19 Ocak Hangi Burç?

19 Ocak’ta doğan kişilerin burcunun Oğlak olduğu bilinir. 22 Aralık ila 20 Ocak arasında doğan tüm kişilerin burcu Oğlak olarak kabul edilir. Her burçta olduğu gibi Oğlak burcunun da kendine özgü olan özellikleri bulunur.

Oğlak burcu erkeği nasıl olur?

‘Kendilerine her fırsatta güvenen Oğlak burcu erkekleri dik başlı ve inatçı bir yapıya sahipler. Aynı zamanda içlerine de kapanık olan Oğlak burcu erkekleri otoriter ve özgüven sahibi olurlar. Bu burcun erkekleri oldukça çalışkandır. İş yaşamı Oğlak burcu erkeği için oldukça önem taşır.

19 Ocak yükseleni ne?

19 Ocak Yükseleni

Genel olarak Oğlak burcu yükseleni yavaş hareket eden, sabırlı davranan ve planlı bir hayat sürdüren özelliklere sahip oldukları bilinir.

1 ayın 19 u hangi burç?

19 Ocak günü doğanların burcu Oğlak burcudur. 22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasında doğanların burcu Oğlak burcudur.

21 Ocak tam olarak hangi burç?

Astrolojide burçlar 12 tane olarak saptanmıştır. Bu burçlar da kişilerin doğum tarihinde göre tespit edilir. 21 Ocak tarihinde doğmuş olanların burcu ‘Kova Burcu’ dur.

You might be interested:  Çankırı Belediyesi Hangi Parti?

Oğlak burcu erkeği sevdiği kadına nasıl davranır?

Oğlak burcu erkeği, eğer birine aşık olursa, o bireyin yanında başka kişilere ördüğü kalın duvarlardan ve öfkeli görünümden vazgeçmeye başlar. Oğlak burcu erkeği aşık olursa ne yapar şeklindeki sorunun yanıtı oldukça kolaydır. Oğlak burcu erkekleri, ılımlı ve esnek yapıya bürünüp, sevdiklerini belli ederler.

Oğlak burcu duygusuz mu?

Kötü kullanıldığında ve abartıldığında: Cimri ve duygusuz, aşırı materyalist ve açgözlü, sosyal açıdan yalnız ve kötümser, aşırı hırslı ve diktatör gibi, katı, sadece görünüme ve prestije önem veren. Mitolojisi: Bu burcun hikâyeleri prehistoryaya aittir. Oğlak pek çok hikâyede kurbanlık olarak görülür.

Ocak ayının yükseleni nedir?

Yükselen burcu Oğlak olanların ne kadar ciddi olabileceğini kestirmek biraz zordur. Ancak bilinmesi gereken en önemli nokta ise, asla ciddiyetlerini kaybetmeyecekleridir. Her konuda oldukça sabırlı davranır ve acele hareket etmekten nefret eder.

Boğa burcunun yükselen burcu nedir?

Boğa burcu yükseleni maddi olarak güvenlik ihtiyacı duyar. Maddi güçlerini sağlamlaştırmak ve destekleyerek geliştirmek isterler. Boğa burcu yükseleni olanlar bu nedenle tutumlu davranışlar gösterirler. Pazarlık yeteneği güçlü olan yükselen boğa burçları maddi kaynaklarını iyi idare edebilir.

Terazi burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

Terazi burcu özellikleri (23 Eylül – 22 Ekim)

 • Sembolü: Adalet terazisi.
 • Elementi: Hava.
 • Niteliği: Kardinal.
 • Yönetici gezegeni: Venüs (güzelliğin, lüksün ve aşkın gezegeni)
 • Renk: Pembe, yeşil.
 • Gün: Cuma.
 • Uğurlu sayılar: 4, 6.
 • Uğurlu taşları: Yeşim, Topaz, Pembe Kuvars, Turmalin, Akuvamarin.
 • Oğlak burcu kadını nasıl olur?

  Oğlak burcu kadını büyük hedeflere sahiptir, beceriklidir ve çalışkandır. O başarılı olmaya kararlıdır ve bir kadın olarak gerektiğinde iddialı olabileceğini garanti eder. Her zaman büyük resmi görür ve felsefi olarak iyiyle kötüyü birlikte algılar.

  You might be interested:  Berat Kandili Hangi Gece?

  Boğa burcu özellikleri nelerdir?

  Boğa burcu özellikleri (21 Nisan – 20 Mayıs)

 • Sembolü: Boğa.
 • Elementi: Toprak.
 • Niteliği: Sabit.
 • Yönetici gezegeni: Venüs (güzelliğin ve aşkın gezegeni)
 • Renk: Yeşil, pembe.
 • Gün: Cuma, Pazartesi.
 • Uğurlu sayılar: 6, 4.
 • Uğurlu taşları: Turkuaz taşı, Topaz taşı, Pembe Kuvars, Safir, Yeşim.
 • 21 Ocak’tan sonra hangi burç?

  21 Ocak burcu Kova’dır. 21 Ocak günü doğanların burcu Kova burcudur. 21 Ocak – 19 Şubat tarihleri arasında doğanların burcu Kova burcudur. Bu bakımdan 21 Ocak günü doğum günü olanların burcu da Kova oluyor.

  21 Aralık 21 Ocak hangi burç?

  OĞLAK: 21 Aralık – 21 Ocak.

  21 Aralık — 21 Ocak hangi burç?

  OĞLAK BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ – 22 ARALIK – 19 OCAK.

  Oğlak burcu erkeği neyi sevmez?

  Örneğin; laubalilik, oğlak burcunun karakter yapısına uymayacağından oğlak burcu sevmedikleri arasında yer alır. Oğlak burcu abartılı işler içinde bulunmayı sevmez. Bu neden ile büyük organizasyonlar, abartılmış duygular ya da gereğinden fazla önem yüklenen konular oğlak burcu sevmedikleri arasında yer alır.

  Oğlak erkeğini etkilemek için ne yapmalı?

  Bir Oğlak erkeği ile ciddi ilişki istiyorsanız, onu etkilemek için ilk günden jartiyer, iç çamaşırı ve deri mini etekle karşısına çıkmayın. Elbette bir kadın olarak onu tahrik edersiniz, sizinle sevişmekten keyif alır ancak asla çocuklarınızın annesi olacağınızı düşünmez ve ilişkinizi ciddiye almaz.

  Oğlak burcunu kendine nasıl aşık edersin?

  Oğlak erkekleri onu tanıyan, bilen kadınlara daha kolay aşık olurlar. Oğlak burcu erkeğini etkilemenin en önemli yolu etrafındayken onu güldürmektir. Birisi yanınızda güldüğünde, bu aslında birbirinizle hoş vakit geçirebileceğiniz anlamına gelir.

  Oğlak burcu erkeğine nasıl yaklaşmalı?

  Oğlak burcu erkeklerinin aradığı şey aslında, yaşamında sürekli onların yanında olan destekleyen bir yol arkadaşıdır. Oğlak burcu erkekleri takdir edilmeyi çok severler başarılarını destekleyen onunla gurur duyan kadınlardan çok etkilenirler. Oğlak erkeklerinin partnerlerinde en çok aradıkları şey güvendir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.