Sana Söz Hangi Gün?

Sana Söz her Salı günü akşam saat 20:00 ‘da Star TV’de yayınlanıyor.

Sana Söz ne zaman başlayacak?

Senaryosunu Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın’ın yazdığı Sana Söz dizisinin ilk tanıtımı dikkat çekti. Peki ama Sana Söz hangi gün, saat kaçta başlıyor? Sana Söz ne zaman, hangi gün? “Sana Söz” dizisi 2 Kasım 2021 Salı saat 20.00’de STAR TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Sana Söz neden final yaptı?

Zira, büyük bütçelerle hazırlanan dizilerin istenilen sonuçlara ulaşamaması final kararında etkili oluyor. Sana Söz dizisinin de ilk haftalardan itibaren beklenen sonuçları vermemesi nedeniyle reyting canavarına yenik düştüğü düşünülüyor.

Söz Dizisi Hangi gün saat Kaçta?

Söz dizisi tekrar bölümleri Star TV’de hafta için her gün saat 06:00 ‘da ekranlara geliyor.

Sana Söz kaç bölüm sürdü?

3 sezondan oluşan dizi, 27 Mayıs 2019 tarihinde yayımlanan 84. bölümü ile final yaparak sona erdi.

2021 Söz dizisi ne zaman başlayacak?

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Mehmet Özgür, Serhat Kılıç, Nihat Altınkaya, Görkem Sevindik, Aytaç Şaşmaz ve Sarp Akkaya’nın yer aldığı Söz dizisi, 4 Ocak’tan itibaren hafta içi her gün saat 16.00’da tekrar bölümleriyleStar TV’de yayınlanacak.

You might be interested:  C Sınıfı Hangi Araçları Kullanır?

Sana Söz neden yok?

SANA SÖZ NEDEN FİNAL YAPIYOR? O3 Medya’nın hazırladığı Sana Söz dizisi 7. bölümde ekrana veda ediyor. Başrolü Erkan Petekkaya ile Nehir Erdoğan’ın paylaştığı dizi 7. bölümde bitiyor. Dizinin reytingler nedeniyle yayın hayatını noktaladığı düşünülüyor.

Sana Söz ne zaman bitti?

Sana Söz dizi 15 aralık 2021 de 7. bölümü ile final yapacaktır. Sana Söz dizisi için çok düşünmeyen Star Tv dizisinin aldığı düşük reytingler sonucu erken final yapmasına karar verdi.

Sana Söz nasıl bitti?

Erdem ve Ömer ormanda ceset bulunca herkes Bora’dan şüphelenir. Erdem için karar anıdır, ya Ömer’in yanında yer almaya devam edecek ya da Bora’nın yanında olacaktır. Erdem kararını verir. Bora ve Duru’nun konuşması, Elif’in gelmesiyle yarıda kesilir.

Sana Söz yayından kaldırıldı mı?

O3 Medya’nın Star TV için çektiği ‘Sana Söz’ dizisi için final kararı alındı. Başrolü Erkan Petekkaya ile Nehir Erdoğan’ın paylaştığı dizinin 7. bölümde bitmesine karar verildi.

Söz 4 sezon olacak mı?

Yani Söz dizisi 4. sezon onayını aldı; ama Star TV’de devam etmeyecek. Çok özel bir sıkıntı olmazsa Söz dizisi 2019 2020 yeni sezonunda 4. sezonu ile Netflix ekranlarında izleyicisi karşısında olmaya devam edecek.

Söz hangi kanalda?

Söz | Startv.com.tr – Star TV Resmi İnternet Sitesi.

Söz dizisi devam ediyor mu?

Söz 27 Mayıs’ta yayınlanacak 84. bölümüyle final yapacak.

Söz dizisi 85 bölüm ne zaman başlayacak?

Söz dizisinin yeni sezon başlama tarihi netleşmiş oldu; aldığımız bilgiye göre Söz dizisi yeni sezonu ile 17 Eylül pazartesi akşamı ekranlara gelecek.

Söz dizisi hikayesi gerçek mi?

Star TV’de yayınlanan ‘Söz’ dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümüne damga vuran sahnenin, gerçekte yaşanmış bir olay olduğu ortaya çıktı. Milliyet Gazetesi’nden Sina Koloğlu’nun, ‘Vurun Komutanım, Dizi Aslında Gerçek’ başlıklı yazısı şöyle: ‘Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın’ın hikayesiydi ekranda anlatılan.

You might be interested:  Öldür Beni Sevgilim Fethiye De Hangi Otelde Çekildi?

Söz bahar kaçıncı bölümde öldü?

Söz | 50.Bölüm – Bahar Öldü!

Son Söz ne zaman?

Son Söz, her Cuma saat 23.30’da Beyaz TV’de

Söz hangi kanalda?

Söz | Startv.com.tr – Star TV Resmi İnternet Sitesi.

Suçlu dizisi hangi kanalda?

18 Temmuz 2022 Pazartesi yayın akışına göre; Suçlu (Criminal) filmi bu akşam 20.00’de Kanal D ekranında olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.