Trendyol Express Hangi Kargo?

Trendyol Express, en büyük online pazaryerlerinden biri olan Trendyol’a ait bir kargo şirketidir. Trendyol üzerinden verilen siparişleri, aracı kargo firmasına gerek kalmadan müşterinin adresine hızlıca teslim eder.
Siparişlerinizi Trendyol Express teslimat noktaları, YK Plus teslimat noktaları, Yurtiçi Kargo şubeleri, Aykargo şubeleri, PTT şubeleri, MNG şubeleri, Sürat Kargo şubeleri ve Aras Kargo şubelerinden teslim alabilirsiniz.

Trendyol Express kargo ne demek?

Geleneksel Kargo Modelinde, teslim alınan kargo birden fazla aktarma merkezine gönderilebilir, dağıtım şubesine ulaşması ve müşteriye teslimi uzayabilir. Trendyol Express Modelinde ise teslim alınan kargo tek transfer ile lojistik şubesine gönderilir ve hızlıca dağıtıma çıkarılır.

Trendyol Express nasıl?

Trendyol Express’in bizzat kendisi kargo şirketidir. Bu yüzden herhangi bir kargo şirketi ile çalışmamaktadır. Trendyol şirketi ise duruma göre MNG, Yurt İçi Kargo gibi alternatif şirketlerle çalışmaktadır.

Trendyol Express kargo nasıl olunur?

Trendyol Araçlı Kurye Nasıl Olunur?

  1. 6 yaşından küçük hafif ticari araç sahibi olmak.
  2. 22 – 48 yaş aralığında bulunmak.
  3. SRC Belgesi sahibi olmak.
  4. B Sınıfı ehliyete sahip olmak.
  5. Nakliye, lojistik vb. alanlarda şirketinizin olması zorunludur.
  6. Sabıka kaydı olmamak.
  7. Full Time çalışmaya uyum sağlamak.
  8. Psikoteknik belgesi almak.

Trendyol Express dağıtıma çıkan kargo ne zaman gelir?

Trendyol Express kurye dağıtımda ne zaman gelir? Trendyol Express hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 21:00 saatleri arasında dağıtım yapmakta.

You might be interested:  Amadai Hangi Ülkede?

Trendyol Express kargo başına ne kadar veriyor?

Siz de teslim ettiğiniz kargoya göre maaş alabiliyorsunuz. Trendyol araçlı kurye aylık ortalama 8000 – 15.000 TL arasında kazanmanızı sağlar. Ancak bu oran hızlı ve düzenli çalışma ile 15.000 TL’yi geçebiliyor. Ne kadar çok kargo teslimatı yaparsanız aynı oranda kazancınız da artış gösteriyor.

Trendyol Express evde bulamazsa nereye gider?

Şubeleri var. Ancak müşterilere açık değil. Depo gibi. Yani seni bulamazlarsa tekrar geri gidiyor ve ertesi gün tekrar dağıtıma çıkıyor.

Trendyol kurye ne kadar kazanıyor?

Trendyol Go araçlı kuryeleri, 40 pakete kadar paket başı 200 TL kazanırlar. 40 paketten sonra taşınan paket sayısına göre 124 TL kazanırlar. Günlük 70 paket taşıyan biri, aylık 5 bin 424 TL kazanç elde eder. Günlük 125 paket taşıyan biri, aylık 10 bin 826 TL kazanç elde eder.

Trendyol Express kaç şubesi var?

‘ Müşterilerin siparişlerinin çok daha hızlı iletilmesi ve iş ortaklarının e-ticareti daha kolay ve verimli yapabilmeleri için Trendyol Express’i kurduklarını kaydeden Acar, ’37 şehirde 100’den fazla şube ve 3 binden fazla taşıyıcıya ulaştık. Trendyol Express’le kargo taşıyanlar bireysel girişimciler.

Trendyol Express toplayıcı nedir?

trendyol.com üzerinden satılan ürünlerin satıcılardan toplandığı iş modelidir.

Trendyol Express hangi araçları kullanır?

Panelvan araç yani arkada koltuk olmayanlardan 2015 ve üstü araç senin üzerine olmalı. Şahıs şirketi açaçaksın dolayısıyla muhasebeciyle çalışman gerek,vergilerini ödemen gerek,bağkur yatırman gerek.

Trendyol Express toplayıcı nedir?

trendyol.com üzerinden satılan ürünlerin satıcılardan toplandığı iş modelidir.

Trendyol Express hangi araçları kullanır?

Panelvan araç yani arkada koltuk olmayanlardan 2015 ve üstü araç senin üzerine olmalı. Şahıs şirketi açaçaksın dolayısıyla muhasebeciyle çalışman gerek,vergilerini ödemen gerek,bağkur yatırman gerek.

You might be interested:  Burhaneddin Cem Osmanoğlu Hangi Yarışmaya Katılmıştır?

Trendyol Express çalışıyor mu?

Trendyol Express haftanın 6 günü sabah 09:00’dan akşam saat 21:00’a kadar hizmet veren bir kargo dağıtım ağıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.