Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşamaz?

Aslan burcu erkeği balık burçlarıyla da iyi anlaşamazlar çünkü balık burçları aslanlara göre fazla duygusaldır. Aslanları egoist ve özgüveni yüksek yapıları balık burçlarını çok kolay kırabilme olasığına sahiptir bu nedenle aslan burcu ve balık burcu hiç anlaşamazlar.
Aslanlar, özellikle Oğlak, Başak ve Balık burçlarıyla anlaşamazlar.

Aslan burcu ile hangi burç iyi anlaşır?

‘Aslan burçları kendisi gibi ateş grubundan olan Yay ve Koç ile iyi anlaşırlar.’ Ancak gözlem ve haritalardaki durumlarına bakıldığında, kendisi gibi rekabetçi olan koç burcuyla yaya göre daha az anlaşması olacaktır. Aslan burcunun anlaşmakta zorlanacağı burçlar su grubu burçlarıdır.

Aslan burcu kadını hangi burçlarla anlaşamaz?

Aslan Burcu Kadını Anlaşamadığı Burçlar

Aslan burcu kadınlarının en çok anlaşamadığı burçlar oğlak, başak ve balık burçlarıdır.

Aslan burcunun düşmanı kimdir?

ASLAN: Aslan burcunun karşıt burçları ise Boğa, Akrep ve Kova’dır. Bu burçlar Aslan insanını kendini beğenmiş bulmaktadır.

Aslan burcu ne sevmez?

Aslan burcu sevmedikleri arasında aşırı duygusallık ya da dramatize edilmiş olaylar yer alabilir. Aslan burçları yapıları gereği eleştiriye biraz kapalıdır. Bu da eleştiri almanın aslan burcu sevmedikleri arasında yer almasını sağlar.

You might be interested:  Sadakatsiz Hangi Gün Yeni Sezon?

Aslan burcu hangi burçla evlenmeli?

Aslan-Koç =Keyifli ve tutkulu bir ilişki ve mutlu bir evlilik gözükmektedir. Aslan-Boğa=İlişki yürüyebilir ama uzun ve kalıcı bir evlilik tarafları sıkacaktır. Aslan-İkizler=Eğlenceli bir aşk ilişkisi ve hoş bir evlilik ortaya çıkacaktır. Aslan-Yengeç=Bir taraf tutkulu sevgi diğer taraf korunma bekleyecektir.

Aslan burcu en çok hangi burca aşık olur?

Aslan burcu aşk uyumu konusunda da pek sınır tanımayan bir burçtur. İkizler ve Kova burçlarıyla onları canlı tutacak fırtınalı aşklara adım atabilir, Yengeç ve Terazi burçlarının güvenli ve koruyucu atmosferlerinde huzur bulabilirler.

Aslan burcu kadını zor mudur?

Aslan burcu kadınları oldukça zor bir yapıya sahiptir. Bir aslan burcu kadınını kendinize aşık etmek istiyor ya da beğenisini kazanmayı umuyorsanız biraz çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Sevmesi zor ama sevdiğinde de vazgeçemez kadınların neredeyse tamamı aslan burcu kadınlarıdır.

Aslan burcu kadını nelerden hoşlanmaz?

Özellikle özgürlüklerine çok fazla düşkün oldukları ve yönetilmeyi sevmedikleri için, ılımlı ve sakin erkeklere ilgi duyarlar. Ayrıca güzel sözler söylemek, onu el üstünde tutmak ve çok fazla değer vermek aslan burcu kadınını etkileme noktasında oldukça önemlidir. Baskıcı ve sert erkeklerden hoşlanmazlar.

Aslan burcu kadını nasıl affeder?

Aslan Burcu Kadını Nasıl Affeder ve Barışır? Aslan burcu kadınları; hataları çok zor kabul eden bir burçtur. Ancak ona yeterli açıklama yapıldığı takdirde hemen yumuşar ve barışır.

Hangi burçlar birbirini çeker?

Her burcun astrolojide karşıt burcu vardır. Karşıt burçlar bir araya geldiklerinde birbirlerinin eksik parçalarını tamamlayarak bütünü oluştururlar. Karşıt burçlar isminden de anlayacağınız üzere, birbirlerine tamamen karşı olan yani zıt burçlardır.

En acımasız burç hangisi?

Yengeç burcu en çok psikopatı barındıran burç olarak zirvede yer alıyor. Ani parlayan yapılarıyla yengeç burcu en çok cinayet işleyen birinci burç oldu. Ayrıca bu burcun işlediği cinayetlerin çoğu diğer burçların aksine kıskançlık gibi duygusal temellere dayanan şeylerden kaynaklı.

You might be interested:  Cuma Günü Kurandan Hangi Sureler Okunur?

Aslan burcu neye sinirlenir?

Aslan burcu anlık duygulara çabuk kapılan Zodyak’ın her şeye en çabuk sinirlenen burcudur. En çok sinirlendiği şey de gururunun incinmesidir. Bir Aslanın gururu çok kıymetlidir ve hatta kutsalıdır. Eğer gururunu incitecek bir şey yaptıysanız çok yıkıcı bir öfke nöbetine hazırlıklı olun.

Aslan burcu neye dayanamaz?

Aslan: Bir Aslan burcunu üzmek oldukça kolaydır ancak üzdüğünüzü asla anlamaz ve farkına varmazsınız. Çünkü yaralarını yalnız tedavi etmeyi seven büyük kedilerdir. Yara aldıklarında içlerine kapanırlar ve onlardan bir süre haber alamayabilirsiniz.

Aslan burcu nelerden korkar?

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ – 22 AĞUSTOS)

Aslan burcu, kendisini alkışlayacak birini bulamamaktan acayip korkar! Zira, Aslan burcunun olayı şovdur. Cazibesini kaybetmekten, yaşlanmaktan, göz önüne çıkamamaktan, şovunu devam ettirememekten ölesiye tırsar.

Aslan kadını neyi sevmez?

Özgüvenli olan ve her yönüyle üstün olduğunu düşünen Aslan kadınları “kusurlu” sıfatını kabul edemez. Eğer beğenmediğiniz bir yönleri varsa asla yüzlerine vurmayın. Başlarından aşağı kaynar sular dökülmüş hissine kapılmalarına yol açar ve onlara adeta bir travma yaşatırsınız.

Aslan burcu kadını en iyi hangi burç erkeği ile anlaşır?

Aslan burcu kadını, özgürlüğü seven bir karaktere sahip olmasından dolayı onu en iyi anlayabilecek burç olan yay burcu erkeği ile evlenebilir.

Aslan burcu hangi burçlarla arkadaş?

Aslan burcu hava grubundaki burçlarla çok iyi arkadaşlıklar kurabilir. İkizler başta olmak üzere terazi ve kova burçlarıyla hem keyifli hem de uzun soluklu arkadaşlıkların ortaya çıkması mümkün.

Aslan burcu kızı nasıl olur?

Cesur, karizmatik ve güçlü aslan burcu kadını, doğuştan liderlik vasfına sahiptir. Daima kendinden emindir, sorumluluk almak ve fark edilmek ister. İlgi çekmeyi iyi bilir ve ilgi odağı olmaktan da çok hoşlanır. Başkalarının saygısını ve hayranlığını kazanmak, aslan kadınını harekete geçiren şeydir.

You might be interested:  Temmuz 7 Hangi Burç?

Aslan burcu zor mudur?

Ateş elementine bağlı olan Aslan burcu cana yakın ve hayat doludur; her zaman gülmeye ve güzel zaman geçirmeye çalışır. En zor problemleri bile çözebilecek bir zekâya sahip olabilen Aslan burcu pek çok karmaşık durumun çözümünde kolaylıkla inisiyatif alır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.