Tom Cruise ve NASA uzayda bir film çekmek için bir araya geliyor

Salı günü, NASA Yönetici Temsilcisi Jim Bridenstine Akademi Ödülü adayı ve Top Gun yıldızının, Uluslararası Uzay İstasyonundan bir proje üretmek için ajans bilim adamları ve mühendislerle birlikte çalıştığı söylentilerini doğruladı.

Tom Cruise ve NASA uzayda bir film çekmek için bir araya geliyor

NASA Yönetici Temsilcisi Jim Bridenstine Akademi Ödülü adayı ve Top Gun yıldızının, Uluslararası Uzay İstasyonundan bir proje üretmek için ajans bilim adamları ve mühendislerle birlikte çalıştığı söylentilerini doğruladı.

Tom Cruise uzaya gidebilir. Gerçekten mi.

Salı günü, NASA Yönetici Temsilcisi Jim Bridenstine Akademi Ödülü adayı ve Top Gun yıldızının, Uluslararası Uzay İstasyonundan bir proje üretmek için ajans bilim adamları ve mühendislerle birlikte çalıştığı söylentilerini doğruladı - uzayda çekilen ilk anlatı filmi olacak bir aksiyon macerası olduğu bildirildi . 

"NASA ISS gemiye bir film Tom Cruise ile işe heyecanlı," Bridenstine tweeted . "NASA'nın iddialı planlarını gerçeğe dönüştürmek için yeni nesil mühendislere ve bilim adamlarına ilham vermek için popüler medyaya ihtiyacımız var." 

Haber ilk olarak Pazartesi günü Deadline tarafından bildirildi ve hem NASA hem de özel havacılık üreticisi SpaceX'i potansiyel ortak çalışanlar olarak adlandırdı. Özellikle, SpaceX'in 2021 gibi kısa bir sürede Crew Dragon kapsülünde ticari uzay uçuşuna izin verme planları var . 

Bridenstine'nin açıklaması projenin ilk resmi onayıdır ve NASA henüz ek bilgi yayınlamamıştır. Cruise, SpaceX ve NASA temsilcileri Mashable'ın yorum talebine hemen yanıt vermedi.