Gönül Dağı Hangi Günler?

Gönül Dağı dizisi her Cumartesi günü Saat 20:00’de TRT1’de yayınlanıyor.

Gönül Dağı pazar günü saat kaçta?

Ömrünü tükettiği uzun yollardan molasını verdiği duraklara kadar bizim insanımızın hikayesini TRT Haber ekranına yansıtan Gönül Dağı, her pazar 21.20’de TRT Haber’de.

Gönül Dağı seti hangi günler çekiliyor?

Her cumartesi TRT’de 20:00’de ekrana gelen Gönül Dağı dizisinin çekim yeri merak edilmektedir.

4 Haziran Gönül Dağı var mı?

Gönül Dağı 66. bölümü Gönül Dağı izleyicisi 4 haziran 2022 de yayınlanmasını bekliyordu; ancak Gönül Dağı dizisi 65. bölümü ile sezon finali yaptığı için Gönül Dağı 66. bölüm 4 haziran 2022 de yayınlanamayacak.

Gönül Dağı 3 sezon ne zaman başlıyor?

Sezon Ne Zaman Başlayacak? 3. sezon anlaşmasını da yapan ve eksik hikayelerini gelecek sezon tamamlanması beklenen Gönül Dağı gelecek sezon Eylül veya Ekim 2022 tarihlerinde başlaması bekleniyor.

Gönül Dağı saat kaç?

Gönül Dağı dizisi her cumartesi TRT 1 ekranlarında 20:00’de yayınlanıyor.

You might be interested:  Spartak Trnava Hangi Ülke?

Gönül Dağı filmi saat kaçta bitiyor?

TRT 1 yayın akışına göre Gönül Dağı saat 20.00’da başlayıp, saat 23.30’da bitmektedir.

Sivrihisar Gedelli köyü nerede?

Gönül Dağı dizisinin hikayesi Gedelli isminde bir köyde geçiyor. Ancak dizide adı geçen Gedelli köyü, günümüzde Niğde ilinin Ulukışla ilçesine bağlıdır.

Gönül Dağı filminin çekildiği yer neresi?

Gönül Dağı dizisinin çekimleri Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde gerçekleştirilmektedir. Dizide geçen Gedelli köyü, Niğde’nin Ulukışla ilçesine bağlı bir köydür. Senaryoda geçen Gedelli köyü, aslında dizinin çekimlerinin yapıldığı Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinin kırsal bölgesi diyebiliriz.

Gönül Dağı filmi neden Yozgat’ta çekilmedi?

Çünkü dizide araçların plakası 66 ‘dır. 66 ise Yozgat’ın plakasıdır. Haliyle dizi Yozgat’ta çekiliyor sanılmaktadır. Fakat dizi seti Eskişehir’de yer alıyor.

Gönül Dağı final ne zaman 2022?

Gönül Dağı 2. Sezon finali tarihi belli oldu. Trt yönetiminin açıkladığı bilgilere göre Gönül Dağı 2. sezona 28 mayıs 2022 de ara verecek ve 2 aylık aranın ardından Gönül Dağı dizisi 3. sezonu ile eylül 2022 de Trt 1 ekranlarında olacak.

Gönül Dağı 3 sezon olacak mı?

TRT 1 ekranlarının en iddialı dizileri arasında olan Gönül Dağı’ndan gelen son haber seyirciyi üzdü. 1 Mayıs Cumartesi günü 26. bölümü ekrana gelecek dizi final yapıyor.

Gönül Dağı Dilek Diziden neden ayrıldı?

Dizinin başrollerinden olan ve Gönül Dağı’nda Taner’in karısı Dilek rolüne hayat veren güzel oyuncu İlhan, diziden ayrıldığını duyurdu. Sivrihisar’da çekilen dizinin zorlu set şartları ve akşamları yapacak bir şeylerin olmaması ayrılık için gerekçe gösterildi.

Gönül Dağı dilek geri dönecek mi?

Gönül Dağı’nın mülayim Dilek’iydi! Bomba dizi ile ekranlara geri dönüyor – Takvim.

Gönül Dağı kaç bölüm oldu?

Dizi, 29 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan 30. bölümü ile sezon finali yaptıktan 2 ay kadar sonra, Kurban Bayramı’na özel hazırladıkları televizyon filmini 20 Temmuz 2021 tarihinde Gönül Dağı ‘Kurban’ adı ile TRT 1’de yayınlamıştır.

You might be interested:  Salvador'Da Ali Hangi Akımın Öncüsüdür?

Gönül Dağı 3 sezon olacak mı?

TRT 1 ekranlarının en iddialı dizileri arasında olan Gönül Dağı’ndan gelen son haber seyirciyi üzdü. 1 Mayıs Cumartesi günü 26. bölümü ekrana gelecek dizi final yapıyor.

Gönül Dağı Tekrarı Ne zaman 52 bölüm?

Yeni bölüm Gönül Dağı 52. bölümü 19 Şubat 2022 Cumartesi saat 20:00’de TRT 1 HD yayınlanıyor.

Gönül Dağı dizisinin tekrarı ne zaman?

Gönül Dağı bugün tekrar bölümüyle ekranlara gelecek. Yapılan açıklamaya göre dizinin yeni bölümü haftaya 14 Mayıs günü ekranlara geliyor. Bugün TRT 1’de saat 20:00 ‘da Gönül Dağı’nın tekrar bölümü olacak.

Gönül Dağı diye bir yer var mı?

Türkiye’de gerçekte Gönül Dağı şeklinde bilinen bir dağ yok. Gönül Dağı efsanesi de dizinin senaryosu gereği kurgulanmış bir efsanedir. Gönül Dağı denildiğinde Neşet Ertaş’ın aynı isimli Türküsü bilinir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.