48 Plaka Hangi Ilin?

47 plaka kodu ülkemizin Mardin iline aittir. 4.48. 48 Nerenin Plakası? 48 plaka kodu ülkemizin Muğla iline aittir.

48 plakalı şehir neresi?

48 plaka kodu trafikte sıklıkla karşılaşılan plaka kodları arasında yer alır. 48 plaka kodu Muğla ilçesine aittir. Trafikte kullanılan araçlardan 48 plaka koduna sahip olan araçların hepsi Muğla iline kayıtlıdır. 48 plaka kodu aynı zamanda Muğla ilinin bütün ilçelerinde de değiştirilmeden kullanılır.

47 plaka hangi ile ait?

47 numaralı plaka kodu ülkemizde >Güneydoğu Anadolu’da bulunan Mardin iline aittir. Mardin iline kayıtlı tüm araçların plaka kodları 47 numaradır. Böylelikle araçların Mardin iline kayıtlı olduğu öğrenilir.

43 plaka nereye ait?

Kütahya’ya gelenler bu şehre özgü plaka kodunu da ve diğer merak ettikleri hususları birebir öğrenme imkanı yakalıyorlar. Yakalayamayanlar içinse işte cevaplar; 43 Nerenin Plakası? 43 Kütahya iline ait plakadır.

82 plakalı il neresi?

Örnekler vermek gerekirse sırasıyla şunlar olabilir. Balıkesir – Bandırma, Giresun – Şebinkarahisar, Muğla – Fethiye, Kocaeli – Gebze, Bursa – İnegöl, Manisa – Akhisar, Van – Erciş, Tekirdağ – Çorlu bu illerde bulunan ilçelerin 82 plaka alma olasılığı mevcuttur.

You might be interested:  Şubat 14 Hangi Burç?

68 plaka hangi ilimize ait?

68 numaralı plaka kodu ise Aksaray iline aittir. 68 Nerenin Plakası? 68 numaralı plaka kodu İç Anadolu’da bulunan Aksaray iline aittir. Araçların plakasında bulunan plaka kodunun 68 olması durumunda bu aracın Aksaray iline kayıtlı olduğu bilinmektedir.

73 plaka hangi ile ait?

Ülkemizde 81 il bulunuyor. Bulunan her il farklı bir plaka koduna sahip. Araç plakalarının başında bulunan iki rakam plaka kodudur. Bu kod, bulunduğu aracın hangi ile kayıtlı olduğunu gösterir. 73 numaralı plaka kodu 【Şırnak】 iline ait plaka kodudur.

57 plaka neresi?

Ülkemizde 81 adet il bulunmaktadır. Bulunan bu iller plaka kodlarına sahiptir. 57 numaralı plaka kodu ise ülkemizde Karadeniz bölgesinde bulunan Sinop iline aittir.

63 plaka hangi ile ait?

Plaka kodları araçların hangi şehre kayıtlı olduklarını gösterir. Plakada yer olan harf grupları ise o şehrin hani ilçeye kayıtlı olduğunu göstermektedir. 63 numaralı plaka kodu da bunlardan birisidir. 63 numaralı plaka kodu Şanlıurfa iline aittir.

55 plaka neresi?

55 plaka kodunun ait olduğu Samsun iline bağlı olan ilçelerin de kendine özgü plaka kodları vardır.

61 plaka hangi ile ait?

61 Türkiye’nin Trabzon iline ait olan plaka kodudur.

27 plaka hangi ile ait?

27 plaka kodu Gaziantep ilimize aittir. Bir öneki plaka kodu yani 26 kodlu plaka Eskişehir iline ait iken, bir sonraki yani 28 kodlu plaka ise Giresun ilimize aittir.

100 plaka neresi?

Ülkemizde 81 il bulunuyor. Bulunan her il farklı bir plaka koduna sahip. Araç plakalarının başında bulunan iki rakam plaka kodudur. Bu kod, bulunduğu aracın hangi ile kayıtlı olduğunu gösterir. 100 numaralı plaka kodu HERGANGİ BİR İLİMİZE AİT DEĞİLDİR.

You might be interested:  Hangi Yaş Grubu Aşılanıyor?

19 plaka nereye ait?

İllerin plaka numaraları alfabetik sıraya göre belirleniyor. 19, Çorum’un plakasıdır. Plakalarda dikkat çeken bir diğer özellik de her ilçenin kendisine bir harf kodunun olması. İşte Çorum ilçeleri ve plaka kodları

53 plaka hangi ile ait?

Ülkemizde 81 il bulunmaktadır. Bulunan her ilin kendisine ait plaka kodları bulunur. Bu plaka kodları araçların kayıtlı oldukları illeri göstermektedir. 53 numaralı plaka kodu ise Rize şehrine aittir.

48 e hangi ilçe?

48 plaka, Muğla şehrimize ait il plaka kodudur.

52 plaka nereye ait?

Ordu plaka numarası 52’dir. Plaka kodları aynı zamanda ilçelerinde anlaşılmasını sağlar. Bu iller: Ordu merkez, Gürgentepe, Kumru, Ulubey, Korgan, Akkuş, Aybastı, Ünye ve Mesudiye’dir.

54 plaka hangi şehir?

Ülkemizde 81 il bulunmaktadır. Bulunan her ilin birbirinden farklı plaka kodları bulunmaktadır. Plaka kodları ile araçların hangi vilayete kayıtlı oldukları öğrenilebilir. 54 numaralı plaka kodu ise Sakarya iline aittir.

50 plaka hangi ile ait?

50 nerenin plakası sorusunun cevabı Nevşehir’dir. Nevşehir Türkiye’nin İç Anadolu bölgesinde yer alır. Her şehrin ve şehrin ilçelerinin plaka kodu aynıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.