Şans Oyunları Hangi Günler?

Sayısal Loto, Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 21.30’da çekiliyor. En çok tercih edilen bir diğer şans oyunu olan Süper Loto, Salı, Perşembe, Pazar günleri saat 21.30’da çekiliyor. On Numara pazartesi ve cuma, Şans Topu ise çarşamba ve Pazar günü saat 20.00’da çekiliyor.

On Numara Hangi günler çekiliyor 2021?

On Numara haftada 2 gün çekilir: Pazartesi ve Cuma günleri çekilir.

Şans Topu çekiliş hangi gün?

Şans Topu haftada 2 gün: Çarşamba ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın.

Loto hangi gün çekiliyor?

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 Joker numarası çekilir.

Pazar günü hangi şans oyunları var?

Süper Loto ile haftada 3 gün kazanma şansın var! Çekilişler Salı, Perşembe ve Pazar günleri saat 21:30’da! Şans Topu ile haftada 2 gün kazanma şansın var! Çekilişler Çarşamba ve Pazar günleri saat 20:00’da!

You might be interested:  Antalya Hüseyin Zorlu Hangi Partiden?

10 Numara Pazartesi saat kaçta çekiliyor?

Heyecanla beklenen şans oyununda çekiliş saat 20:00’da başlayacak. Talihli adayları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilecek. Yaklaşık 10 dakika sürecek olan çekilişin tamamlanmasının ardındansa bilet sorgulama işlemlerine geçilecek.

10 numara hangi gün?

Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır. On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır.

Şans Topu ne zaman saat kaçta çekiliyor?

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı Heyecanla beklenen Şans Topu çekilişi bu akşam gerçekleşti. Saat 20:00’da yapılan çekilişin ardından Şans Topu’nda kazandıran numaralar millipiyangoonline’dan açıklandı. Şans Topu’nda kazanan numaralar 2 7 20 21 33 + 1 oldu.

Sayısal Loto Şans Topu hangi gün?

Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 Joker numarası çekilir.

Şans Topu saat kaça kadar oynanir 2022?

Şans Topu (5+1) oyunu, her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00’e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

Süper Loto hangi günler çekiliyor 2022?

Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir.

Sayısal Loto Ne Zaman Çekilecek?

Sayısal Loto oyunu çekilişleri Çarşamba ve Cumartesi günlerinde yapılmaktadır.

Sayısal Loto haftanın kaç günü çekiliyor?

1.2 Sisal Şans, oyununun çekiliş sıklığını haftada üç defa olarak belirlemiştir. Çekilişler her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılmaktadır.

Cumartesi ne Çekilişi var?

ARTIK HAFTANIN ÜÇ GÜNÜ ÇEKİLİŞ VAR

Yenilenen oyun deneyimleriyle Çılgın Sayısal Loto ve Süper Loto artık haftanın 3 günü çekilecek. Çılgın Sayısal Loto her Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi çekilecek Süper Loto ise her Salı, Perşembe ve Pazar günü oyun severleriyle buluşacak.

You might be interested:  Edirneyi Hangi Padişah Fethetti?

Sayısal loto kaç para veriyor?

Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsin. Oynadığın her kolon 4 TL, Süper Star’lı kolon ise 6 TL’dir. 18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.

10 numara ne zaman saat kaçta çekiliyor?

Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen On Numara’da bu akşamki çekiliş saat 20.00’de gerçekleştirildi. 11 Haziran 2021 On Numara çekilişinde büyük ikramiye 447 bin 688 TL. On Numara sonuçları belli oldu!

Cumartesi ne Çekilişi var?

ARTIK HAFTANIN ÜÇ GÜNÜ ÇEKİLİŞ VAR

Yenilenen oyun deneyimleriyle Çılgın Sayısal Loto ve Süper Loto artık haftanın 3 günü çekilecek. Çılgın Sayısal Loto her Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi çekilecek Süper Loto ise her Salı, Perşembe ve Pazar günü oyun severleriyle buluşacak.

On Numara en son saat kaçta oynanır?

İşte çekiliş öncesinde tüm detaylar ve bilinmesi gerekenler… 30 MAYIS 2022 ON NUMARA SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA? Heyecanla beklenen şans oyununda çekiliş saat 20:00’da başlayacak. Talihli adayları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilecek.

10 numara hangi kanalda çekiliyor?

Biletine ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenmek için çekilişlerimizi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilir ya da sonuçlar sayfası üzerinden bilet numaranı girebilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.