Kasım 13 Hangi Burç?

13 Kasım tarihinde doğanlar Akrep Burcudur. 23 Ekim ve 21 Kasım tarihleri arasında doğanlarda akrep burcudur.

Akrep burcu özellikleri nelerdir?

Akrep karanlık ve gizemli bir burçtur. Yüksek bir kişisel çekim, derinlik ve güç sahibi olma arzusu onu ilişkilerinde yoğun deneyimlere çekecektir. Farkında olmadan bile seksi olabilirler. Cinsel heyecana karşı fazlasıyla duyarlı ve bu yönde talepkar olabilirler.

13 Kasım hangi burç erkek?

13 Kasım tarihinde doğan kişiler Akrep Burcuna sahip olur. 23 Ekim ve 21 Kasım tarihleri arasında doğan kişiler, akrep burcuna sahip olur.

13 Kasım’da doğanlar hangi burç?

13 Kasım’da doğanların burcu su grubu burçlarından akreptir. Akrep burcu 23 Ekim ve 21 Kasım tarihleri arasını kapsamaktadır.

11 Kasım hangi burç?

11 Kasım tarihinde doğan kişiler akrep burcuna mensuptur. Ayrıca 23 Ekim – 21 Kasım tarihleri arasında dünyaya gelen herkes akrep burcuna mensuptur.

Akrep burcunun en belirgin özelliği nedir?

Akrep burçları tutkulu ve iddialı kişilerdir. Gerçeği öğrenene kadar araştırmak en belirgin özelliklerindendir. Kararlı ve belirleyicidirler. Gerçeğin daima farkında olan ve hayallerden ziyade hedeflere odaklanan akrepler evrenin kurallarını çok iyi bilirler.

You might be interested:  Büyük Iskender Portresi Hangi Heykeltıraşa Ait?

Bayan akrep burcunun özellikleri nelerdir?

Akrep burcu kadını genel olarak akıllı olduğu kadar da hırslı olan insanlardır. İstediğini kazanana kadar bu kişiler mücadele ederler. Temiz kalpli ve de çok alçak gönüllüdür. Akrep burcu kadınları genel olarak samimiyetten ve de dürüstlükten hoşlanırlar.

Akrep burcu erkeği nasıl olur?

Akrep burcu erkeği, her bakımdan güvenilir, güçlü, ayakları üzerinde durabilen bir kişiliğe sahiptir. Sürekli hareket halindedir ve yerinde duramaz. İçlerinde bir küçük çocuğun heyecanını barındırır. Yapmak istediği her şeyi gerçekleştirmek için sonuna kadar çabalar ve asla vazgeçmez.

Akrep burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Akrep’in En İyi Anlaştığı Burçlar!

 • Yengeç
 • Balık.
 • Boğa.
 • Oğlak.
 • Balık burcu ile akrep burcu anlaşabilir mi?

  Her iki burcun da su elementinden olması, birbirini kolay anlama ve tanıma olanağını vermektedir. Balık açısından Akrep son derece çekicidir zira Akrep’ler hem derin ve duyarlı, hem de Balık’ların olmadığı kadar kararlı tiplerdir. Akrep’in bu güçlü yanı Balık’lara güven verecektir.

  Yay burcu sinirli midir?

  Kronik sinir hastasıdırlar ve bunun doğal karşılanması gerektiğine inanırlar. ‘Sinirlendiği zaman aniden parlayan yay burçları, saniyeler içinde normale dönerler.

  Yay burcu nasıl bir insandır?

  Yay erkil, maceraperest ve risk almaktan, hayata açık durmaktan keyif alan bir burçtur. Burcun sembolünde ileri doğru atılan ok, bu burcun geçmişi değil, geleceğe yönelik olduğunu gösterir. Pozitif ve hayatı olduğu gibi kabul eden tutumları ile Yay’lar keyif veren, geniş görüşlü ve eğlendirici partnerlerdir.

  Yengeç burcu özellikleri nelerdir?

  Yengeç’ler duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar. Çevresindeki her insandan da ayni hassasiyeti bekledikleri için, kolay geçinilir tipler değildir. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler.

  You might be interested:  Askere Hangi Aylarda Gidilir?

  Akrep burcu neden tehlikelidir?

  Soğukkanlılık ve şüphecilik başlıca özelliklerindendir. Akrepler hiçbir koşulda intikamdan vazgeçmez, yanlışlıkla dahi olsa en küçük hatanızda bile sizi affetmezler. Hatta süründüğünüzü, rezil olduğunuzu görmeden peşinizi bırakmazlar. En kötü özellikleri de tartışmasız olarak acımasızlıklarıdır.

  Akrep burcu çocuğu nasıl olur?

  Akrep Burcu Çocuğu (Temel / Fiziksel / Ruhsal)

  Sarılmayı ve sevgi gösterilerini çok sever. Güven duygusu çok hassastır. Küçük yaşlarda ailesiyle güvenli bir bağ kurduğunda olumlu olarak büyük gelişmeler kaydedebiliyor. Su burçları arasında lider karakterdedir.

  Akrep burcu neden su grubu?

  Su grubunda olan Yengeç-Akrep ve Balık burçlarının genel özelliği kendilerini yavaş tanıtmalarıdır. Su burçları bir konuyu çözmeye çalıştıklarında köşelerine çekilmeyi severler.Başkalarının dertlerini kendi dertleri gibi üstlenip üzülür ve yıpranırlar.

  Akrep burcu en çok neyi sever?

  Akrep burcu başarmayı çok sever. Özellikle zor olayların üstesinden gelmek, zor olaylardan sonra istediği başarıyı elde etmek akrep burcu sevdikleri arasındadır. Akrep burcu gizemli karakteri sayesinde gizemli olay ve kişileri kendisine çekecektir.

  Akrep burcu sinirli mi?

  Çevrelerindeki herkesi ve her şeyi kontrol etmeyi severler. Kendilerine danışılmadan birileri bir işe kalkışırsa çok sinirlenir, tuhaf ve aşırı tepkilerde bulunurlar. Bu konuda aile bireylerine bile toleranslı davranmazlar. Olayları kontrol edemedikleri zaman sinirli ve gergin olurlar.

  Akrep burcu sabırlı mı?

  Akrepler için zaman zaman duygusal dengesizliğe sahip oldukları söylense de, bu yargı pek geçerli değildir. Onlar duygularının ve arzularının hayatlarına yön vermesine izin verirken, zihinlerinde oluşturdukları karakterlerini sarsmamak için oldukça sabırlı ve dikkatli davranırlar.

  Akrep burcu kaç çeşittir?

  Doğum zamanlarına göre akrep burçları üç gruba ayrılırlar. Burcun ilk 10 gününde doğanlar akrep akreptir. Burcun ikinci yarısında doğanlar yılan Akreplerdir. Serpents Akrep de denir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.