Kadir Inanır Hangi Hastanede?

Muğla’nın Ortaca ilçesinde 20 Kasım’da aniden rahatsızlanan Kadir İnanır, Denizli Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Beyin damarına pıhtı attığı tespit edilen İnanır, bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra nöroloji servisinde özel bir odaya alındı.

Kadir İnanır hastaneden çıktı mı?

Dün akşam saatlerinde sevenlerine mesaj vererek hastaneden ayrılacağı duyurulan Kadir İnanır, pandemi tedbirleri göz önünde bulundurularak açıklama yapmadan hastaneden ayrıldı.

Kadir İnanır taburcu oldu mu?

Tedavilerin ardından sanatçımızı taburcu ettik. Sanatçımızın kendisine hastanemiz adına çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Kadir İnanır’ın 22 gündür PAÜ Hastanesi’nde tedavisini gerçekleştiren doktorların takibi sürdüreceğini kaydeden Rektör Kutluhan, şu ifadeleri kullandı: “Tetkik ve tedavi uyumu en üst düzeydeydi.

Kadir İnanır ne ameliyatı oldu?

Beyin damarında pıhtı atması sonucu cumartesi günü aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve halen Pamukkale Üniversitesi Hastanesi nöroloji servisinde gözetim altında tutulan Kadir İnanır’ın ameliyat edildiği açıklandı.

Kadir İnanır sağlık durumu nasıl?

Kadir İnanır’ın son durumu Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde geçirdiği ameliyat sonrası fizyoterapi ve yürüme egzersizleri yapan İnanır’ın sağlık durumunun iyi ve taburcu olacak seviyede olduğu belirtildi. Tedavisi tamamlanan İnanır’ın yarın (bugün) taburcu edileceği bildirildi.

You might be interested:  1 Mart Hangi Sınıflar Açılacak?

Kadir İnanır yoğun bakımdan çıktı mı?

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde tedavisi süren oyuncu Kadir İnanır, yoğun bakımdan çıkarılıp, servisteki odasına alındı. Kadir İnanır’ın hayat arkadaşı Jülide Kural da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ‘Zihin ve beden fonksiyonları bütünüyle sağlıklı’ dedi.

Kadir Inanirin son durumu ne?

Denizli Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan İnanır’ın beyin damarına pıhtı attığı tespit edilmişti. Apar topar ameliyata alınan Kadir İnanır, yaşadığı zor günlerin ardından sağlığına kavuştu.

İnanır a ne oldu?

Beyin damarına pıhtı attığı tespit edilen İnanır, bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra nöroloji servisinde özel bir odaya alındı. Serviste takibi süren İnanır, aniden beyin kanaması geçirmesi sonucu acil ameliyat edildi.

Kadir İnanır nereye defnedildi?

İsmailoğlu, Eyüp Sultan Camii’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının sonrasında Hasdal’daki aile mezarlığına defnedildi.

Kadir İnanır hiç evlendi mi?

Tatar Ramazan ve Selvi Boylum Al Yazmalım ile akıllara kazınan Kadir İnanır, son olarak 2019 yılında ‘Kapı’ isimli filmde rol aldı ve emekliye ayrıldı. Sosyoloji, ekonomi ve siyasetle de ilgilenen ve hiç evlenmeyen usta oyuncu Kadir İnanır, şimdilerde 73 yaşında.

Kadir İnanır kim ameliyat etti?

Dr. Çağdaş Erdoğan da ‘İnanır’da beyin damar hastalıklarına bağlı hasarlı bölgesinde kanama meydana geldi ve uykuya meyil gelişti. Bunun üzerine ameliyata aldık. Başarılı bir operasyon geçirdi.

Lina neden ameliyat oldu?

Dr. Evren Sandal’ın yaptığı kontrol ve tetkikler sonucunda minik bebeğin kafatasında bulunan ve beynin gelişimi için normalde 1 yaşına kadar açık kalması gereken ‘sütür’ adı verilen kemiklerden birinin erken kapandığı, kafatasındaki deformasyonun ve gözlerindeki asimetrinin bu nedenle olduğu ortaya çıktı.

Kadir İnanır neden beyin kanaması geçirdi?

Geçtiğimiz aylarda beyin damarlarında pıhtı atması sonucunda beyin kanaması geçiren ve apar topar ameliyata alınan usta oyuncu, zor günlerin ardından sosyal medyadan ilk kez bir video paylaştı. İnanır’ın keyifsiz hali hayranlarını üzdü.

You might be interested:  Almanca Hangi Ülkelerde Konuşulur?

Kadir İnanır hastalığı nedir?

Ünlü aktör Kadir İnanır, pıhtı atması nedeniyle 2018 yılında yoğun bakıma alınmıştı. Pıhtının beyin damarı tıkanıklığına sebep olduğunun anlaşılmasının ardından ameliyata alınan Kadir İnanır, tedavisinin ardından hayati tehlikeyi atlatmıştı.

Ünlü sanatçı Kadir İnanır yaşıyor mu?

İnanır’ın beyin damarında pıhtı atması sonucu rahatsızlandığı açıklandı. Kadir İnanır, ambulansla Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine getirildi. 72 yaşındaki Kadir İnanır’ın tedavisine Denizli’de devam edilecek.

Kadere İnanır vefat etti mi?

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilen İnanır, burada yoğun bakıma alındı. Yapılan kontrolde, ünlü sanatçının beyin damarında pıhtı atması sonucu rahatsızlandığı belirlenirken, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.