Ramo Yeni Bölüm Hangi Gün?

Kanalın yayın akışında Ramo’nun yeni bölümü 19 Mart Cuma 2021 ‘de saat 20.00 ‘de olması bekleniyor. 12 MART 2021 CUMA GÜNÜ AKŞAMI HANGİ DİZİ VAR? Show TV’de 12 Mart 2021 Cuma günü TV’de yeni bölümüyle Güldür Güldür ekranlara gelecek.

Ramo ne zaman hangi gün 2021?

Genel bakış

Sezon Orijinal yayın tarihi
Bitiş tarihi
1 24 Mart 2020
2 16 Nisan 2021 (Final)

Ramo yeni sezon hangi kanalda?

Ramo | Yeni Bölümler Showtv.com.tr’de! Turkish Bilal, Güldür Güldür Show’da aşkı arıyor!

Ramo Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2021?

Ramo saat kaçta başlıyor 2021? Her hafta cuma günü ShowTV’de yayınlanan Ramo dizisi tek parça youtube izle yayın canlı 28. bölüm Ramo özet konusuyla ilgili bilgiler bulunuyor. Yeni bölüm Ramo ShowTV 22 Ocak 2021 Cuma 28. bölüm saat 20:00’de canlı izlenebilecek.

Ramo nun dizisi nerede çekiliyor?

Ramo 1. sezonda hikayenin Adana’da başlaması ile Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Sepici mahallesinde ve Hürriyet mahallesinde çekilmiştir. Dizide Taşkapı mahallesi olarak geçen mahalle aslında Seyhan ilçesindeki Hürriyet mahallesidir.

Ramo kaç bölüm var?

Uzun zamandır Show TV’de seyircinin severek izlediği bir aksiyon dizisi olan Ramo 40. bölümü ile final yaptı.

Ramo gerçek hayat hikayesi mi?

Ramo’nun gerçek hayattan kurgulanmış bir senaryo olduğu bilgisini ilk olarak dizinin yapımcılarından öğreniyoruz. Yapımcının dizinin jenerik kısmına koyduğu açıklama da ‘Ramo gerçek bir karakterin hayat hikayesidir’ ifadesi yer alıyor.

You might be interested:  Ricardo Quaresma Hangi Takımda?

Ramo da nehir kim?

Devrim Özkan Kimdir, Kaç Yaşında? 1998 yılında Muğla, Bodrum’da dünyaya geldi. Muğla Sıtkı Kocman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünde eğitim aldı.

Ramo 2 sezon ne zaman başlayacak?

Ramo dizisi diğer Show Tv dizileri gibi yeni sezona eylül ayında başlayacak. Ramo 2020 2021 yeni sezonuna 8 eylül 2020 salı günü başlayacak.

Toprak Karaoğlu kim?

Senaryo Yazarı

Senarist. 2016 yılından itibaren üç ünlü dizinin senaryosuna imzasını attı. Özellikle İçerde dizisinin senaristi olarak tanınmıştır.

Ramo 3 patron kim olacak?

Ramo’da büyük patron Yıldırım’ı Nişan Şirinyan canlandıracaktır. Ramo Yıldırım, İstanbul’u yöneten üç büyük patronlardan biri. Nişan Şirinyan kimdir? Ramo dizisinde merak edilen Büyük Patron Yıldırım karakterini canlandıran Nışan Şirinyan, İstanbul Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır.

Ramo dizisi 2 sezon nerede çekiliyor?

Dizide Taşkapı mahallesi olarak geçen mahalle aslında Seyhan ilçesindeki Hürriyet mahallesidir. Ramo ilk sezonu Adana ili Seyhan ve Ceyhan ilçelerinde çekilmektedir. Ancak Adana’da çekilen dizi 2. sezonda hikayenin İstanbul’a taşınması ile Ramo dizisi İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekilmektedir.

Ramo dizisi hangi yapım?

Ramo, BKM imzalı, ilk bölümü 14 Ocak 2020 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Çağatay Tosun’un üstlendiği, senaryosu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan üçlüsü tarafından yazılan aksiyon ve dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi.

Ramo gerçek hayatta kim?

Adana’nın Taşkapı Mahallesi’nde ‘Pompacılar’ olarak bilinen ailenin hayat hikayesidir, Ramo. Kendi mahallesinde bir yardımsever, hayırsever ve kahraman olarak biliniyor. Ancak karanlık alemin başbelası olmaya and içmiş, zirveye çıkmak için de her türlü hileye başvurmaya hazır olduğunu ortaya koyan bir karakter.

Ramo ne zaman bitti?

Dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım’ın canlandırdığı Ramo, gerçek bir karakterden kurgulanmıştır. 2 sezondan oluşan dizi, 16 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan 40. bölümüyle final yaparak sona erdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.