Hakim Dizisi Hangi Diziden Uyarlama?

Hakim dizisi Your Honor isimli diziden uyarlandı. Your Honor, New Orleans’ta gelişen bir hukuk davasını konu ediniyor. Dizinin başrolünde yer alan ‘Breaking Bad’in yıldızı Bryan Cranston, oğlu suça bulaşan bir hakimi canlandırıyor.

Hakim dizisi taklit mi?

ATV ekranlarının yeni dizisi Hakim, Amerikan yapımı ‘Your Honor’ dizisinin uyarlaması olarak yayınlanacak. İdealist ve dürüst bir Hâkim, oğlunun suça karışmasının ardından, onu koruyabilmek için amansız bir savaşa girer.

Hakim dizisi hangi kitaptan uyarlama?

Atv ekranlarında yayınlanan Hakim dizisi ‘Your Honor’ adlı yapımdan uyarlamadır.

Yargı dizisi uyarlama mı?

Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olan Yargı dizisinin bir kitaptan ya da bir filmden uyarlama olup olmadığına ilişkin bir bilgi bulunmuyor. Bu nedenle Yargı dizisinin özgün bir yapım olduğu düşünülüyor.

Hakim nerede cekiliyor?

Hakim dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen Hakim dizisinde renkli görüntüler oluştu.

Hakim dizisi tuttu mu?

Dizinin ikinci bölümü tüm kişiler kategorisinde dokuzunculuk elde etti. AB kategorisinde günü altıncı olarak tamamlayan dizi, ABC1’de ise beşinci sırayı elde etti. Hakim dizisinin tutmadığı yönünde değerlendirmede bulunan izleyiciler, yeni bölümlerde çok ciddi bir sıçrama beklemiyor.

You might be interested:  Ahi Teşkilatı Hangi Alanlarda Söz Sahibi Olmuştur?

Hakim dizisi nereden alındı?

Hakim, Limon Film imzalı, ilk bölümü 4 Nisan 2022 tarihinde yayınlanan, başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Uğur Yücel ve Yurdaer Okur’un paylaştığı dram, suç ve aksiyon türündeki Türk televizyon dizisi. 2020 yapımı ABD dizisi olan Your Honor’dan uyarlanmıştır.

Hakim dizisi kimin eseri?

ATV ekranlarında yayımlanacak olan Hakim dizisi Your Honor adlı yapımdan uyarlandı. Dizinin yönetmenliğini Erkan Tunç ve Süleyman Mert Özdemir yürütürken senaryosunu da Yılmaz Şahin ile Çağla Kızılelma kaleme alıyor.

Hakim dizisi Savcı Özlem kim?

Ecem Karavus (Savcı Özlem Toprak)

Ecem Karavus 9 Nisan 1989 İstanbul doğumludur ve 33 yaşındadır. Dinle Sevgili Muhteşem Yüzyıl, Kalk Gidelim, Pis Yedili ve Bay Yanlış dizileri Ecem Karavus’un önemli dizileridir.

Hakim dizisi Kadir kimdir?

2004 yılında dünyaya gelen Fatih Berk Şahin İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde eğitim alan Şahin, 2020 yılında Geçen Yaz isimli sinema filmi ile oyunculuğa adım atmıştır. Show TV’de yayınlanan Yalancı dizisinde Salih Bademci’nin hayat verdiği Mehmet Emir karakterinin oğlunu canlandırmıştır.

Yargı dizisi Kore uyarlama mı?

Bildiğimiz üzere son yıllarda Kore dizileri ülkemize uyarlanıyor. yargı dizisi kore versiyonu. Ancak Yargı dizisinin yapım şirketinin orjinal senaryosu ve Sema Ergenekon imzalı olduğunu belirtmek isteriz. Yani bu durumda dizi uyarlama değildir.

Yargı kimin hikayesi?

Yargı, Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, ilk bölümü 19 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan aksiyon, dram, psikolojik gerilim, polisiye ve hukuk türündeki Türk televizyon dizisidir.

Yargı dizisinin konusu nedir?

Yargı konusu nedir? Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen Ilgaz ve Ceylin, katili bulma yolunda birlikte hareket etmek zorunda kalacak ve bu durum ikisinin de hayatında geri dönüşsüz bir kırılma noktası yaratacaktır.

You might be interested:  Baş Dönmesi Hangi Bölüm?

Hakim hangi semtte çekiliyor?

Hakim dizisi çekimleri, İstanbul’un farklı noktalarında yapılıyor. Çekimlerin büyük çoğunluğu Çağlayan ve Beykoz’da yapılırken Beşiktaş, Laleli gibi semtlerde de çekimlerin gerçekleştiği biliniyor.

Kara tahta dizisi nerede çekiliyor?

Kara Tahta dizisi Edirne ilimizde çekilmektedir. Çekimlerinin ilk gününe İstanbul Sirkeci’de başlayan Kara Tahta dizisinin fragmanındaki görüntülerde Kuyubaşı Lisesi olarak belirtilen lise ise Edirne Lisesi’dir. Kara Tahta dizisinin çekimleri Edirne’nin farklı mekanlarında devam edecek.

Gibi hangi semtte çekiliyor?

2. sezon 3.bölümde Selami Ali Mahallesi Üzüm Kızı Sokak tabelası görülmektedir. 4. bölüm olan sokak röportajı bölümü ise Küçükyalı Maltepe ilçesinde Bağdat Caddesi üzerinde çekiliyor. Gibi dizisinin tamamen İstanbul Anadolu Yakasında çekildiği bilinmekle birlikte dizi mekanlarının sürekli değiştiği bilinmektedir.

Hakim dizisi hangi semtte çekiliyor?

Hakim dizisi çekimleri, İstanbul’un farklı noktalarında yapılıyor. Çekimlerin büyük çoğunluğu Çağlayan ve Beykoz’da yapılırken Beşiktaş, Laleli gibi semtlerde de çekimlerin gerçekleştiği biliniyor.

Hakim dizisi kimin eseri?

ATV ekranlarında yayımlanacak olan Hakim dizisi Your Honor adlı yapımdan uyarlandı. Dizinin yönetmenliğini Erkan Tunç ve Süleyman Mert Özdemir yürütürken senaryosunu da Yılmaz Şahin ile Çağla Kızılelma kaleme alıyor.

Hakim dizisi oyuncuları kim?

Hakim Oyuncu Kadrosu – Hakim Oyuncuları

 • Erdal Beşikçioğlu. Ömer Arif Derman. İdealist, zeki ve iyi kalplidir…
 • Yurdaer Okur. Azem Demirkıran.
 • Ebru Özkan. Yasemin Kaner.
 • Uğur Yücel. Cevdet.
 • Hasibe Eren. Gülbahar.
 • Fatih Berk Şahin. Ozan Derman.
 • Eslem Akar. Deniz Demirkıran.
 • Seda Akman. Zümrüt Demirkıran.
 • Hakim hangi gün?

  Hakim Pazartesi günleri saat 20:00 itibarıyla ekrana geliyor. ATV yayın akışına göre 23:20’te başka bir program başlayacak.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.