrodan ayrılmıştı.

Aşk Mantık İntikam neden final yapıyor?

Burcu Özberk ve İlhan Şen’in başrollerini üstlendiği Aşk Mantık İntikam dizisi final yapıyor. Uzun süredir televizyon ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi düşen reytingler nedeniyle ekran macerasını sonlandıracak. Ozan, Esra’nın hamile olduğu haberini aldığında havalara uçar.

Aşk Mantık İntikam ne zaman başlayacak?

Yapımcılığını No:9 Productions’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu, senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsal’ın uyarladığı “Aşk Mantık İntikam” dizisi 18 Haziran Cuma saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

You might be interested:  1 Mart Hangi Yasaklar Kalkıyor?

Aşk Mantık İntikam günü değişti mi?

Burcu Özberk ve İlhan Şen’in başrollerini paylaştığı “Aşk Mantık İntikam” dizisi 42. bölümde final yapacak. DUVAR – Fox Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan No9 imzalı “Aşk Mantık İntikam” dizisinin final tarihi değişti. Dizi, 42. bölümde final yapacak.

Aşk Mantık İntikam 14 ocak var mi?

Aşk Mantık İntikam dizisinin 14 Ocak 2022 akşamı yeni bölümüyle ekranda yer alacak.

31 Aralıkta Aşk Mantık İntikam var mı?

Bu kapsamda Aşk Mantık İntikam dizisi ara verdiği için 31 Aralık 2021 Cuma gününde yayınlanmayacak. Dizinin yayın saatinde FOX TV kanalında Yalancı Sevgilim filmi ekranlara gelecek.

Aşk Mantık İntikam son bölüm ne oldu?

Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen yer aldığı Aşk Mantık İntikam’ın 22 Nisan tarihli son bölümünde Esra’nın düğün istemesi ile Ozan ve Esra’nın düğün yapması dikkat çekerken, kızları Ada’nın doğumu da mutlu anları ekranlara getirdi. Zümrüt ve Nazım’ın evlenmesi ise final anına damga vurdu.

Aşk Mantık İntikam kaç bölüm oynadı?

Dizinin başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen yer almaktadır. Dizi, bir Güney Kore yapımı olan Cunning Single Lady dizisinden uyarlanmıştır. Dizi, 22 Nisan 2022 tarihinde yayınlanan 42. bölümü ile final yaparak sona erdi.

Aşk Mantık İntikam kaç bölüm kaldı?

Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük’ün başrollerini paylaştığı ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisi 42’nci bölümde final yapacak. Yaz sezonunda başlayan Aşk Mantık İntikam 36. bölümüyle ekran macerasını noktalayacak.

Aşk Mantık İntikam 42 bölüm final mi?

Buna göre Burcu Özberk ve İlhan Şen’in başrollerini paylaştığı ‘Aşk Mantık İntikam’, 42. bölümde final yapacak.

Kardeşlerim ne zaman final yapacak?

Kardeşlerim Sezon Finali 11 Haziran 2022 Cumartesi olacak.

You might be interested:  Krokiler Hangi Amaçla Kullanılır?

Aşk Mantık İntikam 2 bölüm ne zaman?

Bölüm. Aşk Mantık İntikam Her Cuma 20.00’de FOX’ta!

Aşk Mantık İntikam özet ne zaman bitiyor?

Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük’ün başrollerini paylaştığı ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisi 42’nci bölümde final yapıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.