Nihal Yalçın Hangi Filmlerde Oynadı?

Nihal Yalçın, oyuncu. 1981’de İstanbul’da doğdu. 3 kız, 1 erkek kardeşi bulunuyordu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümünde lisans, Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk bölümünde yüksek lisans yaptı. Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü, Ay Lav Yu gibi filmlerde oynadı.

Nihal Yalçın Hangi dizilerde oynamış?

Nihal Yalçın

 • Beş Kardeş 2015. Canan.
 • Yalan Dünya. 2012. Açılay.
 • Cümbür Cemaat Aile. 2010. Rahime Yıldız.
 • Güldünya. 2008. Konuk Oyuncu.
 • Oğlum dizisindeki Melike kimdir?

  SHOW TV’de yayınlanan Oğlum dizisindeki Melike dikkat çekti. Sevilen dizide Melike karakterine Nihal Yalçın hayat veriyor.

  Nihal Yalçın kim nereli?

  Nihal Yalçın, 29 Mart 1981 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. Yalçın, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümünü tamamladıktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi ileri oyunculuk bölümünde yüksek lisans yaptı.

  Nihal Yalçın kaç doğumlu?

  NİHAL YALÇIN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA VE NERELİ? 29 Mart 1981’de İstanbul’da dünyaya gelen Nihal Yalçın, aslen Dersimlidir. Ailesi kendisi doğmadan önce İstanbul’a göç eden Nihal Yalçın’ın, bir erkek ve üç kız kardeşi var.

  Şahane Çancı kim?

  Şahane Çancı: Hayvan hakları savunucusudur. Kürk kullanımına dikkat çekmek için imitasyon deri kullanmaktadır. ‘Ayırdı Zor’ adında bir albüm de yapmıştır. Prensipte estetik operasyonlara karşıdır.

  Melike Elif kaç yaşında?

  Küçük yaşta fenomen olan Melike Elif 2022 yılı itibariyle 15 yaşında. Oyuncax TV isimli kanalları ve hesapları üzerinden paylaşımlar yapan Melike Elif, içeriklerinde ailesinin de desteğini alıyor. Melike Elif’in burcu ise Oğlak.

  You might be interested:  Boyun Fıtığına Hangi Branş Bakıyor?

  Nihal Yalçın Alevi mi?

  29 Mart 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 5 çocuklu bir ailede dünyaya gelen Nihal Yalçın aslen Tuncelilidir. Verdiği bir röportajda Alevi olduğunu dile getirmiştir. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümünde tamamladı.

  Oğlum dizisi cocugu kim öldürdü?

  Çaresiz kalan İlyas ve Melike, Sedef’i kullanarak Efe’nin yerini öğrenip Tuğrul’un planının bir parçası oldular. Şüpheleri giderek artan Demet, Melahat’ı ormana olay yerine götürünce korkunç gerçeği öğrendi ve haftalardır meraklanan beklenen “Kaan’ın katili kim?” sorusu yanıt buldu. Kaan’ı öldüren kişi Melahat’tı.

  Nihal Yalçın ailesi kimdir?

  Nihal Yalçın, 29 Mart 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Üç kız, bir erkek kardeşi vardır. Aslen Dersimlidir. Ailesi o doğmadan Tunceli’nin Dersim ilçesinden İstanbul’a göç etmişlerdir. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümünden mezun oldu.

  Nihal nereli?

  NİHAL YALÇIN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? Nihal Yalçın 29 Mart 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Nihal Yalçın İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümünden mezun oldu. Konservatuvardan sonra Bahçeşehir Üniversitesi ileri oyunculuk bölümünde yüksek lisans yaptı.

  Nihal Yalçın Melike kimdir?

  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümünü tamamladı. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İleri Oyunculuk bölümünden yüksek lisans yaptı. Uzun süre seslendirme yaptı. Ardından oyunculuğa geçen Yalçın, 2006 yılında kurulan Kurusıkı adlı doğaçlama tiyatro gösterisi ekibinde 2012 yılına kadar yer aldı.

  Nihal Yalçın aslen nereli kürt mu?

  Aslen Dersimlidir. Ailesi o doğmadan Tunceli’nin Dersim ilçesinden İstanbul’a göç etmişlerdir. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk bölümünde yüksek lisans yaptı. 2011 yılında Little Caesars reklam filminde oynadı.

  Nihal Yalçın Alevi mi?

  29 Mart 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 5 çocuklu bir ailede dünyaya gelen Nihal Yalçın aslen Tuncelilidir. Verdiği bir röportajda Alevi olduğunu dile getirmiştir. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümünde tamamladı.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.