Fahriye Evcen Hangi Dizide Oynayacak?

Fahriye Evcen, “Kuruluş Osman” dizisinde başrol oynayan eşi Burak Özçivit’e rakip oluyor. Oğlu Karan’ı 2 yaşına getiren ve setlere dönme kararı alan güzel oyuncu, “Uyanış Büyük Selçuklu” dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Fahriye Evcen diziden ayrıldı mı?

Fahriye Evcen, uzun bir aranın ardından Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde Akça Hatun karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Akça Hatun, dizinin sezon finali bölümünde Vaspurakan’ın fethi sırasında haince öldürüldü. Akça’nın şehit olmasıyla birlikte karaktere hayat veren Fahriye Evcen, diziden ayrıldı.

Barış Arduç şimdi hangi dizide oynayacak?

Barış Arduç ve Fahriye Evcen ile ‘Alp Arslan’ isimli dizide başrolü paylaşacak. Dizi, yeni sezonda TRT 1’de izleyicilerle buluşacak. DUVAR – Fahriye Evcen ve Barış Arduç’un başrolü paylaşacağı Alp Arslan dizisinin hazırlıkları başladı.Evcen, dizide kimsesiz Akça Hatun karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Fahriye Evcen kimi oynuyor?

Uyanış Büyük Selçuklu şimdi de Sultan Alparslan’ın hayatını konu ediyor. Sultan Alparslan dizisinde Alparslan’ı Barış Arduç oynayacak. Sultan Alparslan’ın eşini ise gerçek hayatta Burak Özçivit’in eşi olan Fahriye Evcen oynayacak.

You might be interested:  Realme Hangi Marka?

Fahriye Evcenin yeni dizisi ne zaman?

Eşi Burak Özçivit’in oynadığı Kuruluş Osman dizisinin de sezon finaline girmesiyle bir süre dinlenecek olan Fahriye Evcen’in yeni dizisi 14 Haziran’da TÜrkiye’de gösterime girecek olan dijital platform Disney Plus’ta yayınlanması bekleniyor.

Burak Özçivit ve Ceylan Çapa neden ayrıldı?

Burak Özçivit’in 3 yıla yakındır birlikte olduğu Ceylan Çapa’dan ayrıldığı iddia edildi. Vatan’da yer alan habere göre, 2 aydır ilişkilerinde ciddi sorunlar yaşayan çift, son olarak Özçivit’in filminde oynaması için Türkiye güzeli Amine Gülşe’ye teklif götürmesi sebebiyle kavga etti.

Fahriye Evcen Büyük Selçuklu dan neden ayrıldı?

TRT 1’de yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde rol alan Fahriye Evcen, senaryo gereği projeden ölerek ayrıldı. Evcen, yeni bölümün hemen ardından sosyal medya hesabından veda paylaşımı yaptı.

Büyük Selçuklu akça ölüyor mu?

sorusu, dün akşam ekrana gelen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin sezon finalini izleyenler tarafından merak ediliyor. Dizinin son bölümünde Vaspurakan Kalesi’nde Fetih harekatı sırasında Akça Hatun, Babası Hasan ve Alparslan’ın gözü önünde Kekavmenos tarafından öldürüldü.

Alpagut diziden ayrıldı mı?

Dizinin yayınlanacağı gün heyecanla beklenirken, Alparslan’da beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Akli Film’in yapımcılığını üstlendiği Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden yönetmen M. Çağatay Tosun ayrılma kararı aldı. Bu ayrılığın ardından dizinin çekimlerine ara verildi.

Barış Bağcı hangi dizide oynayacak?

Diriliş Ertuğrul’daki perfomansıyla beğeni toplayan Barış Bağcı, 15 Eylül Salı günü ekranlara gelecek olan TRT1’in yeni dizisi Masumlar Apartmanı’nın kadrosuna katıldı.

Uyanış Büyük Selçuklu Barış Arduç hangi rolde?

Dört sezon olarak çekilmesi planlanan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Melikşah döneminin anlatıldığı birinci sezon son bulurken önümüzdeki üç sezon Sultan Alparslan dönemi işlenecek. Sultan Alparslan’ı ise Barış Arduç canlandıracak.

You might be interested:  Aysel Hangi Romanın Kahramanı?

Uyanışta Alparslanı kim oynayacak?

Alparslan dizisi için kesinleşen isimler arasında Sultan Alparslan rolünde Barış Arduç, Nizamülmülk rolünde Mehmet Özgür var. Barış Arduç’un partneri rolünde ise Fahriye Evcen’in yer aldığı biliniyor.

Fahriye Evcen Özçivit hangi filmde oynuyor?

Yapımcılığını TİMS Productions’ın yaptığı Çalıkuşu’nda Feride karakterine canlandırdı. Çalıkuşu’nda başrolü paylaştığı Burak Özçivit’le yeniden, bu sefer bir sinema filmi Aşk Sana Benzer ile beyazperdeye döndü. Son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol aldı.

Akça rolünü kim oynuyor?

Sinema ve dizi film oyuncusu olan Fahriye Evcen 4 Haziran 1986 yılında Solingen / Almanya doğdu. Almanya’ya Samsun’dan göç eden bir ailedendir.

Tarihte Akça Hatun nasıl öldü?

TRT1’in ilgiyle takip edilen dizisi Alparslan: Büyük Selçuklu’nun 26. yeni bölümünün 3. fragmanında Akça Hatun’un kendini hançerleyerek hayatına son verdiği görülüyor.

Barış Arduç diziden ayrılıyor mu?

Oyuncu, karaktere başarıyla hayat verirken diziden ayrılma kararı ile izleyenleri de üzdü. Eşi Burak Özçivit ile aynı dönemde farklı dizilerde de olsa dönem projesinde yer alma fırsatı da buldu oyuncu.

Akca diziden ayrılıyor mu?

Yayımlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 27. sezon finali bölümünde, söylenildiği gibi Akça Hatun diziden ayrıldı. Dizinin yapımcısı Emre Konuk yayınladığı mesajda şu satırlara yer verdi: “Asâleti ve nezâhetiyle projemize değer katan kıymetli Fahriye Evcen’e sonsuz teşekkürler.

Alparslan Büyük Selçuklu Akca ayrılıyor mu?

AKÇA HATUN ÖLDÜ MÜ? Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Akça Hatun öldü Fahriye Evcen yapımcıyla anlaşarak sezon sonu planlandığı gibi ‘Alp Arslan: Büyük Selçuklu’ dizisinin yayına giren son bölümü ile veda etmiş oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.