1 Aralık Hangi Illerde Okullar Tatil?

Sinop, Tekirdağ, Balıkesir, Çanakkale, Kocaeli, Yalova, Bursa ve Sakarya’da da fırtına ve yağış nedeniyle okullar bugün tatil edildi. Öte yandan İstanbul’daki bazı üniversiteler de fırtına nedeniyle online eğitim kararı aldı. Ancak 1 Aralık çarşamba günü için herhangi bir tatil açıklaması bulunmuyor.

Okullar kaç gün tatil olacak?

Birinci dönem, 6 Eylül 2021 Pazartesi günü başlamıştı. 21 Ocak 2022 Cuma günü sona erdi. Birinci dönem ara tatili, 15 Kasım 2021 Pazartesi başladı ve 19 Kasım 2021 Cuma sona erdi. Yaz tatili ne zaman?

Aralık Çarşamba günü okul var mı?

İlçe merkezi ve köylerdeki tüm ilk ve orta dereceli okulların 22 Aralık Çarşamba tatil edildiği aktarılan açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli personelin de idari izinli sayılacağı kaydedildi.

Hangi illerde lodos tatili var?

İstanbul, Kocaeli, Yalova, Düzce, Bursa, Sakarya, Tekirdağ ve Çanakkale, Balıkesir’de olumsuz hava koşulları ve lodos nedeniyle eğitim öğretime bir gün ara verildi.

You might be interested:  Kadir Gecesi Hangi Kuran Okunur?

Çarşamba günü okullar tatil mi?

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, bölgede yoğun kar yağışının etkisini sürdürdüğü belirtildi. Bu nedenle il merkezi ve ilçelere bağlı köylerde eğitime yarın ara verileceği, bunun yanı sıra taşımalı eğitimin de yapılamayacağı kaydedildi.

Yaz tatili kaç gün 2022?

18 Nisan 2022’de başlayacak ikinci dönem, 17 Haziran 2022 tarihinde tamamlanarak 11 haftalık yaz tatiline geçilecek. Öğrencilerimizi ve gençlerimizi okul tatil günlerinde veya ders müfredatına uygun şekilde dönem içinde bilimsel, kültürel ve eğitim amaçlı yurtdışı gezi, kamp ve turlarımıza bekliyoruz.

3 ay tatil ne zaman 2022?

Birinci dönem ara tatili 14-18 Kasım 2022’de, ikinci dönem ara tatili 17-20 Nisan 2023’te yapılacak ve ikinci dönemin ara tatili, Ramazan Bayramı ile birleştirilecek. Yarıyıl tatili, 23 Ocak-3 Şubat 2023 tarihleri arasında uygulanacak.

8 Aralık Çarşamba tatil mi?

Kuvvetli rüzgar ve fırtınanın 08.12.2021 Çarşamba günü gece saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor.” denildi. Buna göre okulların tatil olmasıyla ilgili herhangi bir bilgi verilmedi yani okullarda eğitim devam edecek.

29 Aralık Çarşamba okullar tatil mi?

Hangi illerde okullar tatil 29 Aralık Çarşamba. Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göz attığımızda bu gece ve yarın için kar uyarısında bulunulmuyor. Bu sebeple yarın okulların tatil olacağına ilişkin de bir açıklama yok.

8 Aralık Ankara okullar tatil mi?

Ancak herhangi bir il valiliğinden okulların tatil olacağına dair bir açıklama gelmedi. Okullar 8 Aralık’ta yüz yüze eğitim şeklinde devam edecek.

Lodos tatili kac gün?

Olumsuz hava koşulları ve lodos nedeniyle bugün Kocaeli, Bursa, Sinop, Tekirdağ, Düzce, Balıkesir, Çanakkale, Yalova, Bartın ve Sakarya’da da yüz yüze eğitimin bir gün süreyle tatil edildiği açıklandı.

Lodos tatili ne zamandı?

30 Kasım Salı günü okullar tatil edildi. Yaşam şartlarını zorlaştıran lodos yurdun büyük bir bölümünde etkili olurken, Türkiye genelinde dün akşam ve bugün de etkisini sürdüren fırtına ve şiddetli rüzgar nedeniyle ağaçlar devrildi, binaların çatıları uçtu.

You might be interested:  Camdan Tavanlar Hangi Gün?

3 Aralık lodos okullar tatil mi?

3 Aralık Cuma günü okullar tatil değildir.

16 Mart Çarşamba okullar tatil mi?

Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre koronavirüs salgını tehdidi sebebiyle Türkiye’de okullar ilk, orta ve lise seviyelerinde 16 Mart’tan itibaren tatil edildi. Üniversitelerde ise yine aynı tarihten itibaren 3 hafta süreyle eğitime ara verildi.

4 Mayıs Çarşamba günü okullar tatil mi?

Ramazan Bayram tatili 4 Mayıs Çarşamba günü itibariyle sona erecek. Mesainin devam edeceği 5-6 Mayıs Perşembe ve Cuma günleri okullarda eğitime devam edilecek.

27 Nisan Çarşamba günü okullar tatil mi?

MEB 27 Nisan çarşamba yani yarın ve 28 Nisan Perşembe günü ortaokulların kapalı olduğunu duyurdu. TEOG 2. dönem sınavları nedeniyle yarın ve perşembe günü Türkiye genelinde tüm ortaokullar kapalı. 27 Nisan çarşamba ve 28 Nisan Perşembe günleri 5, 6 ve 7’nci sınıflar tatil olacak.

Okullar kaç gün tatil oldu 2022?

Birinci dönem ara tatili, 15 Kasım 2021 Pazartesi başladı ve 19 Kasım 2021 Cuma sona erdi. Yaz tatili ne zaman? İkinci dönem, 7 Şubat 2022 Pazartesi başladı ve 17 Haziran 2022 Cuma sona erecek. İkinci dönem ara tatili ise 11 Nisan’da başladı, 15 Nisan’da sona erdi.

Okullar ne zaman ve kaç gün tatil olacak?

2021-2022 eğitim yılı 17 Haziran günü bitmiş olacak. İlk ders zili 6 Eylül’de çaldı. Ardından 1’inci dönem ara tatili 15-19 Kasım, yarıyıl tatili 24 Ocak-4 Şubat, 2’nci dönem ara tatili ise 11-15 Nisan tarihleri arasında yapıldı. Karneler de 17 Haziran 2022’de dağıtılacak.

7 günlük tatil ne zaman 2021?

Birinci dönem ara tatili, 15 Kasım 2021 Pazartesi başladı ve 19 Kasım 2021 Cuma tamamlandı. İkinci dönemdeki nisan tatili ise 11 Nisan’da başlayıp 15 Nisan’da sona erecek. Karneler 17 Haziran 2022’de dağıtılacak.

You might be interested:  Hangi Şehrimiz 7 Tepelidir?

Okullar ramazan bayramında kaç gün tatil 2022?

2022 yılında Ramazan Bayramı tatili, 2 Mayıs Pazartesi günü başlayıp, 4 Mayıs Çarşamba günü sona eriyor. Arife günü ise 1 Mayıs ile aynı gün olan pazar gününe denk geliyor. 3 günlük Ramazan Bayramı tatilini, dilerseniz öncesindeki hafta sonundan başlatarak sevdiklerinizle beraber 5 günlük bir tatile çıkabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.