Kanunsuz Topraklar Hangi Gün Oynuyor?

Kanunsuz Topraklar dizisinin yayın tarihi belli oldu. Kanunsuz Topraklar dizisinin Eylül ayında FOX’ta ekrana geleceği biliniyordu. Kanunsuz Topraklar dizi ilk bölümü ile 29 Eylül 2021 tarihinde Çarşamba günü FOX’ta başladı. Dizi 9 Şubat 2022 Çarşamba günü 16 bölümü ile ekrana gelmesi planlanıyor.

Kanunsuz Topraklar hangi gün saat kaçta başlıyor?

Kanunsuz Topraklar her hafta Çarşamba günü saat 20:00 ‘da Fox TV’de ekranlara geliyor.

Kanunsuz Topraklar filmi ne zaman?

Kanunsuz Topraklar 29 Eylül Çarşamba FOX’ta!

Kanunsuz Topraklar ne zaman bitiyor?

Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’in başrollerinde yer aldığı Kanunsuz Topraklar, ekran macerasına 16. bölümüyle veda edecek. Uğur Güneş ve Esra Bilgiç gibi başarılı oyuncuların başrolünde olduğu dönem dizisi Kanunsuz Topraklar, 9 Şubat 2022 Çarşamba akşamı final yapacak.

Kanunsuz Topraklar yayından kaldırıldı mı?

FOX TV’nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar, son bölümlerde reytinglerinin düşmesinin ardından kanalın yayın akışından çıkartıldı.

FOX Kanunsuz Topraklar ne zaman başlayacak?

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un, yönetmenliğini Faruk Teber’in, senaryosunu Zülküf Yücel’in üstlendiği, başrollerini Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili’nin paylaştığı “Kanunsuz Topraklar”ın merakla beklenen yayın tarihi belli oldu.

You might be interested:  Hangi Hayvan Kurbanlık Olmaz Diyanet?

Kanunsuz Topraklar hangi kanalda yayınlanacak?

FOX | Dizi İzle – Kanunsuz Topraklar.

Kanunsuz Topraklar ne zaman başlayacak 2022?

Kanunsuz Topraklar dizisi, 29 Eylül 2021 tarihinde başlamıştır. 9 Şubat 2022 tarihinde final yapmıştır.

Kanunsuz Topraklar kaçıncı bölümde?

FOX TV’de yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin 16. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizi 16. bölümüyle final yaptı.

Kanunsuz Topraklar 13 bölüm neden yok?

FOX TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kanunsuz Topraklar’ın yeni bölümü yılbaşı tatili olması sebebi ile ekrana gelmeyecek. Dizinin 13. Bölümü ile 12 Ocak Çarşamba günü izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Kanunsuz Topraklar neden final yapti?

Bir dönem dizisi olan ve yüksek bütçesiyle dikkat çeken dizinin iddialı olması bekleniyordu. Ancak dizi ilk bölümde ortalama reytingler almıştı. Reytinglerde ortalamanın üzerine çıkamamasının ardından kanal, Kanunsuz Topraklar için final kararı almıştı.

Kanunsuz Topraklar dizisi neden oynamıyor?

Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’i buluşturan dönem dizisi Kanunsuz Topraklar, yeni bölümleri dikkat çekiyor. Dizinin yönetmen değişikliği sebebi ile 10 Kasım günü yayımlanması beklenen bölümün paylaşılmayacağı öğrenildi, yayın akışında da yeni bölüm yer almadı.

Kanunsuz Topraklar neden ara verdi?

Fox TV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Kanunsuz Topraklar 16. Bölümü ile ekranlara veda ediyor. Düşük reytinglerden dolayı kanalın ve yapımcının sürekli zarar etmesi nedeniyle Kanunsuz Topraklar için erken final kararı alındığı konuşuluyor.

Kanunsuz Topraklar kaç bölüm oynadı?

Başrollerinde Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili yer almaktadır. Dizi, 9 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan 16. bölümü ile final yaparak sona erdi.

Kanunsuz Topraklar 29 aralık neden yok?

Kanunsuz Topraklar 29 Aralık Neden Yok? Kanunsuz Topraklar dizisi 29 aralık 2021 de ne yazık ki bölüm yetişmediği için yayınlanacak. Covid 19 olan oyuncular sete çıkamadığı için Kanunsuz Topraklar’ın yeni bölüm çekimleri yetiştirilemedi. Kanunsuz Topraklar yeni bölümü ile 12 ocak 2021 de yayında olacak.

You might be interested:  Mamografi Için Hangi Bölüm?

12 Ocak Kanunsuz Topraklar var mi?

İşte detaylar Kanunsuz Topraklar son olarak aralık ayında 12. bölüm ile seyircisinin karşısındaydı. Dizinin 12 Ocak Çarşamba akşamı yayımlanması beklenirken, bölüme dair fragman da paylaşılmadı. Kanalın yayın akışında da yeni bölüme dair detay verilmedi.

Kanunsuz Topraklar kaçıncı bölümde?

FOX TV’de yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin 16. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizi 16. bölümüyle final yaptı.

Kanunsuz Topraklar hangi gece oynuyor?

Kanunsuz Topraklar hangi gün oynuyor? Kanunsuz Topraklar dizisi her çarşamba ekrana geliyor.

Kanunsuz Topraklar neden final yaptı?

Ortalama reytinglerde kalan ve tüm çabalara rağmen reytinglerini yükseltemeyen dizi, artan maliyetleri karşılayamadı. Dizi, beklenen reklam getirisini de getirmedi. Yönetmen değişikliği, yeni karakterlerin diziye dahil olması gibi çalışmaların da işe yaramamasıyla final kaçınılmaz oldu.

Kanunsuz Topraklar 23 Şubat var mı?

Fox TV’nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar final kararı aldı. Dizi 9 Şubat Çarşamba günü ekranlara veda edecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.