Mart 2 Hangi Burç?

2 Mart tarihinde doğan kişiler Balık burcu olmaktadır. Balık burcu su grubunda yer alan bir burçtur. 2 Mart tarihinde doğan kişiler Balık burcunun tüm özelliklerini göstermektedir. Ancak tam bir bilgi edinmek için kişilerin yükselen burçlarını da bilmesi gerekmektedir.

2 Mart hangi burç ve özellikleri?

2 Mart’ta dünyaya gelenler Balık burcuna mensup olmaktadır. Balık burcu 20 Şubat ile 20 Mart arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Balık, Su grubuna dahildir.

Balık burcu özellikleri nelerdir?

BALIK BURCUNUN GENEL ÖZELLİKLERİ

 • Element: Su.
 • Niteliği: Değişken.
 • Renk: Mavi ve Yeşil.
 • Şanslı günü: Perşembe.
 • Yönetici gezegen: Neptün.
 • Güçlü Yönleri: Merhametli, sanatsal, sezgisel, düşünceli, evcimen.
 • Zayıf Yönler: Saf, hayalperest, kurban rolünde, korkak.
 • 2 Mart 2022 hangi burç?

  2 Mart doğumlu kişiler Balık burcu olarak dünyaya gelir.

  Mart 2 Hangi?

  20 Şubat ile 20 Mart arasında olan burç, balık burcudur. Bunun haricinde 21 Mart ve 19 Nisan arası içinde koç burcu kabul görmektedir.

  Balık burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?

  Balık Burcu Erkeği Özellikleri

  Son derece romantik olan bu balık burcu erkeği genelde büyüleyici ve de empati gücü yüksek bir burçtur. Balık burcu erkeği cömert, akıllı, sevecen ve de sadıktır. Hayalperest biri olduğu için genel olarak fantastik maceraları sevdikleri söz konusu olabilir.

  You might be interested:  Kr Hangi Ülke?

  Balık burcu kadınının özellikleri nelerdir?

  Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri oldukça güçlü, maneviyatı ve iç dünyası kuvvetli, uyumlu ve nazik bir karaktere sahiptir. Balık burcu kadını hayatın kendine özgü var olan düzeninden, kendi etkileşimleri de dahil her zaman derin anlamlar aramakta olan ve derin anlamlar bulan bir kadındır.

  Balık burcu ne sevmez?

  Balık burçları anlaşmazlıklardan asla hoşlanmaz. Uyumlu olmalarıyla bilinen Balık burçlarının sevmedikleri şeyler arasında anlaşmazlıkları sayabiliriz. Balık burçlarının sevmedikleri bir başka şey katı kurallar ve disiplindir. Hassas Balık burçları için kendilerine hassasiyet gösterilmesini bekleyebilir.

  Balık burcu sinirli mi?

  Sinirli yapısını gizli bir sakinlikle örterken, herkesin seçtiği özel bir kişi olmanın hayallerini kurarlar. Yaşam onun için ürkütücü ve korkunçtur Balık burcu insanını dışarıdan gözlemleyenler; duygusal yapısının bir aşk acısına dayanamayacağını zannederler ve kötü haberi hemen vermek istemezler.

  Balık burcuna ne iyi gelir?

  Güzel kokmayı sevdikleri için parfüm sıkmaktan, çeşitli yağlar kullanmaktan hoşlanırlar. Pek çok Balık burcu erkeği kişisel temizlikleri konusunda titiz oldukları için kokulu banyo ve vücut ürünleri, suya bayılan bu burç için epey güzel bir seçenek olabilir.

  2022 en şanslı burç hangisi?

  Bu senenin değerini bilmeliler. 2022 yılı para konusunda Kova burçları için son 12 yılın en şanslı yılı olacak. Jüpiter Balık burcunda seyahat ettiği için Balık burcu her alanda en şanslı burç olacak.

  Koç burcu erkeği nasıl olur?

  Koç burcu erkeği oldukça etkileyici ve çekici bir özelliğe sahiptir. Oldukça otoriter olan koç burcu erkeği kendi isteklerinin gerçekleşmesi konusunda oldukça kararlı davranırlar. Aynı zamanda cüretkar da olan koç burcu erkeği etkilemek istediği kadını çok kolay bir şekilde elde edebilir.

  You might be interested:  Uluslararası Çalışma Örgütü Hangi Yıl Faaliyete Başlamıştır?

  2 Mart ne anlama gelir?

  1962 – Wilt Chamberlain, 100 sayı ile NBA sayı rekorunu kırdı. 1969 – Concorde, Fransa’da ilk test uçuşunu yaptı. 1970 – Rodezya, Birleşik Krallık ile ilişkilerini keserek bir Cumhuriyet olduğunu ilan etti. 1972 – Pioneer 10 uzay sondası, Florida’daki Cape Canaveral uzay üssünden fırlatıldı.

  2 Mart günü ne var?

  2 Mart:

 • 1807 – ABD Kongresi, herhangi bir yabancı krallık, yer veya ülkeden köle ithalatını yasakladı.
 • 1836 – Teksas, Meksika’dan bağımsızlığını ilan etti.
 • 1919 – İlk Komünist Enternasyonal, Moskova’da toplandı.
 • 1946 – Ho Chi Minh, Kuzey Vietnam devlet başkanı seçildi.
 • 1995 – Yahoo! kuruldu.
 • 2 Mart da ne oldu?

  1962- Wilt Chamberlain, 100 sayı ile NBA sayı rekorunu kırdı. 1969- Concorde, Fransa’da ilk test uçuşunu yaptı. 1970- Rodezya, Birleşik Krallık ile ilişkilerini keserek bir Cumhuriyet olduğunu ilan etti. 1972- Pioneer 10 uzay sondası, Florida’daki Cape Canaveral uzay üssünden fırlatıldı.

  Kova burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

  Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

  Balık burcu yükseleni nedir?

  Balık burcu yükseleni, Güneş burcu Balık olanlar gibi hassas ve duygusal bir yapıya sahiptir. Balık burçları aynı zamanda oldukça şairanedir. Hitabeti çok kuvvetli olduğu için sizi sözleriyle etkileyebilir. Balık burcu yükseleninin bir diğer özelliği de yaratıcı olmasıdır.

  Terazi nasıl bir burç?

  Terazi insanları; yapılı, fakat çok çabuk hastalanan kişilerdir. Sağlıklı görünüşlerine karşın, soğuk algınlıklarına çok çabuk yakalanırlar. Terazileri; böbrekler, bel bölgesi, sırt ve omurgaları simgeler. Ayrıca, Venüs etkisinde oldukları için troidler düzensiz çalışabilir.

  You might be interested:  Tyt Hangi Sınıfları Kapsar?

  Balık burcunun yükselen burcu nedir?

  Günlük Burç Yorumu

  Saat 19 Şubat- 1 Mart 11 Mart- 20 Mart
  06.00 Oğlak Balık
  06.30 Kova Balık
  07.00 kova Koç
  07.30 Balık Koç

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.