12 Ocak Hangi Burç?

12 Ocakta doğanlar lider ruhlu olan kişilerdir. Toprak burçlarından bir tanesidir. 12 Ocak Hangi Burç ve Burcu Ne? 12 Ocak burcu Oğlak burcudur.

Oğlak burcu özellikleri nelerdir?

Oğlak burcu özellikleri (22 Aralık – 19 Ocak)

 • Sembolü: Oğlak.
 • Elementi: Toprak.
 • Niteliği: Kardinal (öncü)
 • Yönetici gezegeni: Satürn (disiplinin ve olgunluğun gezegeni)
 • Renk: Kahverengi, siyah.
 • Gün: Cumartesi.
 • Uğurlu sayılar: 4, 8.
 • Uğurlu taşları: Turmalin, Zirkon, Yakut, Lal, Malahit.
 • Ocak’ın 12 sinde doğanların burcu ne?

  12 Ocak’ta doğan kişiler, oğlak burcuna sahip olur.

  12 Ocak hangi burç yükseleni?

  Yükselen burcu Oğlak olanların ne kadar ciddi olabileceğini kestirmek biraz zordur. Ancak bilinmesi gereken en önemli nokta ise, asla ciddiyetlerini kaybetmeyecekleridir. Her konuda oldukça sabırlı davranır ve acele hareket etmekten nefret eder.

  12 Temmuz hangi burç?

  12 Temmuz tarihinde doğmuş olan bireyler, yengeç burcunun niteliklerini taşımaktadır. Bu kişiler, canlı dinamik ve hareketli olan bir kişiliğe sahip olmaktadır. Yaşamın pek çok alanında gerçekleşen değişimlere oldukça kolay bir biçimde adapte olabilmektedirler.

  You might be interested:  Eyüpsultan Belediye Başkanı Hangi Partiden?

  Oğlak burcu nelerden hoşlanır?

  Hem aşk hem de iş hayatında ciddiyete oldukça önem veren oğlak burcu, sabitlik ve gücen arar. Maddi güvenlik oğlak burçları için oldukça önemlidir. Maddi güç ve güven oğlak burcu sevdikleri arasında yer alır. Nostaljik dokulara sahip hatıralar, olaylar ya da güzel antikalar, oğlak burcunun ilgisini çeker.

  Oğlak burcu ne sevmez?

  Örneğin; laubalilik, oğlak burcunun karakter yapısına uymayacağından oğlak burcu sevmedikleri arasında yer alır. Oğlak burcu abartılı işler içinde bulunmayı sevmez. Bu neden ile büyük organizasyonlar, abartılmış duygular ya da gereğinden fazla önem yüklenen konular oğlak burcu sevmedikleri arasında yer alır.

  Oğlak burcu erkeği nasıl olur?

  ‘Kendilerine her fırsatta güvenen Oğlak burcu erkekleri dik başlı ve inatçı bir yapıya sahipler. Aynı zamanda içlerine de kapanık olan Oğlak burcu erkekleri otoriter ve özgüven sahibi olurlar. Bu burcun erkekleri oldukça çalışkandır. İş yaşamı Oğlak burcu erkeği için oldukça önem taşır.

  Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

  Çok özgüvenli hatta egoist olan bir burçtur. Duygularını ve düşüncelerini çok iyi yönetebilen oğlak burcu her zaman peşinden koşulmasını ister. İlişkide kovalayan değil, kovalanan olmalıdır.

  Oğlak burcunun yükselen burcu nedir?

  Okul hayatlarından, iş hayatlarına kadar her zaman başarılı bir grafik çizen oğlak burcu yükselenler, oldukça çalışkandır. Oğlak burcu yükseleni tutucu özellikler gösterir. Geleneklerine oldukça bağlıdır. Fazla harcamayı sevmeyen oğlak burcu yükselenler, hesaplama ve ekonomi konusunda başarılıdır.

  Yay burcunun yükselen burcu nedir?

  Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz. Olduğunuz gibi görünmekten hoşlanıyorsunuz ve insanlara çabuk inanıyorsunuz. Mert olup onları incitmekten kaçınıyorsunuz.

  Akrep burcunun yükselen burcu nedir?

  Yükselen burç olarak Akrep burcuna sahip olan kişiler genel olarak güçlü bir iradesi olan ve sert kişilerdir. Yükselen burcu Akrep olan kişiler doğuştan bir yönetici olan insanlardır. Her zaman için yönetimini açık şekilde yapamazlar bazı durumlarda gizli bir şekilde de yönetimi yürütürler ve de bundan keyif alırlar.

  You might be interested:  Berat Kandili Hangi Gece?

  Oğlak burcunun Çin burcu nedir?

  Öküz Burcu

  Batı astrolojisinde oğlak burcuna tesadüf eder. Azimli yapıları ile bilinen öküz burcu insanı en çok çalışmaktan haz duyar. Sükunet içinde olsalar da son derece dayanıklıdırlar. Sabit düşünceleri vardır ve aldıkları kararlardan dönmeyi sevmezler.

  Yengeç burcu özellikleri nelerdir?

  Yengeç’ler duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar. Çevresindeki her insandan da ayni hassasiyeti bekledikleri için, kolay geçinilir tipler değildir. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler.

  Yengeç burcu erkeği nasıl olur?

  Hisler konusunda çok hassas olan yengeç burcu erkekleri; sevecen, nazik, anlayışlı, ileri görüşlü ve yumuşak kalplidir. Yengeç burcu erkeği, güvenilir bir yapıya sahiptir. Bununla beraber yengeç burcu erkekleri genellikle empati kurabilen, karşısındakinin ne hissettiğini düşünebilen bir karaktere sahiptir.

  Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

  Nazik ve kibar, iyi kalpli, şefkatli kadınlardan hoşlanırlar. Empati kabiliyetleri çok yüksek olan yengeç erkekleri; bencil insanları sevmezler ve empati yetisi güçlü olan kadınlara aşık olma eğilimleri vardır. Yengeç erkekleri çevresindeki insanların kendilerine olan bakış açılarını çok önemserler.

  Oğlak burcu kadını güzel mı?

  Oğlak burcu kadınlarının yüz hatları oldukça orantılı ve güzeldir. Bu kadınlar, Oğlak erkekleri gibi fiziksel olarak kuvvetlidir. Bacakları oldukça muntazam olan Oğlak kadını, genellikle mankenlerin burcu olarak da bilinmektedir.

  Oğlak burcu soğuk mudur?

  Oğlak burcu diğer insanlara karşı mesafeli davranır. Bu özelliği diğer insanlar tarafından soğuk olarak nitelendirilmesine yol açar. Ancak Oğlak burcu bu tercihinden vazgeçmez ve kendi kalıplarından dışarı çıkmaz, çıkılmasını da istemez.

  Oğlak burcu neden sevilmiyor?

  en sevdiği kişiye de anlatamaz, psikologa da anlatamaz hatta. her şeyi içine atar, ketumluk özelliği vardır. her duygusu gibi öfkesi de akıl almaz derecede yoğundur. sinirlenince eğer karşısındaki kişiyi seviyorsa öncelikle sabretmeye çalışır; ama bunu pek başaramaz ve çok ağır konuşabilir.

  You might be interested:  Kadir Gecesi Hangi Kuran Okunur?

  Oğlak burcu inatçı mı?

  Titiz, inatçı ve otoriter Oğlaklar ile ilgili her şey

  Çünkü onlar inatçılıklarıyla insanı zıvanadan çıkartabilecek özelliğe sahiptirler.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.