Eryaman Hangi Ilçeye Bağlı?

Eryaman, Ankara’nın Etimesgut ilçesindeki büyük bir mahalledir.

Eryaman köyü nerede?

Eryaman Köyü Ankara ilinde yer almakta olup, Etimesgut Köyleri semtinde bulunan Eryaman Köyü Etimesgut ilçesine bağlıdır.Eryaman Köyü haritası konumu ise 39° 58′ 21.5472” Kuzey ve 32° 37′ 0.6132” Doğu gps koordinatlarıdır. Eryaman Köyü bağlı olduğu Etimesgut ilçe merkezine 5 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Ankara Eryaman nereye yakin?

Eryaman Mahallesi Ankara ilinde yer almakta olup, Eryaman semtinde bulunan Eryaman Mahallesi Etimesgut ilçesine bağlıdır.Eryaman Mahallesi haritası konumu ise 39° 58′ 32.6856” Kuzey ve 32° 36′ 38.8296” Doğu gps koordinatlarıdır. Eryaman Mahallesi bağlı olduğu Etimesgut ilçe merkezine 6 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Eryaman 5 etap hangi mahalle?

Eryaman 5. Etap ve Oyak Atakent Metro Durağı

Posta Kodu 06793
Adres: Eryaman Mah. Samsun 19 Mayıs Cad. üzeri (Okyanus Plaza Yanı ERYAMAN/ETİMESGUT/ANKARA
Enlem 39.9811
Boylam 32.6273

Eryaman Ankara arası kaç km?

Etimesgut Eryaman ile Ankara Tren Garı Altındağ arası kaç km yaklaşık olarak toplam 22 Kilometre mesafededir. Etimesgut Eryaman Ankara Tren Garı Altındağ arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 24 dakika sürecektir.

You might be interested:  Ryan Donk Hangi Ülkeli?

Ankara Eryaman nasıl bir yer?

Birçok spor merkezi ve yeşil alana ev sahipliği yapan semt, sakinleri tarafından Ankara’nın diğer semtlerine kıyasla geniş, yeşil ve ferah olarak tanımlanıyor. Bütün bunların yanında Eryaman, şehir merkezine oldukça uzak mesafededir.

Ankara Eryaman Kızılay arası kaç dakika?

hesaplayan adamlar sunar: google haritalara göre kızılay-eryaman(artık her neresi ise) arası 25 km olup 5 saatlik yürüyüşle kat edilir. kızılay ve eryaman’ı biliyor olmak güzel. tanım: zor iştir.

Ankara Etimesgut nereye bağlı?

Coğrafya. Etimesgut ilçesi Ankara’nın batısında toplam 10.300 hektar yüzölçümüne sahip Ankara metropolünün merkez ilçelerinden biridir. Batısında Sincan, kuzey ve doğusunda Yenimahalle, güneyinde Çankaya ilçeleri ile komşudur.

Ankara Etimesgut Eryaman arası kaç kilometre?

Etimesgut Bağlıca ile Eryaman Etimesgut arası kaç km yaklaşık olarak toplam 15 Kilometre mesafededir. Etimesgut Bağlıca Eryaman Etimesgut arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 22 dakika sürecektir.

ERYAMAN 1 Etap hangi mahalle?

Altay Mahallesi 1. Etap – Eryaman.

ERYAMAN 3 etap hangi mahalle?

M1-M2-M3, Ankara bölgesinde bulunan ATA mahallesi Eryaman 3.etap konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

ERYAMAN 1 2 metro hangi mahallede?

Devlet Mahallesi durak, Yenimahalle içindeki Eryaman 1-2 Metro İstasyonu (M3) konumuna en yakındır.

Etimesgut Ankara arası kaç km?

Ankara Çankaya ile Etimesgut Ankara arası kaç km yaklaşık olarak toplam 24 Kilometre mesafededir.

Polatlı Eryaman arası kaç km hızlı tren?

Polatlı ile Eryaman ile tren

En iyi fiyat 19,50 TL
Son kalkış 01:35
Mesafe 70 km
Kalkış Polatlı
Varış Eryaman

Kızılay Çayyolu arası kaç dakika?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 10 Mart Pazartesi günü Kızılay-Çayyolu Metro Hattı’nın açılışını yapacak. 16 bin 590 metrelik hat uzunluğuna sahip metro sayesinde Kızılay-Çayyolu arası 24 dakikaya inmiş olacak.

You might be interested:  Hangi Hayvan Kurbanlık Olmaz Diyanet?

Metro ile Eryaman stadına nasıl gidilir?

Eryaman Stadı’na nasıl gidilir? Kızılay, Sıhhıye ve Ulus’tan Törekent Metrosuna binilmesi gerek. Keçiören Metrosunu kullananlar ise Atatürk Kültür Merkezi’nden Törekent aktarması yapacak. Devlet Mahallesi Metro Durağı’nda inmek gerekiyor.

Eryaman Stadına hangi otobüs gider?

Yenimahalle bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Eryaman stadı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 520, 521, 531, 561.
  • Tren: BAŞKENTRAY.
  • Metro: M1-M2-M3.
  • Kızılay Eryaman nasıl gidilir?

    Metro ile gitmek istiyorsanız, Kızılay’dan Eryaman’a giden metro hattını kullanıp,” Eryaman 1-2” adlı metro durağına inerek parka yürüyerek gidebilirsiniz. Toplu Taşıma ile Gidecekler; EGO 531 no’lu (Etimesgut-Elvan kent-Sincan-Fatih-Eryaman) otobüsleri ile de parka ulaşmak mümkün.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published.