Vodafone Hediye Çarkı Hangi Günler?

Her abone her hafta sadece 1 kez çarkı çevirebilir ve bir kez hediye kazanabilir. Hediye alma hakkı her Pazar 23:59 itibarı ile yenilenir ve 7 gün boyunca geçerli olur. Vodafone’a yeni gelen aboneler, aktivasyonları tamamlandıktan en erken 24 en geç 48 saat sonra kampanyaya katılabilirler.

Vodafone hediye çarkı gündüz kuşağı nedir?

Gündüz Kuşağı internet paketi hakları, paket kullanım süresi içerisinde, her gün sadece sabah 07:00-akşam 19:00 saatleri arasında kullanılabilir. Günün kalan saatlerinde internet kullanımı yapıldığı durumda kullanım önceliği olan diğer ücretli/ücretsiz internet haklarından düşüm gerçekleştirilir.

Vodafone yanımda bana ne var hangi gün?

Vodafone Yanımda salla kazan olarak da bilinen “Bana Ne Var?” bölümü kullanıcıların her pazartesi günü girerek servis sağlayıcı tarafından verilen hediyeleri toplayabileceği bir alandır.

Vodafone bedava 5 GB nasıl yapılır?

Vodafone Yanımda uygulamasına giriyoruz. Ardından Avantajlar->Fırsatlar Dünyası kısmına giriyoruz. Çarkın altında Tavla Stars ile ilgili 5 GB internet kodumuzu alıyoruz.

Vodafone sil süpür hangi gün?

Haftalık olarak Çarşamba günleri sunulan SİL SÜPÜR hizmetini kullanarak internet, dakika veya mesajlaşma gibi hediyeleri kazanabilirsiniz. SİL SÜPÜR ile günlük, haftalık veya aylık geçerli olmak üzere 1 GB, 2 GB, 3 GB, 5 GB ve 10 GB bedava internet sunuluyor.

You might be interested:  Sırt Ağrısı Hangi Bölüm Bakar?

Gündüz kuşağı kaçtan kaça?

televizyonlarımızda reklam alma ve kadınlar matinesi gibi faaliyetlerin yerini doldurma amaçlı, genelde saat 10:00-16:00 arasında yer alan programlar bütünü.

Vodafone hediyeleri nasıl öğrenebilirim?

Sürpriz hediyelere ‘Bana ne var?’ bölümünden ulaşabilen Vodafone’lular, bu sekme içindeki ‘Pazartesi Sürprizi’ bölümüne girip telefonlarını sallayarak kendilerine özel sunulan iki sürpriz hediyeyi görüntüleyebiliyor ve bu iki hediyeden dilediklerini seçiyorlar.

Vodafone 20 GB hediye nasıl alınır?

Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone’a gelenler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB veya 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone 1 GB hediye nasıl alınır?

My Vodafone uygulamasını indirin, anında 1 GB kazanın! Faturalı ve faturasız abonelerimiz uygulamayı indirdiğinde (uygulamaya giriş yaptığında) 1 GB hediye internet kazanacaklardır. Daha önce uygulamayı indirmiş abonelerimiz bu kampanyadan yararlanamazlar. 1 numara 1 kez hediye internet alabilir.

5 GB internet nasıl yapılır?

Paket Satın Alma Seçenekleri

  1. Online İşlemler uygulaması üzerinden paketi satın alabilirsiniz.
  2. 5GB INTERNET yazıp 1788’e SMS gönderebilirsiniz.
  3. *120#’yi tuşlayarak anında satın alabilirsiniz.
  4. Online İşlemler Menülerinden paketi satın alabilirsiniz.
  5. 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Vodafone Net 4 GB hediye nasıl yapılır?

Mayıs sonuna kadar geçerli olacak ‘Vodafone Evde, Ev İnternetiniz Cebinizde’ kampanyasından faydalanmak isteyen müşteriler, Vodafone Yanımda uygulamasından ‘GUNLUK 4GB’ yazıp 7000’e SMS atarak ya da 0850 542 0 542 no’lu telefonu arayarak faydalanabilecek.

Vodafone 5 GB internet ne kadar?

Ücretlendirme

Paket Hediye GB Fiyatı
5 GB 1 GB 142 TL
10 GB 2 GB 150 TL
15 GB 3 GB 189 TL
20 GB 4 GB 200 TL

Vodafone hediye Çarkı ücretsiz mi?

Vodafone’lular ise 8 hafta süresince her hafta hediye çarkını çevirdikleri her sefer için 1 yeni çekiliş hakkına sahip olacak. Vodafone Yanımda uygulaması, App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Çekilişe katılmanın herhangi bir ek ücreti de bulunmuyor.

You might be interested:  30 Nisan Hangi Gün 2022?

Vodafone hediye Çarkı haftada kaç kere çevrilir?

Vodafone’dan yapılan açıklamaya göre, Hediye Çarkı, kullanıcılarına her hafta çarkı iki kez çevirme hakkı sunulacak.

Vodafone yanımda hediye internet nasıl yapılır?

www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti adresinden ya da ‘Vodafone Yanımda’ uygulamasından erişilebilen ‘Seviyorum İnterneti’ platformundan, Vodafone kullanıcısı olsun olmasın, herkes yararlanabiliyor. Anketi tamamlayan herkese 3 GB mobil internet, bir kişiye de çekilişle ‘5 yıllık internet’ hediye ediliyor.

Vodafone hediye Çarkı ücretsiz mi?

Vodafone’lular ise 8 hafta süresince her hafta hediye çarkını çevirdikleri her sefer için 1 yeni çekiliş hakkına sahip olacak. Vodafone Yanımda uygulaması, App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Çekilişe katılmanın herhangi bir ek ücreti de bulunmuyor.

Vodafone Iphone 13 çekilişine nasıl katılırım?

Kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında akıllı telefonlar üzerinden Vodafone Yanımda mobil uygulamasına telefon bilgileri ile giriş yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılım her dönem için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Vodafone telefon görüşme dökümü nasıl alınır?

542 ya da 0 542 542 00 00 numaralarından birini arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilir ve dökümünüzün e-posta adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Vodafone Yanımda indirir mi?

Vodafone Yanımda’yı şimdi indirin; zamandan kazanın, işlerinizi neredeyseniz orada kolayca halledin. Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirip, hattınızla ilgili bir sürü işlemi hiçbir ücret ödemeden* yapabiliyor ve size ozel fırsatları takip edebiliyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.