Temmuz 7 Hangi Burç?

7 Temmuz tarihinde doğmuş olan insanların burcu da ‘Yengeç Burcu’ dur. 7 Temmuz Yengeç Burcu Yükseleni Nedir? Astrolojide ay burcu ya da yükselen burcu olarak tanımlanan burcun hesaplanması ise kişilerin doğum saatine göre mümkündür.

7 Temmuz Hangi burç ve özellikleri?

7 Temmuz’da Doğanların Özellikleri

7 Temmuz günü yengeç burcunda yer aldığı için yengeç burcu özelliklerine bakılması gerekir. Yengeç burçları oldukça düşünceli ve hassas karakterlere sahiptirler. Herkesi kendileri gibi düşündükleri için sürekli hayal kırıklığına uğrayabilirler.

7 Temmuz burcu hangi burç?

7 Temmuz Hangi Burç Olur? Yengeç burcuna sahip olan kişiler 21 Haziran – 22 Temmuz tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

Yengeç burcu özellikleri nelerdir?

Yengeç’ler duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar. Çevresindeki her insandan da ayni hassasiyeti bekledikleri için, kolay geçinilir tipler değildir. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler.

7 Temmuz Hangi burç yükseleni?

Yükselen burcu Yengeç olan kişilerin en belirgin özelliği gizliliktir. Tam anlamıyla, saman altından su yürütürler. Sürekli karar değiştiren kişilerdir, bu durum diğer kişiler tarafından olumsuzluk olarak görülebilir.

You might be interested:  Monster Hangi Markanın?

Yengeç burcu erkeği sinirli mi?

Ufak şeylerden alınganlık gösterebilir ve pasif agresif bir tutumla size bunu hissettirebilir. Çoğu yengeç burcu erkeği bu alıngan ve huysuz taraflarını kontrol altında tutamaz. Ayrıca bazen biraz bağımlı bir tipe dönüşebilir. Kıskançlık veya ilgisiz kalınca küsüp darılma gibi huyları vardır.

Yengeç burcu erkeği nasıl olur?

Hisler konusunda çok hassas olan yengeç burcu erkekleri; sevecen, nazik, anlayışlı, ileri görüşlü ve yumuşak kalplidir. Yengeç burcu erkeği, güvenilir bir yapıya sahiptir. Bununla beraber yengeç burcu erkekleri genellikle empati kurabilen, karşısındakinin ne hissettiğini düşünebilen bir karaktere sahiptir.

Yengeç burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Yengeç burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; oğlak, başak, akrep ve balık burcudur. Yengeç burcu erkekleri sakin ve duygusal karakterlidir. Bu yüzden de kendisi gibi duygusal anlamda oldukça hassas bir burç olan balıklar ile iyi anlaşırlar. İki burcun birbirine uyumu çok iyidir.

22 Temmuz Aslan mı yengeç mi?

22 Temmuzda dünyaya gelen kişiler yengeç burcuna sahip olur. 23 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasında doğan herkes yengeç burcuna sahip olur.

Yay burcu nasıl bir insandır?

Yay erkil, maceraperest ve risk almaktan, hayata açık durmaktan keyif alan bir burçtur. Burcun sembolünde ileri doğru atılan ok, bu burcun geçmişi değil, geleceğe yönelik olduğunu gösterir. Pozitif ve hayatı olduğu gibi kabul eden tutumları ile Yay’lar keyif veren, geniş görüşlü ve eğlendirici partnerlerdir.

Yengeç burcu neden tehlikelidir?

Yengeç burcu bu neden ile çevresindeki yabancı faktörlere karşı oldukça ön yargılıdır. Yengeç burcu olumsuz özellikleri arasında kendini ön yargıları arasında kaybetmesi de sayılabilir. Yengeç burcu bazen kaprisli ve alıngan olabilir bu iki faktör çevresinde yengeç burcu olumsuz özellikleri olarak değerlendirilebilir.

You might be interested:  Sarı Renk Hangi Renklerden Oluşur?

Yengeç kadını nasıl olur?

Oldukça sevgi dolu olan yengeç burcu kadını oldukça duygusaldır. Bunun yanı sıra her şeyi çok severler. Yengeç burcu kadını da kimse hakkında art niyetli düşünmeden anaç bir tavır ile yaklaşırlar. Yengeç burcu kadını duygusal olduğu kadar melankolik bir yapıya da sahiptir.

Yengeç burcu nelerden hoşlanır?

Duygusal, sadık, yaratıcı ve yemeyi içmeyi seven yengeçleri şık ev hediyeleriyle mutlu edebilirsiniz. Ayrıca yengeç kadını için; iç çamaşırı, romantik bir şamdan ya da abajur, mutfak gereçleri, Dekorasyon malzemeleri, bir buket gül ve takı setleri en uygun hediye çeşitlerindendir.

Yengeç burcu yükseleni ne?

Yengeç burcu yükselene sahip insanlar duygusal güvenlik ihtiyacında olurlar. Duygusal olarak kendini güvende hissetmek isteyen yengeç burcu yükselenler duygusal konuda destek görmek istediğinden hayatlarında hep biri olsun ister. Karşınızdaki yengeç burcu yükselen bazı tavırlarınıza aşırı reaksiyonlar gösterebilir.

Yükselen burç nasıl belli olur?

YÜKSELEN BURCU NASIL ÖĞRENİLİR? Yükselişinizi belirlemek için doğum zamanınızı bilmeniz gerekir. Akşam ezanına doğru, akşam ezanı ve onu takip eden belli bir zamanda olan doğumlarda, iç burcun 180 derece karşısına gelen burç, bir öncesi veya bir sonrasındaki burç yükselen burç olacaktır.

Aslan burcu yükselen nedir?

Günlük Burç Yorumu

Saat 23 Temmuz- 2 Ağustos 13 Ağustos- 23 Ağustos
09:00 Başak Terazi
09:30 Başak Terazi
10:00 Terazi Terazi
10:30 Terazi Terazi

Yengeç burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Yengeç burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; oğlak, başak, akrep ve balık burcudur. Yengeç burcu erkekleri sakin ve duygusal karakterlidir. Bu yüzden de kendisi gibi duygusal anlamda oldukça hassas bir burç olan balıklar ile iyi anlaşırlar. İki burcun birbirine uyumu çok iyidir.

2022 Hangi burcun yılı olacak?

Bereketin, şansın ve bolluğun gezegeni Jüpiter 2022 yılında Balık burcunda gerçekleşecek bir yıllık seyahatine başlıyor. Her burcun şanslı olduğu alan değişecek. Jüpiter her yıl bir burçta seyahat eder ve bizlere seyahat ettiği burç konusunda şanslar verir.

You might be interested:  Bodhi Ağacı Hangi Meyve?

Yengeç burcu kadını nasıl olur?

Yengeç burcu kadınları, kırılgan ve hassaslardır. Geçmişinden kopamayan yengeç kadınları, kalplerini başkalarına çok zor açarlar. Yengeç burcu kadınlarının en önemli özellikleri, duygusal ve sakin yapıya sahip olmalarıdır. Yengeç burcu kadınları, anaç ve merhametli duygulara sahiptir.

Yengeç burcu taşı nedir?

Yengeç burcu taşları beyaz ve pembe akiktir. Bununla beraber aytaşı, kuvars, yakut, zümrüt ve yeşim taşları da yengeç burcu taşları arasındadır. Yengeç burcu taşları kişilere enerji, zindelik ve şans verir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.