Sayısal Hangi Günler Çekiliyor?

Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 Joker numarası çekilir. Joker sayısı, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Sayısal Loto ne zaman çekiliyor hangi gün?

Türkiye’de Sayısal Loto

Önceden yalnızca çarşamba günleri çekilen Sayısal Loto, artık pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri çekilmekte.

Süper Loto Çekilişi hangi gün çekiliyor?

Süper Loto ile haftada 3 gün kazanma şansın var! Çekilişler Salı, Perşembe ve Pazar günleri saat 21:30’da!

Sayısal Loto kazanmak için ne yapmalı?

Sayısal Loto’da Kaç Bilenlere İkramiye Verilir? Sayısal Loto oyununda, 6, 5, 4 ve 3 tane sayıyı doğru tahmin eden kişilere ikramiye ödenir. 6 sayıyı bilen kişiler, kaç kişi olurlarsa olsunlar (sadece 1 kişi olabilir) büyük ikramiye sahibi olurlar. Büyük ikramiye, Milli Piyangonun belirlemiş olduğu tutar kadardır.

Sayısal Loto Joker ve Süperstar nedir?

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) ve farklı bir küre içerisindeki 90 numara içinden 1 Süper Star numarası çekilir.

You might be interested:  27 Recep Hangi Gün 2022?

Şans oyunlarında kazanmak için ne yapmalı?

Şans Topu haftada 2 gün: Çarşamba ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın.

Şans oyunlarında bugün ne var?

Salı akşamı, saat 21:30’da Çılgın Sayısal Loto çekilecektir. Sayısal Loto, Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 21.30’da çekiliyor. En çok tercih edilen bir diğer şans oyunu olan Süper Loto, Salı, Perşembe, Pazar günleri saat 21.30’da çekiliyor.

Çarşamba günü hangi çekilişler var?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. Şans Topu Çekilişleri Çarşamba günlerinde yapılmaktadır.

Sayısal Loto haftanın kaç günü çekiliyor?

1.2 Sisal Şans, oyununun çekiliş sıklığını haftada üç defa olarak belirlemiştir. Çekilişler her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılmaktadır.

Sayısal Loto kazanma ihtimali nedir?

90 sayıdan 6 tanesini bilmeniz gereken bir sayısal lotoda, büyük ikramiyeyi kazanma ihtimaliniz 622 milyonda bir civarındadır. Spesifik olarak, 662.614.630’da 1. Ve hayır, ister 1 kişi oynasın, ister 1 katrilyon kişi oynasın, sizin kazanma ihtimaliniz değişmez.

Süper Loto kazanmak için ne yapmalı?

Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır.

Büyük ikramiye çıkarsa nasıl tahsil edilir?

5.000 TL’ye kadar olan ikramiye ödemeleri için bayilerden “ikramiye bileti” alınmasına gerek yoktur. 5.000,01 TL ile 100.000,00 TL arasındaki ikramiye ödemelerinizi Türkiye Halk Bankası’nın 81 ilde yetkilendirilmiş aşağıda listelenen 100 adet şubesinden ve Kıbrıs’ta yetkilendirilmiş 1 şubesinden alabilirsiniz.

You might be interested:  Cebuano Hangi Dil?

Sayisalda Superstar nedir?

Süperstar’lı oynanan bir Çılgın Sayısal Loto kolonu için hiçbir Çılgın Sayısal Loto numarasını tutturamasan bile sadece SüperStar numarasını tutturarak 10 TL ikramiye kazanırsın!

Sayısal Loto’da süper süperStar ne işe yarar?

Oyunseverler Çılgın Sayısal Loto’da 6 bildiklerinde ve artı olarak SüperStar’ı da bildiklerinde kazanılan ikramiyeye ek olarak 5 milyon TL daha kazanacak. 5 + 1 + SüperStar’ı bildiklerinde ek olarak kazandıkları ikramiye 2.5 milyon TL olacak. 5 + SüperStar’ı bildiklerinde 5 bilen ikramiyesinin 10 katı, 4 + SüperStar’ı

Süper Loto ücreti ne kadar?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 4 TL’dir. İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Süper Loto hangi günler çekiliyor 2021?

Milli Piyango’nun düzenlediği Süper Loto çekilişi merakla bekleniyor. Şans oyunları sevenler ‘Süper Loto çekiliş sonuçları’ araması yapıyor. Süper Loto çekilişleri Salı, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştiriliyor. İşte Süper Loto sonuçları, sonuç sorgulama ekranı, çıkan şanslı numaralar

Sayısal Loto büyük ikramiye çıktı mı?

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği 14 Şubat Sayısal Loto çekilişinde şanslı rakamlar 23 – 25 – 37 – 43 – 45 – 67, joker 87 ve Süper Star 54 oldu. Sadece 1 kişi 130 milyon 718 bin 473 TL’lik büyük ikramiyeyi kazandı.

10 numara ne zaman çekilecek?

On Numara haftada 2 gün çekilir: Pazartesi ve Cuma günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir. Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.