Yılmaz Erdoğan Hangi Filmi Çekiyor?

Yılmaz Erdoğan Son Filmi – Hangi Filmi Çekiyor? Yılmaz Erdoğan’ın yer aldığı son film Netflix’de yayınlanmış olan Kin isimli filmdir. Filmin türü gizem ve gerilimdir.

Yılmaz Erdoğan hangi filmi çekiyor 2021?

Netflix, Yılmaz Erdoğan ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın baş rolde oynayacağı ‘Kin’ filminin fragmanını yayınlandı.

Kin Filmi Ne Zaman?

Kin, Türkan Derya’nın yönettiği, başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Ahmet Mümtaz Taylan ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun yer aldığı, 2021 yapımı Türk gizem ve gerilim filmi. 1 saat 46 dk. Filmin fragmanı ilk olarak 13 Eylül 2021’de yayınlanmıştır. Filmin çıkış tarihi ise 8 Ekim 2021’dir.

Netflix Kin hangi filmden uyarlama?

BKM Film’in Netflix için çektiği yerli film Kin, 8 Ekim Cuma günü itibariyle yayına girdi. BKM Film’in üzerindeki bariz CJ ENT etkisini hissettiğimiz yapım, aslında 2015 yapımı bir Güney Kore filmi olan Chronicles of Evil’dan (orijinal adı: Ak-ui yeon-dae-gi) uyarlama.

Kin filmi calinti mi?

Yılmaz Erdoğan’ın, Güney Kore filmi ‘The Grudge’dan uyarlayarak senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı ‘Kin’ 8 Ekim itibarıyla Netflix’te seyirciyle buluştu.

Kin Gül kim?

Duygu Sarışın (Gül)

Kin filmi gerçek mi?

Yönetmenliğini Türkan Derya’nın üstlendiği yeni Netflix filmi “Kin” aslında bir Güney Kore filminin uyarlaması. “The Chronicles of Evil” adlı filmden hareketle çekilen film bir yanıyla soluk soluğa izlenecek polisiye bir gerilim, bir yanıyla da şiddetle örülmüş bir intikam hikâyesi.

You might be interested:  Magenta Hangi Renklerin Karışımı?

Kin filmi neyi anlatıyor?

Dürüstlük abidesi olarak bilinen Başkomiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra ekip arkadaşlarıyla kutlamaya gider. Ödülden sonra terfi alacağına emin olan Harun, o gece eve dönerken bulunduğu taksideki şoförün saldırısı sonucu kendini savunurken cinayet işler.

Yılmaz Erdoğan Kin ne zaman çekildi?

Filmografi

Yıl Film Notlar
2017 Tatlım Tatlım Yönetmen ve senarist
2018 Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Yönetmen ve senarist
2021 Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü? Senarist
2021 Kin Başrol, Uyarlama, Senarist

Netflix Kin film mi dizi mi?

bir netflix türk polisiye-gizem filmiymiş ve başrolde de yılmaz erdoğan varmış, yanında da ahmet mümtaz taylan. film çekiyorlar haberimiz yok. fragmanı yayınlanmış olan başrolünde yılmaz erdoğan’ın oynadığı polisiye netflix filmi.

Kin hangi platformda?

Kin | Netflix Resmi Sitesi.

Cem yılmazın son filmi hangisi?

Erşan Kuneri | Resmi Fragman | Netflix.

Yılmaz Erdoğan Türk mü?

Yılmaz Erdoğan (4 Kasım 1967, Hakkâri), Kürt asıllı Türk oyuncu, senarist, yönetmen ve şairdir. Sadri Alışık Ödülleri en iyi erkek oyuncu, Altın Kelebek Ödülleri en iyi komedi dizisi, AACTA en iyi yardımcı erkek oyuncu, Afife Tiyatro Ödülleri Cevat Fehmi Başkut Özel Ödülü sahibidir.

Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?, 9 Nisan 2021 tarihinde Netflix’te yayına girmiş, Andaç Haznedaroğlu’nun yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı, başrolünü Ecem Erkek’in üstlendiği Türk yapımı komedi filmi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.