20 Aralık Hangi Burç?

20 Aralık Yay Burcudur. 21 Aralık Yay Burcudur. 22 Aralık – 31 Aralık arası doğanlar Oğlak Burcu olurlar. 22 Aralık Oğlak Burcudur. 23 Aralık Oğlak Burcudur. 24 Aralık Oğlak Burcudur. 25 Aralık Oğlak Burcudur. 26 Aralık Oğlak Burcudur. 27 Aralık Oğlak Burcudur.
Bunlardan birincisi güneş burcu olup insanların doğum tarihine göre saptanır. 20 Aralık tarihinde dünyaya gelmiş olanların güneş burcu ‘Yay Burcu’ olmaktadır.

20 Aralık hangi burç Ozellikleri?

20 Aralıkta Doğanların Özellikleri

Yay burcu insanları dominant bir karaktere sahiptirler. Yay burcu insanı oldukça duygusal ve eğlenceli insanlardır. Hep gülümseyen ve güldüren insanlardır.

Yay burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

Yay erkil, maceraperest ve risk almaktan, hayata açık durmaktan keyif alan bir burçtur. Burcun sembolünde ileri doğru atılan ok, bu burcun geçmişi değil, geleceğe yönelik olduğunu gösterir. Pozitif ve hayatı olduğu gibi kabul eden tutumları ile Yay’lar keyif veren, geniş görüşlü ve eğlendirici partnerlerdir.

21 Aralık hangi burç?

22 Kasımdan 21 Aralığa kadar doğanlar yay burcu oldukları için, 21 Aralık doğumlu insanlar yay burcunda olmaktadır.

You might be interested:  Karnak Tapınağı Hangi Uygarlık Döneminde Yapılmıştır?

20 Kasım 20 Aralık hangi burç?

20 Kasım günü dünyaya adım atan insanlar akrep burcunun birer üyeleridir. Akrep burcu, 23 Ekim ile 21 Kasım arasında doğmuş olan tüm bireyleri kapsamaktadır.

20 Aralık yükseleni nedir?

Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz. Olduğunuz gibi görünmekten hoşlanıyorsunuz ve insanlara çabuk inanıyorsunuz.

Kova burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

Yay burcu sinirli midir?

Kronik sinir hastasıdırlar ve bunun doğal karşılanması gerektiğine inanırlar. ‘Sinirlendiği zaman aniden parlayan yay burçları, saniyeler içinde normale dönerler.

Yay burcu neden tehlikeli?

Yay burcu olumsuz yönlerinden bir diğeri ise oldukça uçarı olması sayılabilir. Yay burcunun bu maceracı kişiliği onu zaman zaman zor durumlara sokar. Bu heyecanlı yapısı onun sabit bir durumda kalmasını engeller. Bu neden ile yay burcunun olumsuz yönleri arasında sabit olamaması da yer alabilir.

Yay burcu takıntılı mıdır?

Yay burcu takıntıları: Erkekler takım elbiseden nefret eder. Nikah memurunun önünde bile giymeyi bile reddedebilir. Mavi ve mor renkleri giymeden duramaz. Küçük ve kapalı alan takıntısı vardır.

21 Aralık oğlak mı yay mı?

22 Kasımdan 21 Aralığa kadar doğan kişiler, yay burcu olmaktadır. Buna bağlı olarak 21 Aralık tarihinde dünyaya gelen kişilerin yay burcu olduğunu söylemek mümkündür.

21 Aralık yay mi oğlak mi?

21 Aralık günü doğan kişilerin burcu Yay burcudur. 22 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında doğanların burcu Yay burcu olmaktadır.

You might be interested:  Dolmabahçe Sarayı Hangi Ilimizdedir?

21 Aralık hangi burç yükseleni?

Bu nedenle 21 Aralık hangi burç oluyor gibi soruların yanıtı merak edilmektedir. 21 Aralık burcu özellikleri, yükseleni ve burç yorumu Yay burcu için güncel olarak takip edilmektedir.

Akrep erkeğinin özellikleri nelerdir?

Akrep burcu erkeği, her bakımdan güvenilir, güçlü, ayakları üzerinde durabilen bir kişiliğe sahiptir. Sürekli hareket halindedir ve yerinde duramaz. İçlerinde bir küçük çocuğun heyecanını barındırır. Yapmak istediği her şeyi gerçekleştirmek için sonuna kadar çabalar ve asla vazgeçmez.

Akrep burcu özellikleri nelerdir?

Akrep karanlık ve gizemli bir burçtur. Yüksek bir kişisel çekim, derinlik ve güç sahibi olma arzusu onu ilişkilerinde yoğun deneyimlere çekecektir. Farkında olmadan bile seksi olabilirler. Cinsel heyecana karşı fazlasıyla duyarlı ve bu yönde talepkar olabilirler.

Yay burcu kadini yatakta nasil?

Cinsel yaşamları oldukça aktiftir. Yay burcu kadınını çok kolay bir şekilde havaya sokabilirsiniz. Kolay uyarılabilir olması basit bir kadın olduğu anlamına gelmez tabii ki de.Ancak duygusal olarak biraz daha ketum olduğu için cinselliği yaşama konusunda kendisini daha özgür tutar.

Terazi nasıl bir burç?

Terazi insanları; yapılı, fakat çok çabuk hastalanan kişilerdir. Sağlıklı görünüşlerine karşın, soğuk algınlıklarına çok çabuk yakalanırlar. Terazileri; böbrekler, bel bölgesi, sırt ve omurgaları simgeler. Ayrıca, Venüs etkisinde oldukları için troidler düzensiz çalışabilir.

Yay burcu hangi ay oluyor?

Yay (Latince: Sagittarius), bir burç. Başlangıç tarihi 24 Kasım, bitiş tarihi 22 Aralık’tır. Simgesi yarı at, yarı insan olan bir okçu figürüdür. Elementi ateş, niteliği değişkendir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.