29 Nisan Hangi Burç?

29 Nisan tarihinde doğan kişiler de hangi burç olduklarını merak etmektedir. Bir kişinin güneş burcunu öğrenebilmesi için doğum tarihini bilmesi yeterlidir. Dolayısıyla 29 Nisan tarihinde doğan kişiler boğa burcu olmaktadır.

Boğa erkeğinin özellikleri nelerdir?

Boğa burcu erkeği şefkat sahibidir. Duygusal yapıdadır ve herkese karşı samimi ve sıcak davranmaya çalışırlar. Yaptıkları işlerde kalıcı ve istikrarlı olurlar. İstikrarlı olmaları, boğa burcunun en olumlu özellikleri arasında yer alır.

Boğa kadını nasıl olur?

Boğa burcu kadınının en temel özelliği, hayatına çok az insan almasıdır. Az kişiyi öz sever tabiri onun için uygundur. Anneye, ailelerine ve sevdikleri adama karşı düşkündür. Diğer insanlarla iletişimleri sadece yüzeyseldir ve daha ileriye gitmesi nadir görülür.

Boğa burcu hangi grup?

Boğa burcu toprak grubu bir burçtur. Aynı grup içerisinde yer alan burçların ortak özellikleri vardır. Toprak grubunda yer alan boğa burçları da u özellikleri taşırlar.

29.4 hangi burç?

29 Nisan’da dünyaya gelenler Boğa burcu olmaktadır. Boğa burcu 21 Nisan – 21 Mayıs tarihleri aralığını kapsamaktadır.

Boğa burcu erkeği kime aşık olur?

– İştahlı ve yemek yemeği seven boğa burcu erkekleri güzel ve zarif sofralardan hoşlanırlar. – Boğa burcu erkekleri kendisi ile ilgilenen ve modayı takip eden kadınlardan hoşlanırlar. Toplum içerisinde güzel hareket eden, çevresi olan ve iletişimi güçlü olan kadınlar her zaman ilgisini çeker.

You might be interested:  En Dusuk Kredi Hangi Banka?

Boğa burcu erkeği kadından ne bekler?

Yemek yemeyi seven ve iştahlı olan boğa burcu erkekleri güzel yemek yapan kadınlardan hoşlandığı gibi zarif ve güzel sofralardan da hoşlanır. Modayı takip eden ve kendisi ile ilgilenen kadınlardan etkilenirler. Toplum içerisinde güzel hareket eden, iletişimi güçlü olan ve çevresi olan kadınlar her zaman ilgisini çeker.

Boğa burcu sinirli olur mu?

– Boğa burcu erkekleri çok sinirli bir yapıya sahiptir. – Boğa burcu erkeğinin, sinirliyken kimseyi tanımadığını belirtmek mümkündür. – Sakin gözüken boğa burcu erkekleri, genelde yerinde durmayan ve devamlı olarak gezmeyi seven erkeklerdir. – Boğa burcu erkekleri, çalışkan ve azimlidir.

Boğa burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır?

Boğa burcu kadını toprak mizaçlı bir kadındır. Boğa kadınları özellikle su grubundan olan erkeklerle iyi anlaşır. Boğa burcu kadını fazla duygusal olmasa da, duygusal erkeklere karşı bir zaafı vardır bu sebeple en ideal erkekler balık, akrep ve yengeç erkekleridir.

Boğa kadını soğuk mu?

Dıştan soğuk görünürken, içi sevgi doludur!

Bu sebeple de bazıları daha tanımadan onun soğuk, itici olduğunu düşünebilirler. Ancak boğa burcu kadını tanıdıkça kendisini açan, sıcak ve sevgi doludur. Biraz yakınlaştıktan sonra karşısındaki kişi için elinden gelen her şeyi yapmaya, her an yardım etmeye hazırdır.

Boğa burcu hangi burçla evlenmeli?

Boğa Burcu

Boğa için seksapellik ikinci planda ise de Başak, Terazi, Boğa, Balık ve Akrep burcu insanları onu etkileyebilir. En önemli kriteri güven olan Boğalar ancak Yengeç, Başak ve Oğlak ile çok mutlu bir evlilik kurabilir.

21 Mayıs boğa mı ikizler mi?

21 Mayıs, Boğa burcu tarihleri içerisinde yer alır. Çünkü boğa burcu tarihleri 21 Nisan ve 21 Mayıs’tır. 21 Mayıs doğumlu kişiler boğa burcu olmaktadır.

You might be interested:  Kurze Yemeği Hangi Yöreye Aittir?

Burçlar hangi gruba girer?

Burçlar ateş, toprak, hava ve su olmak üzere 4 gruba ayrılmıştır. Ateş burçları Koç, Aslan ve Yay burcu; Toprak burçları Boğa, Başak ve Oğlak; Hava burcu İkizler, Terazi ve Kova, Su burcu Akrep, Balık ve Yengeç burçlarından oluşmaktadır.

Boğa burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir?

İlişkilerinde hayatı size zindan etmeyi tercih eden boğa erkeği, dürüstlükle ayrılmak yerine bahanelere sığınır ve sizden kendini soğutur. Sonunda kaçan siz olursunuz. İlişkide ona tapılmasını isteyen boğalar, ilişki süresince dört dörtlük olsanız bile sizde bir hata görüp kendinden soğutmayı başarabilir.

Boğa burcu erkeği nasıl yola getirilir?

BOĞA BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEMEK İÇİN 10 ÖNERİ

  1. Sabırlı Olun. Boğa erkekleri, birini tanımaya zaman ayırmayı severler.
  2. Çok Hızlı Davranmayın.
  3. Samimi ve Doğal Olun.
  4. Abartılı Olmadan Bakımlı Olun.
  5. Kariyer ve Hayat Hedefleriniz Olsun.
  6. Mümkün Olduğunca Dürüst Olun.
  7. Ona İlgi Gösterin.
  8. Onu Yormadan Anlayın.

Boğa burcu erkeği neden soğuk davranır?

Boğa erkeği son olarak bir şeyler hakkında kaygılandığında soğuk davranabilir. Hayatında yanlış giden bir şeyler olduğunda buna odaklanacağı için size soğuk davranmaya başladığını düşünebilirsiniz.

Boğa burcu erkeği yatakta ne ister?

Boğa Burcu Erkeği Cinsellik

Boğa erkeği cinsellik konusunda oldukça iddialıdır. Eğer size aşık bir boğa erkeği ile birlikteyseniz cinsel hayatınız kitaplada yer bulabilir! O sevdiği kişinin zevk almasını önemser, titiz ve oldukça arzuludur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.