Axess Hangi Bankaya Ait?

Axess’inizle, Akbank hesaplarınıza kolayca ulaşabilirsiniz! Axess’inizle, Akbank ATM’lerinden Akbank’taki hesaplarınıza erişip para çekebilir, para yatırabilir veya diğer bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Akbank Axess kredi kartı nedir?

Axess ile yurtiçi ve yurtdışında alışveriş yapabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Axess size alışverişlerinizden bol bol Chip-para kazandırırken, yüzbinlerce noktada sağladığı taksit imkanıyla hayatınızı kolaylaştırır.

Axess hangi ATM lerde geçerli?

Axess kartınızla Akbank ATM ve diğer banka ATM’lerinden 7/24 anında Nakit Avans çekebilirsiniz. Şimdi SMS’le de Nakit Avans alabilirsiniz! SMS’le Nakit Avans başvurusunda bulunmak için “NA” yazıp kartınızın son 6 hanesini ve dilediğiniz tutarı 5990’a gönderebilirsiniz.

Axess Platinum Kart hangi banka?

Otomatik fatura ödeme talimatı verin, her ay fatura takip derdinden kurtulun, rahat edin. Talimatınızı 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi​nden veya Akbank Direkt’ten verebilirsiniz.

Axess kredi kartı aidatı var mi?

Axess’inizle harcama sözü verin, kart ücreti ödemeyin!

Hemen 444 25 25’i arayın, harcama sözünüz ile fırsatlardan yararlanmaya başlayın.

You might be interested:  Hangi Illerde Yağış Var?

Axess kredi kartı yıllık ücreti ne kadar?

Axess Kredi Kartları Yıllık Kart Ücreti Ne Kadar?

Kart Tipi Asıl Kart Ek Kart
Axess Klasik 171,50 TL 85 TL
Axess Gold 191,50 TL 95,50 TL
Axess Platinum 216,50 TL 108 TL
Axess Business/Axess KOBİ 245 TL

Akbank Axess kredi kartı yıllık kart ücreti ne kadar?

Kart Ücretleri*

Kart Tipi
Axess Klasik** 244,0 TL 121,0 TL
Axess Gold** 272,5 TL 135,5 TL
Axess Platinum** 308,5 TL 153,0 TL
Axess Business/Axess KOBİ 333 TL

Akbank Ortak ATM var mı?

Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yapılan ATM işbirliği kapsamında; tüm müşterilerimiz, Akbank ATM’leri ve Türkiye İş Bankası Bankamatiklerinden hiçbir ücret ödemeden nakit işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Akbank hangi banka ile ortak?

Türkiye İş Bankası’nın ardından Akbank ile de iş birliği yapan ING, 12 binden fazla ATM’yi ING müşterilerinin hizmetine sunacak. Ekim ayında Türkiye İş Bankası Bankamatik’lerini müşterilerinin kullanımına sunan ING, şimdi de Akbank ile iş birliği gerçekleştirdi.

Hangi bankamatikler birleşti?

TEB, DenizBank ve QNB Finansbank ATM’leri artık Tek ATM. Siz de TEB banka ve kredi kartınızla Tek ATM’lerden para çekip yatırabilirsiniz.

Akbank Platinum Kart nasıl kullanılır?

İnternet alışveriş limitinizi dilediğiniz gibi ayarlar; kart bilgilerinizi Juzdan, Akbank Mobil ve Akbank İnternet’ten kopyalar, kartınızı anında kullanabilirsiniz. Kartınızın mobil ödeme ayarlarını açarak akıllı telefonunuz ile ister temassız ister QR ile kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Akbank Platinum Kart limiti ne kadar?

16 Haziran 2022 tarihinde, sonu 2220 ile biten 11.750 TL limitli Axess Platinum kartımda, otomatik limit artış talebim olmadığı halde Akbank’tan ”değerli müşterimiz, Axess fırsatlarından daha fazla yararlanmanız için limitiniz 31.750 TL’ ye artırılacaktır.

You might be interested:  Yedek Astsubay Hangi Bölümlerden Alıyor?

Axess Platinum kaç taksit?

Peşin alışverişleriniz için 18 aya kadar ve Nakit Avans’ınız için 12 aya kadar %1,80 Aylık Akdi Faiz Oranı ile taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksit İste hizmetinden ücret alınmamaktadır.

Akbank kredi kartı aidat ücreti ne kadar?

Free Kredi Kartı nda yıllık kart aidatı yok, bol bol chip para ve ve Free kart ile dilediğiniz kampanyaya katılma hakkınız var. Ayrıca Free Kart ile Taksitli Nakit Avans, SMS Para ve Hızlı Para alabilirsiniz.

Axess ücretli mi?

Siz de hemen Free sahibi olarak; Yıllık kart üyelik aidatı ödemeyin. Axess üye işyerlerinin kazandırdığı chip-para ve taksit gibi temel Axess özelliklerinden ücretsiz faydalanın. Ekstra kampanyalardan (artı taksit, erteleme,chip-para kampanyaları gibi) istediğinize katılın, istemediğinize katılmayın.

Kredi kartı aidatı yıllık mı?

Kredi kartı yıllık üyelik ücreti, borçlandırıcı nitelikteki ilk kullanımınızı müteakip ve yıllık olarak tahakkuk ettirilebilir. Yani kredi kartınızı hiç kullanmamışsanız sizden ücret alınamaz.

Akbank kart kredi kartı mı?

Alışverişte hesabını bilen banka kartı Akbank Kart internet alışverişlerinizde de sizinle! Akbank Kart’ınız ile e-ticaret sitelerinde, günlük internet alışveriş limitiniz dahilinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

En yüksek kredi kartı limiti ne kadar?

İlgili mevzuat gereği kredi kartlarının toplam limiti, aylık belgelenebilir gelirin ilk defa kredi kartı sahibi olacaklar için ilk yıl 2 katı, takip eden yıllarda ve daha önce kredi kartı sahibi olan kişi için en fazla 4 katı olabilir.

Akbank kredi kartı hangisi?

Siz zahmet etmeyin, kartınız size gelir!

 • Akbank Kart 1e1. Sayfa İçeriği.
 • Axess Platinum. Axess Platinum ile Axess özelliklerinin yanı sıra yaşam tarzınıza uygun, size en üst seviyede hizmet verecek, bütün beklentilerinizi karşılamak için çalışan bir kredi kartınız olacak.
 • Wings Black.
 • Axess Gold.
 • You might be interested:  Kastamonu Belediyesi Hangi Partiden?

  Axess kredi kartı nasıl alınır?

  444 25 25’i arayarak, Akbank İnternet’ten veya tüm Akbank Şubeleri’nden Ek Karta başvurabilirsiniz. Tüm Akbank şubeleri listesine ulaşmak için tıklayınız. Ekkart yazıp 4425’e sms atarak hemen ek kart başvurunuzu yapın, sizi arayalım! Ek kartın limitini dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.