28 Ağustos Hangi Burç?

Kişiler burçlarını öğrenebilmek için doğum tarihlerini bilmeleri gerekir. 23 Ağustos ile 22 Eylül tarihleri arasında doğan kişiler ise başak burcu olmaktadır. Bu nedenle 28 Ağustos tarihi başak burcuna denk gelmektedir.

28 Ağustos hangi Burctur?

28 Ağustos tarihinde dünyaya gelen kişiler başak burcu olurlar. Başak burcu olmak için 23 Ağustos ve 22 Eylül tarihleri arasında dünyaya gelmek gerekir. Başak burçları genellikle detaycı ve dikkatlidirler. Çalışkan olmaları ile ön plana çıkan başak burçları her zaman başarıyı hedeflerler.

Başak burcu özellikleri nelerdir?

Başak burcu özellikleri (23 Ağustos – 22 Eylül)

 • Sembolü: Bakire kadın.
 • Elementi: Toprak.
 • Niteliği: Değişken.
 • Yönetici gezegeni: Merkür (iletişim gezegeni)
 • Renk: Gri, bej, açık sarı
 • Gün: Çarşamba.
 • Uğurlu sayılar: 5, 14.
 • Uğurlu taşları: Akik, Kehribar, Jasper, Turmalin, Yeşim.
 • 28 Ağustos hangi yükselen?

  Yükselen burcu Başak olan kişilerin en belirgin özellikleri arasında disiplinli olmaları, yargılama yeteneği ve diplomat olmaları vardır. Adaletli olması ve alçakgönüllü olması en önemli özellikleri arasında bulunmaktadır.

  Başak burcu erkeği nasıl olur?

  BAŞAK BURCU ERKEĞİ

  You might be interested:  Evren Oranı Hangi Değerleri Alamaz?

  Titiz ve sorgulayıcıdırlar. Amaçsız ve beklentisiz kişiler için, zaman harcamaktan hoşlanmazlar. İyi, bir aile reisi oldukları söylense de, bunu geciktirmek için her türlü yolu denerler ve müzmin bir bekar olmaktan kurtulamazlar. Aşk ilişkileri zordur

  Başak burcu erkeği yükseleni nedir?

  22 Ağustos – 23 Eylül arası doğmuş ve başak burcu sahibi bireylerin yükselen burçları, saat ve zaman aralığına göre hesaplanmaktadır. Örneğin; 24 Ağustos ve 2 Eylül arası, saat 00.00 ile 02.00 arasında doğmuş kişilerin yükselenleri yengeçtir.

  Başak burcu kadını nasıl olur?

  Başak burcu kadını, zeka ve güzelliğin en etkileyici kombinasyonu olarak göz alıcıdır. Bulundukları her ortamda hareketleri ve mantıksal hareketleri ile kolaylıkla göze çarpar ve ilgi çekerler. Organizasyon yetenekleri muazzam olan bu kadınlar icraat insanı olarak tanımlanabilirler.

  Başak burcu sinirli mi?

  Huzursuz yapısı başak burcunun olumsuz özelliklerinden bir diğeridir. Bu huzursuzluk davranışlarına yansıdığı zaman çevresindekiler ile çelişkiler yaşayabilir. Başak burcu yapısı gereği kolay kolay unutmaz. Bu neden ile zor affetmesi başak burcunun olumsuz özellikleri arasında sayılabilir.

  Başak burcu nelerden hoşlanmaz?

  Yaşamında keyiflerini önceleyen ne sahip olduğu deveyi güden ne de diyardan çekip giden insanlardan nefret eder Başak! Görevi üstlenme sırasında sesini çıkarmayıp umarsızca yükümlülüklerini yerine getirmeyen bir de yaptığı hatanın bedelini yüklenmeyip hayatı boşveren insanlardan nefret eder.

  Başak burcu en çok neyi sever?

  Sağlığına ve hijyenine düşkün Başak burçları daha çok fonksiyonel hediyelerden hoşlanır. En sevdiği hediyeler arasında parfümler ön plana çıkıyor. Hafif kokulu, şekerli, limon ve portakal esanslı parfümler alabilirsiniz.

  Koçun Yükselen burcu ne?

  Günlük Burç Yorumu

  Saat 21 Mart-31 Mart 11 Nisan-20 Nisan
  16:30 Başak Başak
  17:00 Başak Terazi
  17:30 Başak Terazi
  18:00 Başak Terazi
  You might be interested:  Nureddin Yıldız Hangi Cemaatten?

  Aslan yükselen saat kaç?

  Günlük Burç Yorumu

  Saat 23 Temmuz- 2 Ağustos 3 Ağustos- 12 Ağustos
  05:30 Aslan Aslan
  06:00 Aslan Aslan
  06:30 Aslan Başak
  07:00 Başak Başak

  Burçların yükseleni nedir?

  Doğdumuz anda Güneş hangi takım yıldızı içinde ilerliyor ise işte o bizim Güneş burcumuz oluyor. Ama sıra yükselen burca geldiği zaman durum biraz değişiyor. Siz doğdunuz anda doğu ufkunda yükselmekte olan burca yükselen burç diyoruz.

  Başak burcu erkeği nasıl kadın ister?

  Başak burcu erkeği kendisi titiz, sorumluluk sahibi ve aynı zamanda temiz kadınları severler. Gelecek üzerine planlar yapan, çalışkan ve dürüst olmakla beraber ve duygularını ifade edebilen kadınlara karşı ilgi duyarlar. Onlar için özellikle maneviyat ve bu gibi özellikler büyük bir öneme sahiptir.

  Başak burcu erkeği çapkın mı?

  Evcil bir yapıya sahiplerdir fakat bu çapkın oldukları gerçeğini değiştirmez. Başak burcu erkekleri eleştirmeye bayılırlar fakat eleştirilmekten nefret ederler bu yüzden ön yargı adamlarıdırlar.

  Başak burcu erkeği sevdiği kadına nasıl davranır?

  Bir Başak erkeği sizden hoşlandığında, size saygı ve hürmetle davranacağı kesindir. Bu, elbette, karşılıklıdır, çünkü davranışlarınızın onun duygularını nasıl etkilediğine dikkat etmenizi gerektirir. Bir Başak erkeğine iyi davrandığınızdan emin olun, çünkü bu ilişkinizin gelişmesini sağlayacaktır.

  Aslan burcu erkekleri nasıl olur?

  ASLAN BURCU ERKEĞİ

  Sıcak romantik, ateşli aşıklardır. Birlikte olduğu insanı ayaklarını yerden keser. İyi bir konuşmacı olduğu içinde, güzel aşk sözleri söylemekte üstlerine yoktur.Bulundukları her ortamda sevgi krallıklarını ilan etmeye hazırdırlar.Karşı cins çekici ve toplum içinde kendilerini belli eden kişilerdir.

  Başak burcu hangi gruba girer?

  Başak burcu, 4 element grubu içerisinde toprak grubunun burcudur. Dağınıklıktan hiç hoşlanmayan bu burç insanı kendi ile beraber toprak grubunu oğlak ve boğa burcu ile paylaşır. Başak Burcu Grubu ve Özellikleri Nedir? Başak burcu 12 burç arasında 6. sırada yer alır.

  You might be interested:  Şeker Hastaları Hangi Yemekleri Yemeli?

  Terazi nasıl bir burç?

  Terazi insanları; yapılı, fakat çok çabuk hastalanan kişilerdir. Sağlıklı görünüşlerine karşın, soğuk algınlıklarına çok çabuk yakalanırlar. Terazileri; böbrekler, bel bölgesi, sırt ve omurgaları simgeler. Ayrıca, Venüs etkisinde oldukları için troidler düzensiz çalışabilir.

  29 Ağustos hangi burç?

  29 Ağustos tarihi 22 Ağustos ve 23 Eylül tarihleri arasında kalmaktadır. 29 Ağustos’ta doğan bir insan başak burcu olmaktadır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.