Kova Burçları Hangi Ay?

Yani kova burcunun ayları Ocak ve Şubat’tır. Kova burcu hava grubudur. Gezegenleri ise Uranüs ve Satürn’dür.

Kova burcu olan hangi ayda doğmuştur?

Kova burcu olanlar Şubat ayında doğanlardır. Fakat Şubat ayının her günü kova burcuna ait olmadığı gibi, Ocak ayının son tarihleri de kova burcuna dahildir. Bu sebeple kova burcu olanlar 21 Ocak ile 19 Şubat arasında doğan kişilerdir. 2020 Kova Burcu Hangi Ay Hangi Gün Doğmuştur?

Kova burcu hangi ay 2022?

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova burcu sinirli mi?

Kova burcu vizyonerliğini yönetici gezegeni Uranüs’ten alır. Yine Uranüs etkisiyle zaman zaman ürkek veya saldırgan olabilirler.

21 Ocak Oğlak mı Kova mı?

Astrolojide burçlar 12 tane olarak saptanmıştır. Bu burçlar da kişilerin doğum tarihinde göre tespit edilir. 21 Ocak tarihinde doğmuş olanların burcu ‘Kova Burcu’ dur.

Kova burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

You might be interested:  1 Ay Hangi Burç?

Kova burcu zeki mi?

Kova: Zeki ama kibirli (20 Ocak – 18 Şubat)

Kova burcunun en zeki burçlardan biri olduğu konusunda neredeyse herkes aynı fikirdedir. Bu burçtaki insanlar doğal entelektüellerdir.

♍ hangi burç?

♑️=Oğlak’ın Simgesi.

Kova burcu bu ay neler olacak?

Bunu sağlayacak yeni iş görüşmeleri, teklifler ve taşınma haberleriyle karşılaşabilirsiniz. Bazı alışkanlıklarınızı değiştiriyorsunuz. Bu da günlük yaşantınızı daha hızlı ve etkin hale getiriyor. Uranüs ve Kuzey Ay Düğümünün kavuşumu, direndiğiniz ya da henüz göremediğiniz konularda hayatınızı kökünden değiştirebilir.

Kova burcu hangi burçla evlenmeli?

Kova burcu kadınının genellikle yengeç, kova, akrep ve başak burçları ile cinsel çekimleri uyuşur. Fakat özgürlüğüne düşkün olan kova burçları, yengeç burcu ile çok iyi bir aşk yaşasa da evlilikte daha çok ikizler ve terazi ile mutlu olur.

Kova burcu kötü müdür?

‘Kova burçlarının olumsuz yönleri arasında; kibirli, dikkat çekmeye meraklı, dediğim dedik ve olmayacak hayaller kurmak gibi yönleri vardır.’ İnatçıdır ve bundan dolayı kendi fikirleri her zaman uygulansın ister. Özgürlüğüne olan bağlılığı yüzünden, yaşadığı birçok şeyi es geçebilir.

Kova burcu egolu mu?

Karşıt aksında bulunan Aslan burcundan aldığı etkiyle Kova burcunun da egosunun yüksek olduğunu söyleyebiliriz, yalnız Kova’daki ego daha çok insanlarla birlikte hareket ettiğinde açığa çıkar. İnsanlara hizmet ve bu kanaldan beslenmek ister.

Kova burcu ne kadar tehlikelidir?

Kova burcu olumsuz yönleri arasında sayabileceğimiz bir başka özellik isyankar olmasıdır. Kova burçlarının kurallara ve gelenekselliğe karşı duruşu zaten herkes tarafından bilinir. Kova burçları her daim isyana meyillidir. Kova burçlarının zaman zaman kibirli, kaba ve patavatsız olduğunu söylesek yanılmış olmayız.

21 Ocak hangi burç oğlak?

21 OCAK HANGİ BURÇ? 21 Ocak burcu Kova’dır. 21 Ocak günü doğanların burcu Kova burcudur. 21 Ocak – 19 Şubat tarihleri arasında doğanların burcu Kova burcudur. Bu bakımdan 21 Ocak günü doğum günü olanların burcu da Kova oluyor.

You might be interested:  Hangi Sure Besmele Ile Başlamaz?

21 Ocak hangi burç özellikleri?

21 Ocakta Doğanların Özellikleri

Kova burcu, hava grubuna mensup olan bir burçtur. Kova burcunun yönetici gezegeni ise, Uranüs’ tür. Kova burcunun kıymetli madeni ise, Uranyum olup, uğurlu taşı ise, ametist taşıdır. Kova burcuna sahip olan kişiler, yeniliklere açık, özgürlüğüne düşkün ve maceracı bir ruha sahiptir.

21 Ocak hangi burç yükseleni?

Kova burcu yükseleni olan kişiler sanata düşkün insanlardır. Edebiyata ve müziğe olan eğilimleri fazladır ve bu konularda oldukça yeteneklidirler.

Kova burcu hangi burçla evlenmeli?

Kova burcu kadınının genellikle yengeç, kova, akrep ve başak burçları ile cinsel çekimleri uyuşur. Fakat özgürlüğüne düşkün olan kova burçları, yengeç burcu ile çok iyi bir aşk yaşasa da evlilikte daha çok ikizler ve terazi ile mutlu olur.

Kova burçları hangi burçlarla iyi anlaşır?

Kova Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar Hangileridir? Kova burcu erkeğinin anlaşabildiği burçlar koç, ikizler, terazi ve yay burçlarıdır. Buna karşın uyumunun en düşük olduğu burçlar boğa ve akrep burçlarıdır.

Kova burcu kadını hangi grup?

Kova burcu hava grubuna dahildir. Hava grubu burçların zihinsel yapıyı temsil ettiği düşünülmektedir. Hava grubundaki burçlar aktif ve eril burçlardır. Kova burcu da hava grubunda olduğu için bu özellikleri taşır.

Kova burcu erkeği nasıl olur?

Kova burcu erkeği nazik, iyimser, özgürlüğüne düşkün ve çok yönlü yapısıyla dikkati çeker. Çok yönlü oluşu zor anlaşılan bir kişilik sergilemesine neden olur. Duygularını kolay kolay belli etmez. Hoş ve neşeli kişiliği toplum içinde sevilen bir insan olmasını sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.