Yay Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır?

Yay burcu konuşkan, neşeli dışa dönük ve sosyal karakteriyle en sevilen burçların başında gelmektedir. Aşırı iyimser olan ve her olaya pozitif olarak bakan yay burçları ateş grubuna mensup burçlar olarak öncelikle ateş grubu burçları ile anlaşmaktadır.
Ateş grubu ile birlikte yay burcu kadınları hava grubu burçları ile de iyi anlaşırlar. Bunlar; terazi, kova ve ikizler burcudur. Yay burcu kadınlarının toprak ve su grubu burçları ile anlaşması ise oldukça zor olacaktır. Bu burçlar; oğlak, boğa, başak, yengeç, akrep ve balık burçlarıdır.

Yay hangi burçlarla anlaşamaz?

Yay burcu erkeği ile uyumlu olduğu düşünülen burçlar koç, aslan, terazi ve kova burçlarıdır. Yay burcu erkeği ile uyumsuz olduğu düşünülen burçlar ise başak ve balık burçlarıdır.

Yay burcu hangi burcu sevmez?

‘Yay burcu insanları, gezmeyi, dolaşmayı ve yeni şeyler keşfetmeyi çok severler. ‘ Neşe dolulardır ve anı yaşarlar. Bu sebeple toprak grubundan Boğa, Başak ve Oğlakla bir uyum yakalayamaz.

Yay burcu kime aşık olur?

Boğa ve Başak, Yay burcunun en kolay uyum sağlayabileceği burçlardır.

You might be interested:  5 Li Çete Hangi Şirketler?

Yay burcu hangi burçlarla aşk yaşar?

Yay ve Koç: Bu ikiliden parlak kıvılcımlar çıkacaktır! Bu çok iyi bir ilişkinin başlangıcı olabilir. İkiniz de ateş burcu olduğunuz için aynı temel özelliklere sahipsiniz ve birbirinizi nasıl mutlu edeceğinizi iyi biliyorsunuz. İkiniz de macera, tutku ve heyecan peşindesiniz!

Yay burcunun en sevmediği burç Nedir?

YAY BURCU HANGİ BURÇLARLA ANLAŞAMAZ? Yay burcu anlaşamadığı burçlar söz konusu olduğunda genellikle toprak grubu ile karşılaşıyor. Neşe dolu oldukları bilinen ve anı yaşamayı seven yay burçları bu özellikleri nedeniyle toprak grubundan olan başak, oğlak ve boğa burçları ile kolay kolay uyum sağlayamayabiliyor.

Yay burcu nelerden hoşlanmaz?

Tedbirsiz yaşamayı düstur edinmiş Yay, fazla belirlenimci ve risk karşıtı insanlardan nefret eder.

Yay burcu sinirli midir?

Kronik sinir hastasıdırlar ve bunun doğal karşılanması gerektiğine inanırlar. ‘Sinirlendiği zaman aniden parlayan yay burçları, saniyeler içinde normale dönerler.

Yay burcu en çok neyi sever?

Gezmeyi tozmayı ve yeni insanlar tanımayı seven Yaylara seyahati çağrıştıracak hediyeler alın. Mesela gezginci Yaylara uçak bileti, kültür turu, kaplıca veya tatil hediye ederseniz dünyanın en mutlu insanı olurlar.

Yay burcu aşık olursa ne yapar?

Aşık bir Yay adamı yoğun bir duygu seline kapılacaktır. Sizinle iyi ve kaliteli vakit geçirmek istemesinden size karşı hisleri olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Gezip, tozmak yerine bu vakti size ayırıyorsa ve maceralardan sırf sizin için uzak kalıyorsa o zaman aşık olmuş demektir.

Yay burcu kadını kime aşık olur?

Yay burcu kadınları kendileri çok enerjik ve aktif bir karaktere sahiplerdir bu nedenle partnelerininde aktif enerjik olmasını isterler. Maceracı ve entellektüel erkekler çok ilgisini çeker. Öğrenimleri yüksek bilgili kültürlü erkeklerden hoşlanırlar.

You might be interested:  Ceviz Hangi Vitamin?

Yay burcu aşık olur mu?

Yay burcu erkeği aşk hayatında romantik ve duygusal değildir. Tam anlamıyla yaramaz bir çocuktur. Aşk hayatı oldukça hareketli geçer, kolay kolay ciddi bir ilişkiye başlamaz. Hani derler ya, ciddi ilişki yaşatmayı düşündüren bir kadın olmalıdır.

Yay burcu aşk acısı çeker mi?

Kendisi üzüntüleri pek tanımadığı ve empati kabiliyetinin de hatırı sayılmadığı için acı çekmekten anlamaz! Hal böyle olunca beklenmedik bir anda terk edilen Yay sadece şok denemeyecek bir şaşkınlık yaşar!

Hangi burç hangi burca aşık olur?

YENGEÇ-YENGEÇ : Duygusal bir aşk ağlamaklı.YENGEÇ-ASLAN : Her halükarda olabilir. YENGEÇ-BAŞAK : Güçlü ve kararlı bir ilişki. YENGEÇ-TERAZİ : İlginç bir aşk macerası.YENGEÇ-AKREP : Duygusal heyecanlar.YENGEÇ-YAY : Gelişmesi zor bir aslında. YENGEÇ-OĞLAK : Heyecan verici gelişmelerle ilerleyen bir ilişki.

Hangi burç aşk acısını nasıl yaşıyor?

Burçların aşk acısını unutma süreleri, KOÇ: 5 Hafta, BOĞA: 7 Ay, İKİZLER: 1 Gün, YENGEÇ: 3 Yıl, ASLAN: 1 Yıl, BAŞAK: Unutamaz, TERAZİ: 5 Gün, AKREP: 2 Gün, YAY: 5 Saniye, OĞLAK: 6 Hafta, KOVA: 3 Hafta, BALIK: 3 Ay.

Yay burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

Yay erkil, maceraperest ve risk almaktan, hayata açık durmaktan keyif alan bir burçtur. Burcun sembolünde ileri doğru atılan ok, bu burcun geçmişi değil, geleceğe yönelik olduğunu gösterir. Pozitif ve hayatı olduğu gibi kabul eden tutumları ile Yay’lar keyif veren, geniş görüşlü ve eğlendirici partnerlerdir.

Yay burcu patavatsız mı?

Bazen fevri ve patavatsız söz ve hareketleri ile şaşırtabilirler. Bilinmeyenlere merakı onu araştırmaya yönlendirir. Çok yönlü yaylar, aynı anda birkaç şey ile ilgilenebilirler. Yay burçları, oldukça sabırsız insanlardır.

Yay burcu neden sıkılır?

Sözlükteki ‘sabırsız’ kelimesinin karşılığı yay burcu insanlarıdır. Çoğu zaman sırf sabırsızlıkları nedeniyle ya çabuk sıkılır ya da tamamen vazgeçerler. Yay burçlarına yapabileceğiniz en büyük işkence, düğüm olmuş herhangi bir şeyi açmalarını istemektir.

You might be interested:  Cuma Günü Kurandan Hangi Sureler Okunur?

Yay burcu ateş mi?

Elementler. 12 burç 4 element grubuna ayrılır: Ateş, toprak, hava ve su. Koç, Aslan ve Yay ateş elementindendir. Boğa, Başak ve Oğlak toprak; İkizler, Terazi ve Kova hava ve Yengeç, Akrep ve Balık su burçlarıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.