2 Şubat Hangi Burç?

22 Ocak ile 19 Şubat tarihlerinde doğanlar kova burcu olur. Bu nedenle 2 Şubat tarihinde doğanlar kova burcu özelliklerini göstermektedir. Kova burçları dik kafalı olmaları ile bilinirler.

Kova burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

Kova burcu erkeği nasıl olur?

Kova burcu erkeği nazik, iyimser, özgürlüğüne düşkün ve çok yönlü yapısıyla dikkati çeker. Çok yönlü oluşu zor anlaşılan bir kişilik sergilemesine neden olur. Duygularını kolay kolay belli etmez. Hoş ve neşeli kişiliği toplum içinde sevilen bir insan olmasını sağlar.

Kova burçları hangi burçlarla iyi anlaşır?

Kova Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar Hangileridir? Kova burcu erkeğinin anlaşabildiği burçlar koç, ikizler, terazi ve yay burçlarıdır. Buna karşın uyumunun en düşük olduğu burçlar boğa ve akrep burçlarıdır.

2 ayın 2 si hangi burç oluyor?

Şubatta Doğanların Burcu

You might be interested:  Sağlık Yönetimi Hangi Fakülte?

Çünkü Şubat ayı içerisinde iki farklı burç bulunmaktadır. Kova burcu olan kişilerin 22 Ocak ile 19 Şubat tarihi arasında doğmaları gerekir. 20 Şubat ile 20 Mart arasında doğan kişiler ise balık burcu olarak kabul edilmektedir.

Kova burcu soğuk mudur?

Kovalar zaman zaman soğuk ve duyarsız olarak algılansalar da bu aslında haddinden önce başlayan yakınlıklara karşı bir savunma mekanizmasıdır. Başkalarına güvenmeyi ve duygularını samimi bir şekilde ifade etmeyi öğrenmelidirler. Kova enerjisi yenilikçi ve öncüdür.

Kova burcu neyi temsil ediyor?

Kova burcu geleceğe dönük büyümekle ve değişmekle ilgilidir. Kovanın eşitlik ve bireysellikle ilgili vizyonları vardır. Bu vizyonlarını herkese anlatmaya dağıtmaya -taşımaya çalışır. Uranüs ve yöneticisi olduğu Kova burcu uyanış, kurtuluş içgörü ve şok edici şeyleri temsil eder.

Kova burcu erkeği nasıl kadın ister?

Kova erkekleri, bilgi birikimiyle dolup taşan ve dışarıya da hoş bir görüntü sunan kadınlardan etkilenir. Ancak bu esnada makyaj ve gösterişe yönelmek bir sonuç çıkarmaz. Bu tip erkekler asil, sade ve şık görünümlerden hoşlanırlar. Doğru kadını buldukları zaman da dolu dizgin bir aşkın yolunu tutarlar.

Kova burcu erkeği kıskandığını nasıl belli eder?

Kova erkeği kıskanç olabilir ama bunu ifade etmekten veya konuşmaktan çekinir. Kova erkeği genelde soğuk olarak görülür, yani duygularına uzaktır. Kızdığında, üzüldüğünde ve özellikle kıskandığında bunu gösteremez. Biraz içe dönüktür ve sadece mutlu duygularını dışarı yansıtır.

Kova erkeği cinselliğe düşkün mu?

Kova Burcu Erkeği Cinsellik

O genelde kendinden daha alışılmadık biriyle birlikte olmak ister. Eğer birisine kalıcı olarak bağlı değilse cinsellik konusunda da pek özenli olmayabilir. Bu tür ilişkilere sadece faydası olan arkadaşlıklar olarak bakar. Cinselliğe karşı bağımsız ve hatta mizahi bir tavrı vardır.

You might be interested:  Biz Hangi Yıldayız 2021?

Kova burcu kiminle evlenmeli?

Kova burcu kadınının genellikle yengeç, kova, akrep ve başak burçları ile cinsel çekimleri uyuşur. Fakat özgürlüğüne düşkün olan kova burçları, yengeç burcu ile çok iyi bir aşk yaşasa da evlilikte daha çok ikizler ve terazi ile mutlu olur.

Kova burcu kimlerle anlaşamaz?

İlişki içerisinde bunaltıcı sorular sormaz ve kendisine de bu tip sorularla gelinmesinden de hiç haz etmezler. Bu sebeple güven ve istikrar arayan Kovalar, toprak grubundan olan Boğa, Başak ve Oğlak ile iyi anlaşamazlar.

Kova burcu kadını hangi burçlarla uyumludur?

Kova burcu kadınının duyarlı yapısı toplumsal olaylara eşitlikçi bakış açıları dengeli ve adalet sahibi terazilerle iyi anlaşmasına sebebi olur. Kava kadını da teraziler de kavga ortamlarını sevmez ve naif insanlardır. Bu nedenle iki burç çok iyi anlaşırlar.

♍ hangi burç?

♑️=Oğlak’ın Simgesi.

Yengeç burcu erkeği nasıl olur?

Hisler konusunda çok hassas olan yengeç burcu erkekleri; sevecen, nazik, anlayışlı, ileri görüşlü ve yumuşak kalplidir. Yengeç burcu erkeği, güvenilir bir yapıya sahiptir. Bununla beraber yengeç burcu erkekleri genellikle empati kurabilen, karşısındakinin ne hissettiğini düşünebilen bir karaktere sahiptir.

Akrep erkeğinin özellikleri nelerdir?

Akrep burcu erkeği, her bakımdan güvenilir, güçlü, ayakları üzerinde durabilen bir kişiliğe sahiptir. Sürekli hareket halindedir ve yerinde duramaz. İçlerinde bir küçük çocuğun heyecanını barındırır. Yapmak istediği her şeyi gerçekleştirmek için sonuna kadar çabalar ve asla vazgeçmez.

Kova burcu kötü müdür?

‘Kova burçlarının olumsuz yönleri arasında; kibirli, dikkat çekmeye meraklı, dediğim dedik ve olmayacak hayaller kurmak gibi yönleri vardır.’ İnatçıdır ve bundan dolayı kendi fikirleri her zaman uygulansın ister. Özgürlüğüne olan bağlılığı yüzünden, yaşadığı birçok şeyi es geçebilir.

You might be interested:  Kalsiyum Hangi Besinlerde Bulunur?

Kova burcu neden tehlikelidir?

Kova burcu olumsuz yönleri arasında sayabileceğimiz bir başka özellik isyankar olmasıdır. Kova burçlarının kurallara ve gelenekselliğe karşı duruşu zaten herkes tarafından bilinir. Kova burçları her daim isyana meyillidir. Kova burçlarının zaman zaman kibirli, kaba ve patavatsız olduğunu söylesek yanılmış olmayız.

Kova burcu takıntılı mı?

Hareket ve değişim Kova burcunun göbek adı gibidir. Aynı olmaktan, monotonluktan ve rutinlerden nefret ederler. Sürekli mekan değiştirmek, mekan değiştiremiyorsa dekorasyın değiştirmek gibi huyları vardır. Değişime karşı takıntılı oldukları aşikardır.

Kova burcu deli mi dahi mi?

Kovayı herkesten “ayıran” bir özellik mutlaka vardır. Dahi, devrimci, objektif, hümanist, bağımsız, aykırı, vizyonerler. Kova, fikirler, kavramlar ve iletişim ile ilgilidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.