Mart Nisan Hangi Burç?

Nisan Ayında Doğanların Burcu Nedir? 21 Mart ile 20 Nisan arasında doğanlar, Koç burcuna sahip olur iken; 21 Nisan ile 21 Mayıs arasında doğanlar Boğa burcu olur.

Mart ayı hangi burç?

Mart ayında doğan kişilerin iki farklı burcu bulunur. 1- 20 Mart tarihleri arasında doğan kişiler; balık, 21-31 Mart tarihleri arasında doğan kişiler ise; koç burcudur. Balık burçları; 20 Şubat ile 20 Mart arasında, Koçlar ise 21 Mart ile 20 Nisan arasında doğmaktadırlar.

Boğa burcu özellikleri nelerdir?

BOĞA BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

Boğa’lar hedefleri doğrultusunda ilerlerken, tüm dikkatlerini toplayabilme yeteneklerinin yanında maddecilikleri ile tanınırlar. SAHİP olma onların yaşam gerçekleridir. Bireysel ilişkiler konusunda son derece güvenilir olan Boğa’lar, insanlara yardım etmekten hoşlanırlar.

02 Nisan hangi burç?

2 Nisan’da doğan kişiler koç burcuna sahiptir. Aynı zamanda bu burç Zodyak’ın da ilk burcudur. 21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında doğan herkes koç burcuna sahiptir. Bu burç insanları kimi zaman alçalan ve yükselen burçların etkisi altında da kalabilir.

You might be interested:  16 Ekim Hangi Burç?

Koç burcunun genel özellikleri nelerdir?

Koçlar aşkta son derece oyuncu ve maceracıdırlar. Hevesli doğaları ve atılgan tavırlarıyla aceleci davranabilir ve düşünmeden ilk adımı atabilirler. Onlar için eylem düşünceden önce gelir. Bununla birlikte, haritalarında güçlü Koç burcu kişileri, özellikle Venüs de bu burçtaysa, aşkı bir saman alevi tüketebilirler.

Balık burcu özellikleri nelerdir?

BALIK BURCUNUN GENEL ÖZELLİKLERİ

 • Element: Su.
 • Niteliği: Değişken.
 • Renk: Mavi ve Yeşil.
 • Şanslı günü: Perşembe.
 • Yönetici gezegen: Neptün.
 • Güçlü Yönleri: Merhametli, sanatsal, sezgisel, düşünceli, evcimen.
 • Zayıf Yönler: Saf, hayalperest, kurban rolünde, korkak.
 • Mart ayının sonu hangi burç?

  Buna göre Mart ayında doğanlar ya Balık ya da Koç burcuna ait olabilirler. Eğer Mart ayının ilk 20 günü doğduysanız o zaman burcunuz Balık burcudur. Eğer Mart ayının son 10 günü yani 21 Mart ve 31 Mart tarihleri arasında doğduysanız o zaman da burcunu Koç olur.

  Boğa burcu zeki mi?

  Boğa: Boğa, ayrıntılara dikkat etmek ve olguları tespit etmek gerektiğinde çok zekidir. Ayrıca, başkalarının kaos gördüğü olayı soğukkanlılıkla çözebilme yetenekleri vardır.

  Boğa burcu sinirli olur mu?

  – Boğa burcu erkekleri çok sinirli bir yapıya sahiptir. – Boğa burcu erkeğinin, sinirliyken kimseyi tanımadığını belirtmek mümkündür. – Sakin gözüken boğa burcu erkekleri, genelde yerinde durmayan ve devamlı olarak gezmeyi seven erkeklerdir. – Boğa burcu erkekleri, çalışkan ve azimlidir.

  Boğa burcu ne yapmayı sever?

  Boğa burcu sevdikleri

  Boğa burcunun en sevdiği şeylerden biri yeme içme faaliyetleri. Sanata oldukça meraklı olan boğa burçları birden fazla sanat dalına ilgi duyabilir. Boğa burcu sevdikleri listesinde bir başka madde ise romantizm! Boğa burcu hem romantizm yaşamayı hem de yaşatmayı oldukça sever.

  You might be interested:  1 Temmuz Da Hangi Yasaklar Kalkıyor?

  2 Nisan yükseleni hangi burç?

  2 Nisan’da dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır.

  Koç burcu erkeği nasıl olur?

  Koç burcu erkeği oldukça etkileyici ve çekici bir özelliğe sahiptir. Oldukça otoriter olan koç burcu erkeği kendi isteklerinin gerçekleşmesi konusunda oldukça kararlı davranırlar. Aynı zamanda cüretkar da olan koç burcu erkeği etkilemek istediği kadını çok kolay bir şekilde elde edebilir.

  Yengeç burcu özellikleri nelerdir?

  Yengeç’ler duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar. Çevresindeki her insandan da ayni hassasiyeti bekledikleri için, kolay geçinilir tipler değildir. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler.

  Koç burcu neler yapmaktan hoşlanır?

  Bu nedenle Koç burcu sevdikleri şeyler arasında kendi karakter özelliği olan adrenalin tutkusu da yer alır. Adrenalin gerektiren her şey neredeyse koç burcunun sevdiği şeylerin başında gelir. Koç burcunu heyecanlandıran her türlü konu, mücadele ya da meydan okuma onu heyecanlandırır.

  Koç burcu sinirli mi?

  Öfkesini ulu orta göstermekten de çekinmez!

  Bir Koç burcu ile umuma açık bir yerde tartışmaya kalkmayın. Başka insanların en fazla ‘Yeter, sus’ diyeceği konuları adeta bir kavga meselesine çevirir. Ortalık yerde bağırır, çağırır. Sizi rezil eder.

  Koç burcu en çok hangi burçla anlaşır?

  ‘Koç burcu insanlar girişken ve yönetmeye yönelik yaptığı hareketler sayesinde kolay yönetilebilen aslan ve yay burçlarıyla iyi anlaşırken, yönetilmeyi sevmeyen başına buyruk bir burç olan terazi burcuyla araları iyi değildir.’

  Mart ayı hangi burç 2022?

  İşte 2022 Mart ayına ait tüm burç detayları. 20 Şubat Mart ile 20 Mart arasında doğanlar balık burcuyken, 21 Mart ile 21 Nisan arasında doğanlar koç burcu olmaktadır.

  You might be interested:  Roborock Hangi Markanın?

  Balık burcu kadını nasıl olur?

  Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri oldukça güçlü, maneviyatı ve iç dünyası kuvvetli, uyumlu ve nazik bir karaktere sahiptir. Balık burcu kadını hayatın kendine özgü var olan düzeninden, kendi etkileşimleri de dahil her zaman derin anlamlar aramakta olan ve derin anlamlar bulan bir kadındır.

  Koç burcu erkeği nasıl olur?

  Koç burcu erkeği oldukça etkileyici ve çekici bir özelliğe sahiptir. Oldukça otoriter olan koç burcu erkeği kendi isteklerinin gerçekleşmesi konusunda oldukça kararlı davranırlar. Aynı zamanda cüretkar da olan koç burcu erkeği etkilemek istediği kadını çok kolay bir şekilde elde edebilir.

  30 Mart hangi burç olur?

  30 Mart günü, Koç burcunun günleri içerisinde yer almaktadır. 21 Mart ile 21 Nisan arasında doğan tüm insanlar Koç burcu olarak bilinmektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.