27 Nisan Hangi Burç?

27 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 27 Nisan’da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar.
27 Nisan tarihinde doğan kişiler boğa burcu olurlar. Boğa burcu olmak için 22 Nisan ve 21 Mayıs tarihleri arasında doğmak gerekiyor. Boğa burcu olan kişiler başladıkları işleri disiplinli bir şekilde bitirmeyi hedeflerler. Ayrıca boğa burcu insanları merhametli ve güvenilir kişilikleri ile tanınırlar.

Boğa erkeğinin özellikleri nelerdir?

Boğa burcu erkeği şefkat sahibidir. Duygusal yapıdadır ve herkese karşı samimi ve sıcak davranmaya çalışırlar. Yaptıkları işlerde kalıcı ve istikrarlı olurlar. İstikrarlı olmaları, boğa burcunun en olumlu özellikleri arasında yer alır.

27 Nisan yükseleni ne?

27 Nisan tarihinde doğan kişiler boğa burcu olarak ifade edilebilir. Toprak grubunda bulunmakta olan boğa burcunun karşıt burcu ise akrep olarak bilinmektedir. 22 Nisan ve 21 Mayıs tarihleri arasında doğan kişiler boğa burcudur. Yükseleni boğa olan kişilerin, sahip olduğu bir takım özellikler bulunmaktadır.

Boğa kadını nasıl olur?

Boğa burcu kadınının en temel özelliği, hayatına çok az insan almasıdır. Az kişiyi öz sever tabiri onun için uygundur. Anneye, ailelerine ve sevdikleri adama karşı düşkündür. Diğer insanlarla iletişimleri sadece yüzeyseldir ve daha ileriye gitmesi nadir görülür.

You might be interested:  Bulundurma Ruhsatlı Silah Hangi Hallerde Kullanılır?

Boğa burcu özellikleri nelerdir?

BOĞA BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

Boğa’lar hedefleri doğrultusunda ilerlerken, tüm dikkatlerini toplayabilme yeteneklerinin yanında maddecilikleri ile tanınırlar. SAHİP olma onların yaşam gerçekleridir. Bireysel ilişkiler konusunda son derece güvenilir olan Boğa’lar, insanlara yardım etmekten hoşlanırlar.

Boğa burcu erkeği kime aşık olur?

Boğa burcu erkekleri genellikle terazi, balık ve yengeç burcu kadınları ile anlaşırlar. Özellikle bu burçlardaki kadınların onları daha iyi anladıklarını düşünürler. Boğa burcu erkekler için kadınların naif ve zarif olmaları gerekir. Bu nedenle boğa burcu erkekleri zarif kadınlardan hoşlanırlar.

Boğa burcu erkeği nasıl kadın ister?

Yemek yemeyi seven ve iştahlı olan boğa burcu erkekleri güzel yemek yapan kadınlardan hoşlandığı gibi zarif ve güzel sofralardan da hoşlanır. Modayı takip eden ve kendisi ile ilgilenen kadınlardan etkilenirler. Toplum içerisinde güzel hareket eden, iletişimi güçlü olan ve çevresi olan kadınlar her zaman ilgisini çeker.

Boğa burcunun yükselen burcu ne?

Günlük Burç Yorumu

Saat 21 Nisan-30 Nisan 11 Mayıs-21 Mayıs
06:00 Boğa İkizler
06:30 İkizler İkizler
07:00 İkizler Yengeç
07:30 İkizler Yengeç

Koç burcu yükselen nedir?

Yükselen burcu Koç olan kişilerin, yöneticilik özellikleri gelişmiştir. Tam anlamıyla öncü kişilerdir. İstediklerini, istemediklerini bilir ve ona göre davranır. Macerayı seven, cesur kişilerdir.

Yay burcunun yükselen burcu nedir?

Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz. Olduğunuz gibi görünmekten hoşlanıyorsunuz ve insanlara çabuk inanıyorsunuz. Mert olup onları incitmekten kaçınıyorsunuz.

Boğa burcu kadını nasıl aşık olur?

Bir boğa burcu kadını erkeklerden nelerden hoşlanır? Boğa burcu kadınını etkilemenin 12 yolu

 1. 1) Güven verin.
 2. 2) Sözünüze sadık olun.
 3. 3) Sadık olun.
 4. 4) Boğa burcu kadınına emek verdiğinizi gösterin.
 5. 5) Ona hediyeler alın.
 6. 6) Kültürlü ve esprili olun.
 7. 7) Duygularınızda istikrarlı olun.
 8. 8) Kibar davranın.
You might be interested:  2020 Tokyo Olimpiyatları Hangi Spor Dalları?

Boğa burcu sinirli olur mu?

– Boğa burcu erkekleri çok sinirli bir yapıya sahiptir. – Boğa burcu erkeğinin, sinirliyken kimseyi tanımadığını belirtmek mümkündür. – Sakin gözüken boğa burcu erkekleri, genelde yerinde durmayan ve devamlı olarak gezmeyi seven erkeklerdir. – Boğa burcu erkekleri, çalışkan ve azimlidir.

Boğa burcu neden hoşlanmaz?

Sadece maddi konularda değil manevi konularda da sabitlik severler. Boğa burçları oldukça yavaş hareket eder bu nedenle boğa burcu sevmedikleri arasında acelecilik sayılabilir. Bazı işleri üşengeç oldukları için son ana bıraksalar da, o işi acele etmeden bitirmek isteyeceklerdir.

Boğa burcu zeki mi?

Boğa: Boğa, ayrıntılara dikkat etmek ve olguları tespit etmek gerektiğinde çok zekidir. Ayrıca, başkalarının kaos gördüğü olayı soğukkanlılıkla çözebilme yetenekleri vardır.

Boğa burcu ne yapmayı sever?

Boğa burcu sevdikleri

Boğa burcunun en sevdiği şeylerden biri yeme içme faaliyetleri. Sanata oldukça meraklı olan boğa burçları birden fazla sanat dalına ilgi duyabilir. Boğa burcu sevdikleri listesinde bir başka madde ise romantizm! Boğa burcu hem romantizm yaşamayı hem de yaşatmayı oldukça sever.

Boğa burcu inatçı mı?

Hantal ve inatçı bir burç olan Boğa burcu enerjisinin iki farklı hızı vardır: Ya çayırda otlayan bir öküz gibi gevşemiş bir haldedir ya da boğa güreşindeki bir boğa gibi coşkulu. Boğa burcu içsel bir enerji tasarrufu programına sahiptir. Eğer bir şey zaman ve kaynak yatırımına değerse sabırlı bir şekilde ona ulaşır.

Boğa burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir?

İlişkilerinde hayatı size zindan etmeyi tercih eden boğa erkeği, dürüstlükle ayrılmak yerine bahanelere sığınır ve sizden kendini soğutur. Sonunda kaçan siz olursunuz. İlişkide ona tapılmasını isteyen boğalar, ilişki süresince dört dörtlük olsanız bile sizde bir hata görüp kendinden soğutmayı başarabilir.

You might be interested:  Oruç Hangi Durumlarda Bozulabilir?

Boğa burcu erkeği nasıl yola getirilir?

BOĞA BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEMEK İÇİN 10 ÖNERİ

 1. Sabırlı Olun. Boğa erkekleri, birini tanımaya zaman ayırmayı severler.
 2. Çok Hızlı Davranmayın.
 3. Samimi ve Doğal Olun.
 4. Abartılı Olmadan Bakımlı Olun.
 5. Kariyer ve Hayat Hedefleriniz Olsun.
 6. Mümkün Olduğunca Dürüst Olun.
 7. Ona İlgi Gösterin.
 8. Onu Yormadan Anlayın.

Boğa burcu erkeği neden soğuk davranır?

Boğa erkeği son olarak bir şeyler hakkında kaygılandığında soğuk davranabilir. Hayatında yanlış giden bir şeyler olduğunda buna odaklanacağı için size soğuk davranmaya başladığını düşünebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.