Misafir Dizisi Hangi Diziden Uyarlama?

Misafir dizisi; Oasis dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek. Senaryosunu Özge Aras’ın uyarladığı ‘Misafir’de; travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir kadın olan Gece (Hazal Kaya) ve eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir baba olan Erdem’in (Buğra Gülsoy) umut dolu hikayesi konu alınacak.

Misafir dizisi uyarlama mı?

Misafir dizisin OASİS dizisinden uyarlama olduğu biliniyor. Dizide Eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu Erdem ve Gece’nin buluşması hikaye olarak ele alınacak. İşte Misafir dizisinin konusu.

Misafir dizisi hangi dizinin uyarlaması?

Yapımını MEDYAPIM’ın üstlendiği, “Oasis” dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek, FOX’un yeni dizisi “Misafir”in merakla beklenen afişi görücüye çıktı. Dizinin başrolleri Buğra Gülsoy, Hazal Kaya ve Ozan Dolunay’ın boy gösterdiği afiş kısa süre i

Oasis dizisi hangi ülkenin?

JAPONYA YAPIMI OASİS KONUSU

Çok kötü bir kişiliğe sahip 27 yaşında bir kız olan Yoko Matsuda (Miho Kanno), talihsiz ve mutsuz bir hayat yaşıyor. İstenmeyen doğdu, babası bilinmiyor ve annesinden hiç sevgi görmedi. Bu durumdan dolayı Yoko kötü bir kişilikle büyümüştür.

Misafir dizisi nerede çevriliyor?

Yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün yönettiği, senaryosunu ise Özge Aras kaleme aldığı Misafir dizisi çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde yapılıyor.

Misafir dizisinin başrolleri kim?

Misafir (dizi)

You might be interested:  Okula Hangi Sınıflar Gidecek?
Misafir
Senarist Özge Aras
Yönetmen Arda Sarıgün
Başrol Buğra Gülsoy Hazal Kaya Ozan Dolunay
Besteci JingleTV

Misafir dizisi Güneş kim?

Gece, sevgisiz büyümüş bir kız. İstenmeyen bir çocuk olarak gelmiş dünyaya, geldikten sonra da hiç sevmemiş onu annesi, bir yük olarak görmüş. Böyle sevgisiz, şefkatsiz bir kadının yanında büyüyen Gece, tüm iyi ve güzel şeylere inancını yitirmiştir.

Misafir hangi günler yayınlanıyor?

Misafir, her perşembe 20:00’da FOX TV ekranlarında yayınlanıyor. İzleyiciler ‘Misafir dizisi oyuncuları kimler?’ Sorusuna yanıt arıyorlar. İşte Misafir dizisi konusu ve Misafir oyuncu kadrosu Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu, senaryosunu Özge Aras’ın uyarladığı “Misafir” dizisi merak ediliyor.

Misafir hangi kanalda?

Misafir yarın akşam FOX’ta başlıyor!

Misafir dizisi kaçıncı bölümde?

11 Kasım’da ekran yolculuğuna başlayan FOX’un yeni sezondaki iddialı dizisi Misafir, istenilen reytinglere ulaşamadı. Japonya’da ses getiren Oasis dizisinden uyarlaması olan Misafir, gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, erken final kararı alındı. Misafir dizisi 5. bölümde ekrana veda edecek.

Oasis konusu ne?

Oasis Film Konusu

Jong-du, davranış bozuklukları nedeni ile ailesi ve toplum tarafından hep dışlanmış bir gençtir. Yıllar evvel bilinçsizce yapmış olduğu bir kaza sonucu bir adamın ölümüne sebep olmaktan hapis yatmıştır.

Oasis kimdir?

Oasis, Manchester çıkışlı, 1991 yılında kurulan İngiliz rock müzik grubudur. Grup başlangıçta Liam Gallagher (vokal ve tef), Paul ‘Bonehead’ Arthurs (gitar), Paul ‘Guigsy’ McGuigan (bas guitar) ve Tony McCarroll (bateri, perküsyon) tarafından The Rain ismiyle kuruldu.

Kara tahta dizisindeki kopru nerede?

Kara Tahta dizisinin çekimleri Edirne’nin farklı mekanlarında devam edecek. Çekimlerin bir bölümü de Edirne Meriç Köprüsü’nde yapılmaktadır.

Misafir deki köprü nerede?

Malabadi Köprüsü Silvan ilçesine ait bir köprüdür.

You might be interested:  Üzüm Hangi Mevsimin Meyvesidir?

FOX TV Misafir hangi gün?

“Misafir” dizisi 11 Kasım Perşembe saat 20.00’de ilk bölümüyle yayınlanacak. “Misafir”de; travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir kadın olan Gece (Hazal Kaya) ve eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir baba olan Erdem’in (Buğra Gülsoy) umut dolu karşılaşma hikayesi konu alınacak.

Misafir dizisi Gece kim?

Beren Gençalp, dizide Gece karakterinin çocukluğunu canlandıracak. Selen Öztürk ise, Misafir dizisinde Gece’nin annesini oynamaktadır. Salih Demir Ural, üç kardeşten birine hayat vermektedir.

Misafir hangi kanalda?

Misafir yarın akşam FOX’ta başlıyor!

Leave a Reply

Your email address will not be published.