Papara Kart Hangi Kargo Ile Gelir?

Mail adresine bilgi mesajı gelir oradan görebilirsin. genelde AGT Kurye firmasıyla çalışılmaktadır. kurye takip numarası mail adresine gelir takip sisteminden kuryenin telefon numarasını arayarak kuryeden bilgi alabilirsin.

Papara kart kaç günde gelir 2022?

Kartınız ortalama 4-7 iş günü içerisinde adresinize kurye ile teslim edilecektir. Kartınız ile birlikte gönderilen sözleşmeyi imzalamanız gerekir.

Papara Kart evde yokken gelirse ne olur?

Evde yok iken gelirse gidip herhangi bi yerden alamazsın evde olmaman durumunda papara müşteri hizmetlerini arayarak kartın tekrardan sana yönlendirilmesi için talimat verebilirsin. Eğer hangi günler evde olup hangi günler evde olmayacağın belli ise kurye takip ekranından randevu tarihi seçebilirsin.

Papara kart kargo ücreti var mı?

kart ücretsiz, kargo da bedava.

Papara kartımı benden başkası teslim alabilir mi?

Hayır, sikayetvar.com veya Papara’nın kendi sitesinin SSS’lerinden birisinde bu yazıyor olmalıydı zaten. Kart ücretsiz.

Papara kart başvurusu ne kadar sürer?

Papara Black Card ortalama 2 hafta içerisinde adresine kurye ile teslim edilir. Karta başvuru yaptıktan sonra Papara Card sekmesinden kart detay sayfasına girerek kartının kurye aşamasında takibini yapabilirsin. Kart kuryeye teslim edildikten sonra ‘Kartım Nerede?

You might be interested:  Mike Tyson Hangi Hayvanı Dövmek Istedi?

Papara kaç günde gelir istanbul?

Bulunduğun şehre hazırlayıp göndermeleri ortalama 15 gün deniyor.

Papara kart güvenilir mi?

Papara kart, ATM’den para çekebilme, yatırabilme, online ödemelerde ve bir çok alanda kullanabilen fiziksel bir karttır. Kredi kartlarının aksine borçlanma durumu olmaz ve eksi bakiyeye düşmez, limiti kendiniz belirlersiniz. Papara güvenilir mi? Evet güvenilirdir.

Papara kartı nasıl iptal edilir?

Kartını iptal etmek istiyorsan; Papara hesabına giriş yap. Papara Card sayfasından ”Kartı İptal Et” seçeneğine tıklayıp onay verdikten sonra kartın iptal edilir.

Papara mail adresi nedir?

Papara Destek’e mail atabilirsin

Bir problemle karşılaştığında ya da cevabını merak ettiğin bir soru olduğunda [email protected] mail adresine e-posta göndererek kısa sürede cevap alabilirsin.

Papara tamamen ücretsiz mi?

Hesap açılışı ve kullanım ücreti Papara hesabını saniyeler içinde açıp ücretsiz kullanmaya başlayabilirsin. Papara hesaplarına para transferi Papara hesabından başka bir Papara hesabına para göndermek her zaman ücretsiz. IBAN’a para transferiPapara hesabından istediğin IBAN’a ücretsiz para gönderebilirsin.

Papara Lite ne kadar?

Papara Lite Card, aylık kart ücreti bulunmayan ön ödemeli bir karttır. Dünyanın her yerinde alışveriş yapabilirsin. Papara Lite Card’ı satış noktalarından 5 TL’ye satın alabilirsin. Kartın aktif olduktan sonra 5 TL kart ücreti Papara hesabına iade edilir.

Papara Black Card isim yazıyor mu?

Ücretsiz sipariş ile aldığın Papara Cart ve Papara Black Cart üzerinde ismin yazılı olur.

Papara kartımı başkası kullanabilir mi?

Kullanabilirsiniz, ama sizin adınıza değil bunu bilin. Üstünde arkadaşınızın ismi yazar zaten.

Banka kartı aileye teslim edilir mi?

Bankamatik Kartını Başkası Teslim Alabilir mi? Hayır, bankamatik kartını kartın sahibi dışında başka kimse teslim alamaz.

Papara kaç yaş üstü?

Papara Card’a sahip olmak ve kullanmak için yaş sınırı 13’tür.

You might be interested:  Ceviz Hangi Vitamin?

Papara da yaş sınırı var mı?

Papara Card’ınızı internette ve yüz yüze alışverişlerde ülke içi ve yurtdışı farkı olmadan her yerde kullanabilirsiniz. Papara Card Kullanmak İçin Yaş Sınırı Var Mı? Papara Card’a sahip olmak ve kullanmak için yaş sınırı 13’tür.

Papara Black Card isim yazıyor mu?

Ücretsiz sipariş ile aldığın Papara Cart ve Papara Black Cart üzerinde ismin yazılı olur.

Papara kart ücreti ne kadar?

Papara Black Card ücretsizdir. Papara Metal Card’ını 1000 TL, Batman Card’ını 75 TL, TS Papara Card’ını 10 TL ödeyerek satın alabilirsin. Papara Card’lardan satın alma ücreti dışında herhangi bir aylık kart ücreti alınmaz.

Papara kart güvenilir mi?

Papara kart, ATM’den para çekebilme, yatırabilme, online ödemelerde ve bir çok alanda kullanabilen fiziksel bir karttır. Kredi kartlarının aksine borçlanma durumu olmaz ve eksi bakiyeye düşmez, limiti kendiniz belirlersiniz. Papara güvenilir mi? Evet güvenilirdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.