Multinet Hangi Marketlerde Geçiyor?

Multinet kartları ülkemizin en büyük zincir marketlerinden olan Bim, A101 ve Şok’ta da geçmektedir. NOT = Bu arada söylemeden geçmeyelim Multinet kartları genel olarak normalde Bim, A101, Şok gibi büyük marketlerde geçiyor.
Bunlar arasında Migros, Şok, BİM, A101, Starbucks, CarrefourSA gibi markalar yer alıyor. Ancak maalesef bu markalarda MultiNet yemek kartı kullanılamıyor. Bu markalarda MultiNet kullanamasanız da Mopaş, Çağrı, Kim, Happy Center, Oruç Market gibi markalarda MultiNet yemek kartınızı kullanabilirsiniz.

MultiNet hangi marketlerde geçiyor 2022?

Multinet kart geçen marketler arasında aşağıdaki işletmeler bulunmaktadır:

 • CarrefourSA.
 • Migros.
 • Metro.
 • Tansaş
 • A101.
 • BİM.
 • Şok.
 • Özdilek.
 • Getir markette MultiNet geçiyor mu?

  Getir Yemek’te ve Yemek Sepeti’nde de online sipariş vererek paket servis hizmetlerinden yararlanan MultiNet’liler, ödemelerini kapıda ister MultiNet kartları ile temassız ister MultiPay mobil cüzdanları ile QR kod okutarak saniyeler içinde yapıyor.

  MultiNet hangi giyim mağazalarda geçerli?

  MultiGift Geçen Giyim Mağazaları

 • Boyner.
 • Mavi.
 • Koton.
 • adL.
 • Ayakkabı Dünyası
 • MultiGift A101 de geçerli mi?

  Çağrı, KİM Market, Onur Market, Happy Center, Mopaş gibi Türkiye genelinde binlerce markette geçerli MultiGift hediye kartının yanı sıra MultiGift’in A101, CarrefourSA, Trendyol, Morhipo, Ikea, Vakko, Mavi gibi marka çözümleri de mevcut bulunuyor.

  You might be interested:  Fosiller Hangi Kayaçların Içerisinde Bulunur?

  Özdilek markette MultiNet geçiyor mu?

  Multinet, market firmaları içerisinde CarrefourSA, Migros, Özdilek, Kipa, Şok,Tansaş, Real, Bim, A101, Metro Market’te geçerlidir. Multinet yemek kartınızla bu marketlerden alışverişinizi yapabilirsiniz.

  Getir de ödeme nasıl yapılır?

  Ödemeler iki şekilde gerçekleşiyor: dijital ve kapıda ödeme.Dijital ödeme için yalnızca bir sefer sisteme tanımladığınız banka veya kredi kartınız ya da elinizde bulunan İstanbul Kartınız yeterli! Cüzdana ihtiyaç yok! Üstelik kredi kartı bilgilerinizi Getir dahil kimse göremez.

  MultiGift kart ile internetten alışveriş yapılır mı?

  Bakiyelerini Türkiye genelinde 20.000’den fazla noktada harcayabilen MultiGift kart kullanıcıları, şimdi online alışverişin de keyfini sürüyor.

  MultiNet Kart Flo da geçiyor mu?

  Multinet MultiGift Kartı FLO Mağazalarında Kullanılamıyor.

  MultiNet kıyafette geçer mi?

  Multinet geçen yerlerin isimlerini daha detaylı bir şekilde öğrenmek için mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. İş yerlerinin çalışanlarına öğle arasında yemek ödemeleri için verdiği multinet kartın kullanıldığı birçok işletme mevcuttur. Bu işletmelerin listesinde market, giyim ve akaryakıt yerleri bulunmaktadır.

  MultiNet Trendyol nasıl kullanılır?

  Ödeme sayfasında karşınıza çıkacak olan MultiNet seçeneğini tıklayın, İsterseniz kart bilgilerini girerek, isterseniz de 3d Karekod seçeneği ile mobil uygulamanız MultiPay ile saniyeler içersinde ödemenizi gerçekleştirin.

  MultiNet Kart hangi Petrollerde geçiyor?

  MULTİNET İLE TÜRKİYE GENELİNDEKİ TÜM SHELL AKARYAKIT İSTASYONLARINDAN ÜYELERİMİZE YÖNELİK AKARYAKIT ALIMLARINDA %3 LÜK İSKONTO ANLAŞMASI YAPILDI. Anlaşma tüm Shell istasyonlarında akaryakıtta %3 indirim içermektedir. Faydalanmak isteyen üyelerimizin belirtilen evraklarla birlikte Şubemize başvurması gerekmektedir.

  MultiGift Kart nasıl kullanılır?

  MultiGift kartınızla alışverişe başlayabilmek için https://multigiftshop.com.tr websitesini ziyaret etmeniz ve açılan ekranda 16 haneli kart numaranızı girmeniz gerekmektedir. Sonraki alışverişlerinizde de aynı kart numaranız ile sisteme girebilirsiniz.

  MultiGift Trendyol da geçerli mi?

  Migros, A101, Happy Center gibi zincir marketlerde geçerli MultiGift marka çözümü Trendyol dijital kodu ile Ramazan yardımlarınızda çalışanlarınıza kendi ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçebilme özgürlüğü tanıyın.

  You might be interested:  Kavacık Hangi Ilçeye Bağlı?

  MultiGift nedir nasıl kullanılır?

  Multigift Hediye Kartı

  Müşterilerinizi veya iş ortaklarınızı onlarca marka ile buluşturarak memnuniyetlerini sağlayabilirsiniz. Tek bir mağazaya bağlı kalmadan ihtiyaca göre alışveriş imkanını sunmaktadır. 20.000 noktada seçme özgürlüğü sunan MultiGift geçerli noktaları web sitesinden ulaşabilirsiniz.

  KFC de MultiNet geçiyor mu?

  Seçtiğiniz şubeye bağlı olarak, Sipariş sonlandırma ekranındaki Ödeme Şekli alnında görünen Kapıda Ödeme seçeneklerinden (Nakit, Kredi Kartı, Ticket Restaurant Yemek Kartı, Ticket Restaurant Yemek Çeki, Sodexho Yemek Kartı, Sodexho Yemek Çeki, Multinet, SetCard vb.)

  AYPA Market MultiNet geçiyor mu?

  #ticket #sodexo #multinet #setcard yemek kartları ile mağazalarımızdan alışveriş yapabilirsiniz.

  MultiNet Kart Flo da geçiyor mu?

  Multinet MultiGift Kartı FLO Mağazalarında Kullanılamıyor.

  Onur markette MultiNet Kart geçiyor mu?

  Onur Market’te yapılan alışverişlerde Ticket, Multinet ve Setcard gibi yemek kartlarıyla yapılan ödemelerde İndirim geçerli değildir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.