Ocak 3 Hangi Burç?

Astrolojiye ve yıldızlara göre 3 Ocak günü doğan kişiler oğlak burcu olarak kabul edilir. Astroloji yıldız takvimine göre 22 Aralık – 21 Ocak tarihleri arasında doğan herkes oğlak burcu kabul edilir.

Ocak 3 Hangi burç özellikleri?

3 Ocak burcu toprak burçlarından olan Oğlak burçlarındandır. Oğlak burcu olanların genel olarak özellikleri geleceği iyi planlayan kişiler olmalarıdır.

Oğlak burcu özellikleri nelerdir?

Oğlak burcu özellikleri (22 Aralık – 19 Ocak)

 • Sembolü: Oğlak.
 • Elementi: Toprak.
 • Niteliği: Kardinal (öncü)
 • Yönetici gezegeni: Satürn (disiplinin ve olgunluğun gezegeni)
 • Renk: Kahverengi, siyah.
 • Gün: Cumartesi.
 • Uğurlu sayılar: 4, 8.
 • Uğurlu taşları: Turmalin, Zirkon, Yakut, Lal, Malahit.
 • 3 Ocak hangi burç yükseleni?

  Yükselen burcu Oğlak olanların ne kadar ciddi olabileceğini kestirmek biraz zordur. Ancak bilinmesi gereken en önemli nokta ise, asla ciddiyetlerini kaybetmeyecekleridir. Her konuda oldukça sabırlı davranır ve acele hareket etmekten nefret eder.

  Oğlak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

  Oğlak burçları ile en uyumlu burçlar genellikle Boğa, Başak, Akrep ve Balık olarak kabul edilir. Oğlak burcu ile en az uyumlu burçlar da Koç ve Terazi olarak kabul görür.

  You might be interested:  Rönesans Hareketi Hangi Ülkede Başlamıştır?

  Oğlak burcu neden sevilmiyor?

  en sevdiği kişiye de anlatamaz, psikologa da anlatamaz hatta. her şeyi içine atar, ketumluk özelliği vardır. her duygusu gibi öfkesi de akıl almaz derecede yoğundur. sinirlenince eğer karşısındaki kişiyi seviyorsa öncelikle sabretmeye çalışır; ama bunu pek başaramaz ve çok ağır konuşabilir.

  Oğlak burcu erkeği nasıl olur?

  ‘Kendilerine her fırsatta güvenen Oğlak burcu erkekleri dik başlı ve inatçı bir yapıya sahipler. Aynı zamanda içlerine de kapanık olan Oğlak burcu erkekleri otoriter ve özgüven sahibi olurlar. Bu burcun erkekleri oldukça çalışkandır. İş yaşamı Oğlak burcu erkeği için oldukça önem taşır.

  Oğlak burcu nelerden hoşlanır?

  Hem aşk hem de iş hayatında ciddiyete oldukça önem veren oğlak burcu, sabitlik ve gücen arar. Maddi güvenlik oğlak burçları için oldukça önemlidir. Maddi güç ve güven oğlak burcu sevdikleri arasında yer alır. Nostaljik dokulara sahip hatıralar, olaylar ya da güzel antikalar, oğlak burcunun ilgisini çeker.

  Oğlak burcu ne sevmez?

  Örneğin; laubalilik, oğlak burcunun karakter yapısına uymayacağından oğlak burcu sevmedikleri arasında yer alır. Oğlak burcu abartılı işler içinde bulunmayı sevmez. Bu neden ile büyük organizasyonlar, abartılmış duygular ya da gereğinden fazla önem yüklenen konular oğlak burcu sevmedikleri arasında yer alır.

  Oğlak burcu soğuk mudur?

  Oğlak burcu diğer insanlara karşı mesafeli davranır. Bu özelliği diğer insanlar tarafından soğuk olarak nitelendirilmesine yol açar. Ancak Oğlak burcu bu tercihinden vazgeçmez ve kendi kalıplarından dışarı çıkmaz, çıkılmasını da istemez.

  Akrep burcunun yükselen burcu nedir?

  Yükselen burç olarak Akrep burcuna sahip olan kişiler genel olarak güçlü bir iradesi olan ve sert kişilerdir. Yükselen burcu Akrep olan kişiler doğuştan bir yönetici olan insanlardır. Her zaman için yönetimini açık şekilde yapamazlar bazı durumlarda gizli bir şekilde de yönetimi yürütürler ve de bundan keyif alırlar.

  You might be interested:  9 Aylık Bebek Hangi Meyveleri Yer?

  Oğlak burcu yükseleni ne?

  Günlük Burç Yorumu

  Saat 22 Aralık- 31 Aralık 1 Ocak- 10 Ocak
  09.30 Oğlak Oğlak
  10.00 Oğlak Kova
  10.30 Kova Kova
  11.00 Kova Balık

  Yay burcunun yükselen burcu nedir?

  Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz. Olduğunuz gibi görünmekten hoşlanıyorsunuz ve insanlara çabuk inanıyorsunuz. Mert olup onları incitmekten kaçınıyorsunuz.

  Oğlak burcu hangi burçla iyi anlaşamaz?

  Akrep, Balık ve bazı Yengeçlerle de anlaşabilirler. İstikrar ve güven Oğlak burcu için önemlidir. Oğlak burçları ateş elementi ve hava elementi burçlar ile anlaşmakta zorlanabilirler. Bunlar; Koç, Aslan, Yay, İkizler, Terazi ve Kova burçlarıdır.

  Oğlak burcu kadını hangi burç erkekle evlenmeli?

  Yengeç ve başak burçları, oğlak burçlarının en çok anlaştığı burçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Oğlak burcu erkeği bir boğa kadını ile mükemmel bir aşk hayatı yaşayabilir. Bu iki burcun birbirlerine karşı mükemmel bir çekim gücü vardır.

  Oğlak burcu hangi burçlarla aşk yaşar?

  Oğlak burçları en iyi yengeç ve başak burçları ile anlaşır. Enerjisinin bu kadar tuttuğu burçlara her zaman mesaj atma olasılıkları daha yüksektir.

  Oğlak burcu kadını nasıl olur?

  Oğlak burcu kadını büyük hedeflere sahiptir, beceriklidir ve çalışkandır. O başarılı olmaya kararlıdır ve bir kadın olarak gerektiğinde iddialı olabileceğini garanti eder. Her zaman büyük resmi görür ve felsefi olarak iyiyle kötüyü birlikte algılar.

  Kova burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

  Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

  Terazi nasıl bir burç?

  Terazi insanları; yapılı, fakat çok çabuk hastalanan kişilerdir. Sağlıklı görünüşlerine karşın, soğuk algınlıklarına çok çabuk yakalanırlar. Terazileri; böbrekler, bel bölgesi, sırt ve omurgaları simgeler. Ayrıca, Venüs etkisinde oldukları için troidler düzensiz çalışabilir.

  You might be interested:  Uzaylılarla Konuşmak Için Hangi Dil Oluşturulmuştur?

  Oğlak burcu yükseleni ne?

  Okul hayatlarından, iş hayatlarına kadar her zaman başarılı bir grafik çizen oğlak burcu yükselenler, oldukça çalışkandır. Oğlak burcu yükseleni tutucu özellikler gösterir. Geleneklerine oldukça bağlıdır. Fazla harcamayı sevmeyen oğlak burcu yükselenler, hesaplama ve ekonomi konusunda başarılıdır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.