Hangi Banka Kolay Kredi Verir?

Şubeye Gitmeden Kolay Kredi Veren Bankalar

N Kolay Kredi (Aktif Bank) Evrak talep edilmiyor N Kolay İhtiyaç Kredisi
ING Bank E-Kredi Değerlendirme sonucu istenebiliyor ING İhtiyaç Kredisi
CEPTETEB Evrak talep edilmiyor Cepteteb İhtiyaç Kredisi
Enpara.com Evrak talep edilmiyor Enpara İhtiyaç Kredisi

Ne olursa olsun kredi veren bankalar?

İş Bankası, Ziraat Bankası, TEB, Akbank, Garanti BBVA, Vakıflar Bankası, Odeabank, Akbank ve Fibabank gibi büyük kurumlar kredi notu ortalama 800 olan kişilere kredi verebiliyor ancak hatırlatmalıyız ki bu tamamen bankanın inisiyatifinde ve düşük bir ihtimal.

Kredi notum sıfır hangi banka kredi verir?

Kredi Notu Düşüklere Teminatla Kredi Veren Bankalar:

 • Ziraat Bankası
 • Halkbank.
 • Vakıfbank.
 • Şekerbank.
 • TEB.
 • Akbank.
 • İş Bankası
 • Garanti BBVA.
 • Kredi alamayanlar ne yapmalı?

  Unutmayın gelir belgesinden dolayı bankalardan kredi alamıyorsanız, bankaya ait İnternet bankacılığından başvuru yaparak çok büyük ihtimal ile kredinize kavuşabilirsiniz. 444-88-888 Telefon bankacılığı ile de kredi başvurunuzu sağlaya bilirsiniz.

  You might be interested:  Bozcaada Hangi Deniz?

  Kredi Sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri?

  Bilindiği üzere kamu bankalar Ziraat, Halk ve Vakıfbank olarak öne çıkıyor. Bu bankalar, kredi notu düşük olan kişilere evrak maaş bordrosu olmadan biraz zor kredi veriyor.

  Kredi puanı 900 olan kredi çekebilir mi?

  Çünkü 1000 yada 900 gibi bir Findeks KKB kredi notuna sahipseniz, hele ki bir de bu puanınız 700 800 ise her bankadan kredi alamazsınız. Bırakın ihtiyaç kredisini, kredi kartı dahi alamazsınız.

  Hangi banka kredi notuna bakmadan kredi veriyor?

  3 banka kredi notuna bakmadan ihtiyaç kredisi veriyor. Bankalardan müşterilere müjde. Yeterli kredi notunuz olmasa bile artık ihtiyaç kredisi çekmek mümkün. Akbank, QNB Finansbank ve Denizbank ile artık ihtiyaç kredisi çekmek çok kolay.

  Kredi puanım 0 nasıl kredi çekebilirim?

  Kredi notunuz sıfırsa 3 aylık sigortanızın olması durumunda en yakın şubeye kefille birlikte başvurabiliyorsunuz. Kredi limiti olarak 10.000 lira belirleniyor. Kullanacağınız krediye 60 ay vade imkanı sağlanıyor. Kredi kartı istiyorsanız size düşük limitli bir kart sunuluyor.

  Kredi notu 0 nasıl yükselir?

  Kredi notunuzun oluşması için bir kredi kartı açtırmaktansa düşük limitli bir kredi çekmeyi de tercih edebilirsiniz. Kredi çekmek ve ödemelerinizi zamanında yapmak da sizin kredi notunuzun oluşmasını ve bu notun yüksek olmasını sağlayacak. Puanınızın oluşmasını sağlayacak bir diğer etmen de mevduat hesabı açtırmak.

  Kredi notu düşük olan nasıl kredi alabilir?

  Kredi notum düşükse kullanıcılar genellikle teminat ve kefil göstererek, bankaların güvenini kazanarak kredi alabilir. Genel olarak günümüzde taşınır yada taşınmaz mallar üzerinden teminat göstererek kredi almak mümkün kabul edilir.

  Kredim onaylanmıyor ne yapmalıyım?

  Başvurunuzu kontrol edin

  Kredi başvurusunda bulunurken farkında olmadığınız bir hata yapmış olmanız nedeniyle başvurunuz kabul edilmemiş olabilir. Gözünüzden kaçan ufak bir yanlış yüzünden kredi talebiniz olumsuz değerlendirildiyse bankayla görüşecek bu yanlış düzeltebilir, durumu lehinize çevirebilirsiniz.

  You might be interested:  Gülistan Tercümesi Hangi Dönem?

  Kredi neden onaylanmıyor?

  Kredi başvurularım neden reddediliyor sorusuna bir yanıt da bankaya eksik belge ya da eksik bilgi ile başvuru yapmanız olabilir. Bankalara karşı tamamen şeffaf olmanız gerektiğini unutmayın. Örneğin kira gelirinizi bankaya beyan etmediyseniz bu durumda gelir durumunuz olduğundan daha düşük görünecektir.

  Bankalar hariç nereden kredi alabilirim?

  Türkiye’de hizmet veren 30 üzeri banka sistemi dışında bazı firma ve kurumlar faizli ya da faizsiz şekilde yasal kurallar çerçevesinde kredi verme hakkına sahiptir.

  BDDK onaylı finansman şirketleri şu şekildedir:

 • ALJ.
 • Doruk.
 • Evkur.
 • Hemenal.
 • Koç Fiat.
 • Koç Finansman.
 • Mercedes Bnez Finansman.
 • Orfin.
 • PTT Sicili bozuk olana kredi veriyor mu?

  Kamu bankalarının başlattığı bu kampanya, PTT ve Aktifbank kredi kampanyası olarak da başladı. Özellikle kredi notu düşük olan kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri hemen alabilecekler. PTT anlaşmalı olan Aktifbank üzerinden hemen başvurunuzu yapabileceksiniz.

  Sicili bozuk olana kredi verirler mi?

  KKB tarafından tutulan notlarda, skalanın altında kalan kişiler için bankaların kredi verme olasılığı oldukça düşüktür. Ancak imkansız değildir. Her banka olmasa da, risk alma yeteneği yüksek olan bazı bankalar sicili bozuk olana kredi verilir mi sorusuna evet yanıtı verebilmekte.

  Kara listede olan kredi çekebilir mi?

  Yaşanan gelişmelere göre kamu bankaları Ziraat Bankası, Vakıf Bank ve Halkbank’tan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Acil olarak nakit paraya ihtiyacı olan ve kredi çekmek isteyenler, kara listede yer almalarına sebep olan borçlarını kapattıktan sonra Ziraat Bankası ile Vakıf Bank ve Halkbank’a başvurabilir.

  Kimler kredi çekemez?

  Kredi Çekme Üst Yaş Sınırı: Bankaların kredi kullanım alt yaş sınırı olduğu gibi bir de üst kullandırma yaş sınırları vardır. Bu yaş sınırı ise kredi çekilecek olan bankaya göre değişir. Çoğunlukta ise 65 yaş üst yaş sınırı olarak uygulanır. Bu yaş sınırı aşanlarda yine bankalardan kredi çekemez!

  You might be interested:  Profiterol Hangi Ülkenin?

  Herkes kredi alabilir mi?

  Bankalar vatandaşlara kredi imkanı sağlayabilmek için bazı şartlara ihtiyaç duyar. Bu şartlardan biri de gelir belgesidir. Gelir belgesi olmayan vatandaşlar kredi çekmekte zorlanabilir.

  Çalışmayan bir kişi kredi çekebilir mi?

  Geliri Belgelemek Her Durumda Zorunlu

  Ayrıca geliriniz, alabileceğiniz kredi tutarının belirlenmesinde de büyük rol oynuyor. Kişi çalışmıyorsa bile, mutlaka belgeleyebildiği bir gelir sahibi olması ve bu belgeyi bankaya iletmesi gerekiyor.

  Çalışmayan biri kredi alabilir mi?

  Bankalar farklı koşullarla çalışmayana kredi verebiliyorlar ancak herhangi bir geliriniz olmadığı sürece kredi almanız imkansız. Aynı şekilde bankalar sigortasız kredi de vermiyorlar. Hemen hemen tüm ihtiyaç kredisi başvurularında, krediye başvuran kişinin geriye dönük son 6 ayda sigorta piriminin olması beklenir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.